Skocz do zawartości

sino

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    2397
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sino

  1. Mam i mnie to wkurza od dawna, od czasów XO. Na XO nie mogłem dać PC RGB, bo miałem za słaby TV (IPS), ale początkowo PC RGB działało (ale czerń była zbyt mocna dla nikłego kontrastu, jednak na VA było OK). Obecnie nie widzę różnicy między PC RGB i Standard na obu TV starym i nowym, XO i XSX. Na Playstation 3 różnica między ograniczonym i pełnym jest straszna, na X360 nie była tak duża. Na moje oko XO i XSX działają jakby w połowie między pełnym a ograniczonym. Niech pokaże ile zrobił Gamerscore to się okaże. Typowa gierka to 200-300 GS za przejście. Choć są irytujące z ~100 i te z łatwym 1000. Rekordowa to u mnie Tomb Raider Anniversary, chyba 55 GS za przejście, ja zrobiłem 1000 GS, ale nie powinno tak być, że za normalne przejście na normalu dostajesz tyle co nic.
  2. Przecież to jest piractwo (licencję ma tylko posiadacz PS5 do grania na swoim PS5), ale zapewne do złamania licencji potrzebne będzie uruchomienie którejś gry na PS4 (innym niż właściciela PS5 z której zabrał konto na nową). W każdym razie łatwo to obejść robiąc nowe konta więc pewnie Sony w przypływie szału zacznie banować konsole. Ciekawe kiedy bany na XSX za CoD za 40 zł (sporo cebularzy tak "kupiło" robiąc zwroty), znając MS pewnie za 2 lata zauważą problem.
  3. 1. Podstawką, którą możesz sobie obejrzeć na stronie Sony w animacji (w tym wymiary dla każdego rozmiaru ekranu). 9096 ma 2 ustawienia. Takie "bzdury" wydają się nieistotne, a na koniec to one decydują (nie potrzebuję TV który się stłucze po tygodniu) więc głównie oglądałem tyły obudowy 6 modeli. 2. Aktualizacja jest od bardzo bardzo dawna, na rtings testy robili już 30 września i 4K 120 Hz działało. Spojrzałem dzisiaj i jeszcze nie zrobili, a podobno usunęła blura z 4:4:4, warto dodać że takie kłopoty w temacie o "monitorach" były o Samsungu Q90(?) więc ciekawe jaki to błąd (czy sam programowy (?) brak 48 Gb/s czy coś więcej).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...