Skocz do zawartości

sino

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  2934
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

238 Excellent

3 obserwujących

O sino

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Poczekaj na nowe ceny. Obecne choć po ogromnej podwyżce o 84% to 20 gr a cena rynkowa 80-100 gr. Tu łatwo mogą być rachunki po 20-25 tys rocznie (jeśli PIS da limit na poziomie urojonej średniej). Do tego czasu liczę, że węglowcy zlikwidują trochę polityków PIS, póki co jest ciepło, ale sezon grzewczy wkrótce. Wykończą polskie składy węgla! Pytanie czy celowo, bo pisowcy piszą o odkupywaniu i dofinansowaniu upadających biznesów, obracający milionami i miliardami PLN. Samorządy nie są do tego. Od tego są składy, a węgla sprzeda się dużo mniej (w tych szalonych cenach), a składy nie mają normalnego dostępu do PGG, wkrótce samorządy mogą im zabrać węgiel zza granicy. Tak upadnie sieć dystrybucji.
 2. Mam 2 takie parę lat i działają bez problemu (teraz mam też T3U). Problem był na nowej płycie winny był bios, karta słabo działała chyba na USB 3.0 (albo 2.0 nie pamiętam), po wydaniu nowego biosu było lepiej. Kiedyś też był problem ze sterownikami ze strony Microsoftu, potem zaczęły działać lepiej niż ze strony producenta. Na innym kompie i innej karcie w ogóle cyrk i masowe tracenie pakietów bez powodu, jasna wina sterowników (z czasów Win7). Ale też bywają po prostu zakłócenia od sąsiadów gdy sąsiad coś głupiego wymyśli (a zajmują masę kanałów itp). PS. te karty łączą się z 5GHz, choć mając na auto niemal losowo jedno lub drugie pasmo. Warto też sprawdzić sygnał inSSIDer-em 3 czy masz rozsądne -60 czy gorzej.
 3. U nas jest dużo gorzej, bo nie ma ryzyka wywalenia (bo nie ma ryzyka nie wykonania rozkazu). Tylko raz KRRiT (lub RMN) zagłosowała nie tak jak chciał Kaczyński co do Kurskiego, zdanie zmienili chyba następnego dnia. Edorgan by naciskał i wyrzucił. Glapiński: "p p p p pp pppannnie preezeeesie inffflacjjja wzrośnie o 0,1%" (po gigantycznych podwyżkach pensji min), lub też po ulgach dla złodziei = kredytobiorców (wakacje 4 na 5 miesięcy) cienkim głosem w Sejmie grubo po czasie: "to nie jest szczególnie dobry pomysł". Skutki są takie: stać nas na tyle chleba co za PO (tylko gorszej jakości), na mniej m^2 mieszkania itp. Jak w pewnej grze: bonus +50% kasy, ale wszystko o 50% droższe. Da. Kredytobiorcy = złodzieje ukradną nam mniej. Owszem te 0,25% to tyle co nic gdy inflacja +1,1% czyli realnie znowu złodzieje dostaną dużą obniżkę. Ale jednak lepiej te 7% niż 0,1% (i podatek od "zysku" 19%). Gonimy Turcję, a potem Wenezuelę, ekonomiści to idioci i ich bajki można poczytać - dawne prognozy (3-4% w 2021 i podobne bzdury zawsze). Ponieważ komuchy z PIS nie skończą z komunizmem Gomułki więc przynajmniej niech się zajmą ceną krańcową: https://biznes.interia.pl/firma/news-z-czego-wynika-cena-pradu-i-co-na-nia-wplywa,nId,6326535
×
×
 • Dodaj nową pozycję...