Skocz do zawartości

Voodoo 2

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  2129
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Voodoo 2


 1. Supcio, tytul wiecznie żywy. Ostatnio dla Fable kupiłem xbox one. Ostatnio to jakies 10 lat temu i sie nie doczekałem :DPierwsza część to jedna z tych gier, gdzie przez mgle wspominam ją chyba lepiej niz powinienem? 


 2. 8 minut temu, Klakier1984 napisał:

  Nie ouszukujmy się, tam idą osoby, które chcą zarobić ;)

  Zarobic? nie to jest najważniejsze dla pisuarów. TV Republika już w boksach startowych 

  W razie kontynuowania śledztw i próby uchylenia immunitetu europosła powołam się na argument o prześladowaniach politycznych - przekazał Wirtualnej Polsce polityk PiS Maciej Wąsik, który uzyskał mandat.

  • Haha 2

 3. PiS - ręce opadają jaki wykręcili wynik, 35% betonowych dzbanów w PL zagłosuje na nich zawsze i wszędzie, a świadczy o tym ilość miernot które dostały mandat - Kamiński, Wąsik, Obajtek, Jaki, Szydło.

  Swoją drogą, zobaczymy jakieś zestawienie znajomości języka angielskiego naszych nowych europosłów? :]


 4. 3 godziny temu, jagular napisał:

  Na liście pomysłów brakuje jeszcze gazów bojowych, obrzucania się nadgniłymi krowami i husarii. Acha. I jeszcze power armourów.

  Wilcze doły i smola, dziwię się że na komputerowym forum, nikt nie zaczerpnął jeszcze wiedzy z twierdzy :]


 5. 44 minuty temu, Camis napisał:

  Żyje, stan stabilny.

  A kto tam wie, podobno personelowi odebrali telefony 

  Słowacki serwis TA3 przyznał, że błędnie podał, jakoby Robert Fico był obecnie w stabilnym stanie i komunikował się. Informacja ta, jak wyjaśniono, miała dotyczyć stanu premiera Słowacji, gdy trafił kilka godzin temu do szpitala w Bańskiej Bystrzycy.


 6.  Po pierwszym strzale może i nie mieli szans na powstrzymanie napastnika, ale mieli dość czasu na osłonięcie ofiary. Tam jest ponad 10 gości, niewielu mniej z policja niż samych tam zebranych. Wtargali go do auta, ciekawe co by zrobili jakby stracił przytomność i nie oddychał, wytargali by go spowrotem? Amatorzy, naszczescie napastnik jeszcze wiekszy

  • Like 2

 7. Serwis Standard.sk twierdzi, że zamachowiec trzykrotnie trafił Roberta Fico. Dwa pociski trafiły w brzuch, a jeden w ramię. Jeden pocisk przeszedł przez brzuch i trafił w kość biodrową.

   

  18:26

  Słowackie media podają, że Robert Fico nadal jest operowany i znajduje się w stanie zagrażającym życiu, lekarze nie mogą zatamować krwawienia w jamie brzusznej.

  • Upvote 1

 8. 38 minut temu, ostryb napisał:

  Duża skrzynka to przewiew powietrza swobodny i brak problemów z temperaturami. 

  Pomiędzy zwykła wersja a xl w testach różnice max. to 2 stopnie w occt przy tym samym halasie :heu: pomijam wersje mini, bo tam przeplyw faktycznie jest ubity. 

  38 minut temu, ostryb napisał:

  Ale powoli, się nie śpieszy bo przy AIO w lecie nie miałem problemów z temperaturami.

  Dziś LC dla nie stacji roboczych, robi się dla fanu albo wyglądu i kosztuje min. 5k jak ma to mieć ręce, nogi i estetykę. Rozdzielanie  samo cpu czy samo gpu już całkowicie traci sens, także jak chcesz to rozplanować, to lepiej z góry jedno i drugie. Evo XL jest akurat proste i 3/4 użytkowników na reddicie w temacie watercooling na tym wózku jedzie, także można mieć od ręki różne warianty :D

×
×
 • Dodaj nową pozycję...