Skocz do zawartości

Aule

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  1759
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Aule

 1. Aule

  Motoryzacyjna Blabla

  Na SOR raczej tego nie diagnozują. U mnie zrobili tylko RTG i napisali zna skierowaniu że podejrzenie uszkodzenia łąkotek. Co lepsze ja byłem prywatnie u dwóch ortopedów. Pierwszy powiedział że kolano za bardzo opuchnięte żeby coś powiedział i kazał przyjść jak opuchlizna zejdzie mimo że wcześniej zrobiłem USG gdzie było podejrzenie że ACL powiedział papa bo łąkotki to było wiadome. Drugi spojrzał na USG i stwierdził że łąkotki ale ACL cały bo pamajtał nogą i stwierdził że stabilność jest. Dopiero trzeci po wreszcie doczekaniu się wizyty na NFZ stwierdził że coś mu się nie podoba i dał skierowanie na rezonans. Oczywiście na rezonans poszedłem już prywatnie bo czasy oczekiwania takie że szok.
 2. Aule

  Motoryzacyjna Blabla

  Ok rozumiem. Na szczęście nie miałem do czynienia z komisją ZUS. Pisałem tylko na podstawie swoich doświadczeń ze służbą zdrowia.
 3. Aule

  Motoryzacyjna Blabla

  A prywatnie o by pewnie przyjął bez problemu. Już nie pamiętam kiedy z pomocy specjalisty korzystałem z NFZ. Nawet jak człowiek chce się do szpitala dostać to patrzy jacy lekarze tam są idzie prywatnie i dopiero jest jakaś szansa.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...