Skocz do zawartości
Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2020-07-12 godz. 21:00.

Ranking

Index wyszukiwania jest obecnie zmieniany. Wyniki w Rankingu mogą być niekompletne.

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 29.06.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 17 punktów
  No Gołąb już się pożegnał po ostatnim arcie więc... Komputerświat to zawsze takie Bravo dla "informatyków" było więc raczej podziękuję.
 2. 11 punktów
 3. 10 punktów
  Od dłuższego czasu zauważam, że wykazujesz jakieś niezdrowe zainteresowanie gejami i lesbijkami 😅
 4. 10 punktów
  Chcę żyć w Polsce: wolnej od ideologii LGBT...( i kilka liter więcej) niezależnej od widzimisię UE bez emigrantów z Afryki (co my mieliśmy wspólnego z Afryką, rozumiem Francja, Belgia, Holandia, UK, Hiszpania, Włochy miały tam swoje kolonie, więc niech wpierają ludzi, których wyzyskiwali przez wiele lat) Na 100% oddam głos na pana prezydenta Andrzeja Dudę.
 5. 10 punktów
  Hahahaha. xD To fajna ta Beta Pc(LoL)Lab. Zakończeniem beta będzie zamknięcie strony. xD
 6. 10 punktów
  Przecież strona kś wygląda jak radziecka dziwka po wizycie w burdelu na kółkach. Jeszcze zmiana wyglądu forum... Czas emigrować na zagraniczne serwisy.
 7. 10 punktów
  Zaglądam tu od lat, i zawsze dla mnie istniały tylko dwa serwisy - PCLab i Benchmark.pl? Komputer Świat? Onet? sorry, ale nie.
 8. 9 punktów
  Takie dzieje... w niedzielę wszyscy walą na wybory pisowscy agenci nie mają możliwości podrabiania głosów Trzachu wygrywa wybory prezydenckie pis spazmuje i wysyła armię trolli że to ewidentny spiseg, zamah i sfauszowane opozycja ma prezydenta i senat Hołownia buduje ruch i zbiera poparcie za 3 lata wybory do sejmu wygrywa Hołownia koalicja z KO i rząd większościowy pis spazmuje i wysyła armię trolli że to ewidentny spiseg, zamah i sfauszowane duopol złamany wypadają wszystkie trupy z szafy pis zdelegalizowane i rozliczone w trybunale pedofilia w kościele rozliczona darmozjady z socjala płaczą bo muszą znowu iść do pracy rada narodowa i BBN znów działają konsultacje społeczne znów działają ograniczanie wydatków i skuteczna walka z kolesiostwem w spółkach przywrócenie konkursów na stanowiska i rolę ekspertów ponad partyjnymi aparatczykami wreszcie nastaje pokój i wzajemny szacunek Ech, marzenia.
 9. 8 punktów
 10. 8 punktów
  Trzaskowski na debacie w TVPiS raz był, Dupa do tej pory do TVNu nie dotarł. Więc nawet przyjmując Twoją debilną tezę, że TVN jest Trzaskowskiego to jest 1:0 dla Trzaskowskiego. 🤷‍♂️
 11. 8 punktów
  Swoją drogą, to to trochę tragikomiczne jest. Tyle lat tutaj mydlono userom oczy, że będzie aktualizacja silnika forum (pamiętam posty Małego Szcz sprzed wieeeelu lat) i zrobiono to w końcu w momencie uśmiercania portalu. Historia bywa przewrotna...
 12. 8 punktów
  Dostałem jasną informację, że góra nie zamierza tego forum zamykać i mają co do niego jakieś plany. Jeśli się te plany zmienią, co nie stanie się ani dzisiaj, ani jutro, ani za miesiąc, to się dowiecie ode mnie przed zmianą. Rozumiem, że sytuacja jest jaka jest, że nikomu ten stan rzeczy się nie podoba. Ale z umiarem proszę, bo te emocje widzę biorą górę.
 13. 8 punktów
  Przyzwyczaicie się Na tym forum narzeka się na wszystko Co najwyżej można by powiedzieć, że rzeczywiście przydałoby się trochę kontrastu. Obecny wygląd logo oceniam na wielce czarujący! Acha: O MAJ GAD: teraz można loffciać, lajkować i inne srutututu na postach innych użytkowników! Mam nadzieję, że będę w rankingu ujemnych ocen
 14. 8 punktów
  Najfajniesze to że komentarze zamknięte na stronie bo wiedzą że wszyscy starzy użyszkodnicy by się na nich zesrali z góry na dół i mało reprezentaycjnie by to wyglądało nawet dla szmatławych standardów Axel Szpringer Ringier
 15. 7 punktów
  W poprzednim (I tura) temacie napisałem, że te wybory to będzie taki test (dla mnie) Polski, ale z drugiej strony to nie wiadomo, czy w ogóle jeszcze chodzi o jakieś wybory (ich wynik). Mamy wojnę polsko-polską w pełni, trolli politycznych wszędzie tyle, że nie wiem już, skąd ci ludzie mają tyle energii i czasu Jedna strona konfliktu, związana z obecnym prezydentem osiągnęła nowy, ekstremalny poziom dna - i trzeba przyznać, że to jest duże osiągnięcie organizacyjno-propagandowe, nawet jeżeli negatywne. Najprawdopodobniej spora część popularności przeciwników PiS pojawiła się nie z powodu atrakcyjności programu PO jako takiego, ale z uczuć odrazy i strachu, jakie można poczuć do patologii stworzonej przez PiS. Czyli w zasadzie głosowanie strategiczne, tak czy siak. Tylko właśnie...czy te wybory cokolwiek zmienią w nas samych? Kampania pokazuje, że Polakom można uruchomić naprawdę bardzo prymitywne instynkty, w naprawdę bardzo prymitywny sposób. Pokazuje też, że użyteczność "tematów zastępczych" nad Wisłą jest wysoka. Przed kampanią temperatura dyskusji również nie była niska. Polacy są sfrustrowani, i jak biedne, przygłupie dzieci, nie wiedzą jak sobie z tym poradzić i wylewają swoją frustrację wszędzie naokoło. Głośno. Musi być w końcu głośno. Ten naród to jakiś miks ekstremum. Polska stoi okrakiem pomiędzy zaawansowanymi krajami Europy i środkową Afryką, w zależności od tego, na jaki aspekt patrzymy. Nic z tego dobrego nie wynika, ten kraj jest smutny i żałosny.
 16. 7 punktów
  Jack White, napisać ci równanie? Czy będziesz dalej mnie minusować?
 17. 7 punktów
  Przypominam jeszcze raz, że te wybory i następne parlamentarne mogą zadecydować o ustroju w naszym państwie. Program wyborczy odchodzi tutaj na znacznie dalszy plan. PiS planuje zmienić coś w sposobie przeprowadzania wyborów. Pawłowicz pisała na Twitterze coś o Administracji Wyborczej, która podlegałaby centralnym władzom państwa. Taka sytuacja w połączeniu z przejmowaniem mediów i sądów doprowadziłaby do tego, że wybory u nas byłyby równie wartościowe jak te na Białorusi. Sęk w tym żeby nie wprowadzić oficjalnie ustroju autorytarnego, tylko nadal udawać demokrację, ale jednocześnie trzymać macki na każdej instytucji państwowej i niszczyć całą opozycję. Proszę, przestańcie choć na chwilę dyskutować o rzeczach mniej ważnych i zacznijcie łączyć fakty. Cechy rządów PiS: Centralizacja władzy Upolitycznianie policji, sądów Bezwstydna propaganda w mediach, ciągłe oczernianie opozycji, ukrywanie afer obecnego rządu Próba monopolizacji przekazu mediów prywatnych pod pretekstem wpływu obcego kapitału na owe media. Tu argument, że zagraniczne media mogą być i są szkodliwe dla dobra państwa, jest akurat dobry. To że PiS chce to wykorzystać dla własnych celów jest jednak w tej chwili groźniejsze. Próba kreowania wrogów państwowych z pewnych grup społecznych na potrzeby mobilizacji elektoratu i skłócenia społeczeństwa (nauczyciele, lekarze, teraz LGBT) Używanie państwowych spółek jako marionetek do prowadzenia kampanii wyborczej (roznoszenie przez listonoszy PP ulotek oczerniających opozycyjnego kandydata) Wybiórcze traktowanie faktów, rzekoma walka z komunistami, a jednocześnie chwalenie pewnych cech ustroju komunistycznego Ignorowanie przepisów konstytucyjnych - rząd i partia ponad prawem. Korupcja wyborcza - przekupywanie głosów wyborców pieniędzmi z budżetu państwa, mimo zagrożenia kryzysem ekonomicznym Spokojnie byłoby tego więcej. Jeśli to nie są neokomuniści, to nie ja nie wiem kim oni są, ale na pewno są niebezpieczni i trzeba ich natychmiast oderwać od władzy. Bo w rozliczenie wątpię, chociaż lustracja byłaby mile widziana. Jeśli ktoś chce mi powiedzieć że w tym momencie bardziej boi się LGBT niż wprowadzenia przez PiS autorytaryzmu pod płaszczykiem demokracji i zgody nieświadomych ludzi (wyborców), to ciężko potraktować mi go poważnie.
 18. 7 punktów
  Tak jak powiedziała moja ciocia, przyjdą do domu i będą pedalić dzieci, czyli przekabacać na gejów, albo dziewczynki na les. To taka trudna do zrozumienia filozofia osoby oglądającej jedyną słuszną TV.
 19. 7 punktów
  PO nie wprowadziła umów śmieciowych, istniały już wcześniej. I są powszechne do dzisiaj mimo że PiS wielokrotnie zapowiadał ichlikwidację. Naprawdę jeden punkt procentowy w czasie największego globalnego kryzysu od lat 30-tych tak bardzo Cię zabolał? Afera KGHM jest teraz gdy chrześniak wiceprezesa ustawia przetargi. Te dwie rzeczy są ze sobą powiązane. OFE to był zły, toksyczny system rolujący zadłużenie publiczne. Nigdy nie powinien był powstać. I nie do 1 bln ale do 0,8. PO praktycznie nie ruszało systemu edukacji, rozwala go PiS. ZUS rośnie od zawsze z bardzo prostego powodu - rozdętego systemu przywilejów emerytalnych. Ba - PO jako jedyna miała odwagę ruszyć temat (mundurówki, podwyższenie wieku), szkoda że się z tego wycofują. No nie bardzo, nie wyróżniali się arogancją na tle innych rządów po upadku PRLu (poza rządami PiSu, oni przebili skalę). No właśnie niezbyt dużo. I nie do końca to co wymieniłeś. Dałeś się złapać w pułapkę opartej na kłamstwie propagandy pt. "Polska w ruinie", podczas gdy Polska przeżywała jeden ze swoich lepszych okresów mimo kryzysu (który przeszła lekko głównie dzięki konsumpcji wewnętrznej i inwestycjom publicznym). Bierność oznacza głosowanie na Dudę i przyzwolenie na dalsze autorytarne rządy.
 20. 7 punktów
  No dobra, spoko że uważasz trzaska za idiotę. Spokoju w ogóle nie było, PiS+Duda są w stanie wojny z wszystkimi niezależnymi instytucjami. Rozwalili TVP, pogrzebali Trybunał Konstytucyjny, Krajową Radę Sądownictwa, obsadzili kolegami wszystkie spółki i utworzone fundacje, całą prokuraturę, wszystkie sądy apelacyjne i okręgowe (cywilne, karne i administracyjne), Sąd Najwyższy, Rzecznika Praw Dziecka i za chwilę Rzecznika Praw Obywatela. Nawet jakby za Tobą to założyć to w pojedynkę i tak nie dałby rady zrobić takiego bałaganu jak Duda razem z rządem jeszcze może zrobić. Nie ma to znaczenia czy oni wypiją to piwo co naważyli, bo to my Polacy będziemy za to ciepieć, razem z Tobą niezależnie od tego co o tym sądzisz. Duopol został przełamany w 2015r. PiS ma w 90% wszystko co może mieć. Zaraz wyciągnie ręce do mediów i samorządów i zrobi z nimi to samo co z w/w przeze mnie. Duda jeżeli wygra dalej będzie długopisem, a na górze PiS będzie rozgrywał się z Solidarną Polską i Porozumieniem o wpływy. I znowu my będziemy ponosić tego konsekwencje. Olaboga, człowieku, ja mam tych wszystkich polityków głęboko w d... i w d.... mam to czy jeden się zezłości czy komuś wbito szpilę. Nie o to chodzi tylko o to co się dzieje z tym krajem. Niech przynajmniej ktoś ich trzyma na gumowej smyczy żeby wszystkiego nie rozwalili, nie mieli nieograniczonej władzy. Jeżeli Polacy im dadzą znowu Prezydenta RP to w ogóle trudno powiedzieć czy PiS kiedykolwiek odda władzę po dobroci. To co opisujesz z nową koalicją to będzie rządzenie ale na zgliszczach. Po co nam to, jak możemy to przerwać już teraz? Masz rację że to tragedia że się nie spotkali. Niektórzy mówią że jednak Trzask powinien był pojechać do TVP na rzeź i pokazać jak sobie radzi w sytuacji beznadziejnej. Moje zdanie jest takie, że to byłby błąd bo człowieka da się we wszystko wmanewrować, szczególnie jeżeli scenariuszem programu zajmują się kacyki partyjne. I tak, po wczorajszej debacie Trzask zostałby pewnie ogłoszony oszustem, pedziem, niemieckim agentem, szefem warszawskiej mafii vatowskiej i podnóżkiem Tuska jednocześnie. I to z jego własnych cytatów w tym programie. mimo wszystko dobrze że się nie dał, wybaczam mu to. Trzaskowski nie jest idealny nawet w połowie, ale zgadzam się z nim że trzeba tę władzę zatrzymać. Teraz kiedy jeszcze można. Bo wolność nie jest dana na zawsze. Wiem że patetycznie piszę, ale kto wie, to może naprawdę być ostatnia szansa i ja nie chcę siedzieć i się zastanawiać czy tak będzie, tylko wyeliminować wszelkie ryzyko że zrobi się jeszcze większy syf. Nie wierzę w to że im gorzej tym lepiej. Guzik mnie obchodzi czy jest strategiem. Jestem prawnikiem z 12 letnią praktyką zawodową i widzę jak od 5 lat wszystko schodzi po równi pochyłej na psy. Każdy kogo PiS choćby podejrzewa o niesprzyjanie władzy kończy, niszczy. Instytucjonalnie poprzez TVP, później Policję, prokuraturę i sądy cywilne. I od lat niestety ja i moi koledzy z zawodu musimy klientom powiedzieć że nie da rady...środki odwoławcze są tylko na papierze. Nie ma ich bo blokują je wszystkie instytucje wymiaru sprawiedliwości. I to - wszystko - podpisywał Andrzej Duda. Ja i inni nie mamy interesów z Trzaskowskim. Żadnych. I mimo wszystko zdecydowaliśmy się że dajemy mu mandat żeby się nie zastanawiać za 5 lat czy mogło być lepiej czy trzeba było jednak zostawić partykularne interesy, interesiki, niesnaski. I pójść zagłosować na kandydata demokratycznego. Jeżeli zrealizuje się Twój scenariusz, to te zgliszcza co pozostawi po sobie PiS+Duda naprawiać będziemy my zwykli ludzie. Politycy jak będzie naprawdę źle z gospodarką wypłacą sobie odprawy i spierniczą stąd ze swoimi milionami kij wie gdzie. Zostaniesz Ty i ja i cała reszta oszukanych ludzi. Dzięki za długi post, warto zawsze rozmawiać z szacunkiem. Przeczytałem wszystko i o to mi chodziło. Szanuję Twoją wizję i proszę Cię uszanuj moją. Zazdroszczę obycia babci. Mam dwie żyjące. Jedna wogóle się nie interesuje, nigdy nie głosuje, w domu się o polityce nie mówi, basta. Druga zachwycona rządem i Dudą, wczoraj oglądała TVP bo TVN nie ma. Jak triumfowała że Trzaskowski strchórzył, huraa. No trudno.
 21. 7 punktów
  tylko Duda, najlepszy prezydent zaraz po Kwaśniewskim, na 100% spełni wszelkie swoje obietnice, jest bezpartyjny, nikt nim nie steruje, a porównuje się go do długoPISa, tylko dlatego że lubi kolor niebieski i czarny. Programy socjalne dla ludzi o nienagannej reputacji społecznej, dla ludzi potrzebujących - nie potrzeba, oni mają z WOŚP hajs i Caritasu. Nie jest marionetką ani prezesa, ani USA-a, robi co chce, jest twardy w stosunkach międzynarodowych. Rozstawia po kątach Rosję i Niemcy - dlatego NS2 nie będzie. Powiem krótko, takie prezydenta to ze świecą szukać.
 22. 7 punktów
  Z tego co widziałem na świeżo po transmisji debaty Trzaska, to w studio tegoż właśnie TVNu go skrytykowano za sztuczne gesty typu machanie do żony, niepotrzebne ataki na dziennikarzy prorządowych itd. Sympatia więc zdaje się nie jest tożsama z bezkrytycznością. A przytaczane tu maglowanie Nowaka za zegarek pamiętam do dziś. Nie pamiętam natomiast: treści antysemickich i szkalujących (materiał Barbary Pieli ze stycznia 2019 o HGW i WOŚP w TVP) karykaturalnego udawania żeńskiego głosu (materiał TVP o Kindze Rusin z lutego 2020) podstawionych osób udających kogoś innego (materiał TVP feat. Christian Paul z czerwca czy sławny Jacek Mroczek będący przedsiębiorcą a potem ekspertem ds. wizyty PAD w USA) materiałów będących hołdami wyborczymi rodem z KRLD (materiał o PAD z narracją i muzyką w tym stylu) ustawianych debat w których jeden z kandydatów zna pytania ustawianych debat, w których jedyny kandydat czyta z promptera i odpowiada na pytania przywiezionych specjalnie autokarami "mieszkańców" zupełnym przypadkiem należących do zaprzyjaźnionych struktur partyjnych wątpliwej wiarygodności dokumentów (takie zarzuty pojawiły się po emisji rzekomego fakturorachunku czy czegoś w tym stylu związanego z wizytą na Powązkach, który nie był ani fakturą, ani rachunkiem) itp. itd. etc. Na sam koniec liczy się inteligencja widza. Ciemnym ludem łatwiej sterować. Ciemny lud wszystko kupi. Warto więc na wszystko patrzeć przez palce i nie ekscytować się nadmiernie, bo to emocje są tym na czym najłatwiej w takim okresie jak teraz się gra i steruje. Jak mawiał Breen: "be wise, be safe, be aware".
 23. 7 punktów
  Pooglądajcie wy sobie barany archiwalne wydania wiadomości i zestawcie z obecnym stanem bo skleroza widzę mocno. Za PO TVP było tak upartyjnione, że jak jakaś afera była to i owszem zbywali to w minutę ale przynajmniej o tym było, cokolwiek. Teraz? Taki wuj. KTO INGERUJE W WOLNOM POLSKIE!? KŁAMSTFA OSZCZERSTFA WOBEC MIŁOŚCIWIE NAM PANUJĄCYM. Nie. Ta telewizja za PO nie była nawet w połowie tak upolityczniona jak teraz i twierdzenie inaczej to zwykłe pi********e.
 24. 7 punktów
  Powtórzę się, bo nawet nie widziałem, że tutaj o tym piszecie i napisałem w offtopicu. @azgantakiej dziecinady i błazenady się po Tobie nie spodziewałem, choć w sumie Wystawiłeś sobie wizytówkę w tym momencie i upadłeś jak Azazell Żeby minusować wszystkie posty jak lecą, nawet te sprzed wielu miesięcy, to nie wiem co trzeba mieć w głowie, widać na argumenty walczyć nie potrafisz, nawet z rozgadanym @ODIN85 tylko siedzisz jak ten gimbus klikając minusiki, przykre. Mam nadzieje, że moderatorzy zrobią z Tobą i z tym minusowaniem ogólnie porządek. Moim zdaniem, to powinno być zorganizowane jak na forum benchmarku. @azgan usuń konto , albo idź do psychologa, bo Ci chyba lockdown zrobił kuku i depresje
 25. 7 punktów
  Nie strasz ludzi .
 26. 7 punktów
  Jeszcze gdyby chociaż to było w formie ulgi od podatku... A tak komórka społeczna, która w ogóle nie pracuje na PKB dostaje prezenty
 27. 7 punktów
  Witam. Jestem w szoku z takiego obrotu sprawy, nie myślałem, że dożyję czasów gdzie na głównej stronie PCLaba zobaczę komunikat o zakończeniu działalności pod tą nazwą. Powiem szczerze, że na stronie Komputer Świat chyba nigdy nie przeczytałem żadnego artykułu, za to PCLab to praktycznie codzienność. Na PCLabie rozpoczęło się moje rozwijanie pasji do komputerów i elektroniki, dzięki testom i świetnemu forum. Wiele udanych interesów dokonałem na forumowej giełdzie. W wielu dyskusjach w komentarzach i forum brałem udział. Wiele wspomnień pozostanie po tym portalu. Pozostawicie po sobie wielką dziurę w świecie technologicznych portali. Inne portale skorzystają, ale uważam, że na pewno nie skorzysta Komputer Świat, który jest tyle lat na rynku i nigdy nie dorównał PCLabowi i nawet nie uważałem go za jakąkolwiek konkurencję, więc nawet nie spodziewam się jakiejkolwiek poprawy w jakości w tej materii. No cóż, przychodzi pożegnać mi się z wami, byliście świetni, wielu tutaj było dobrymi mentorami. Życzę żebyśmy się spotkali w innych miejscach w Internecie. Trzymajcie się i powodzenia.
 28. 7 punktów
  Nabijamy sobie oceny, póki jakiś troll nie zacznie ich psuć z 20 kont
 29. 7 punktów
  Dokladnie to samo uwazam. Wszyscy leca do Trzaskowskiego bo "nielubienie" PISu i Dudy jest modne ale malo kto sie zastanawia co Trzaskowski soba reprezentuje i przede wszystkim - kogo ! Za PISu Wam zle ? Ok, zgodze sie - nie jest jak byc powinno. Ale przypomnijscie sobie PO
 30. 6 punktów
  To wszystko o czym mowisz to pisowska propaganda Stref no go nie doswiadczylem, a pracuje we wszystkich Sztokholmskich dzielnicach (wiesz za komuny tez w wiadomosciach mowili jak to zle w paryzu i berlinie, a u nas miod i mleko, radze nie wiezyc we wszystko co jest w tv) Gangi uchodzcow hmmm jakie gangi? Mieszkajac w szczecinie widzialem/znalem wiecej podejrzanej mlodziezy niz tutaj. Ogolnie w SE jest spokojnie i bezpiecznie, szczegolnie dla polaka po polskiej szkole zycia. Gwalty, nie znam osobiscie zadnej takiej sytuacji ze ktos, gdzies cos. Sa w Sztokholmie takie dzielnice, ze jest bardziej kolorowo, ale co w wawie nie ma patologicznych kamienic? No prosze... Odbiera sie dzieci pewnie jakims patologiom, ale nie slyszalem osobiscie, a polakow troche znam. Wiesz jak sie napier..ala dziecko to powinno sie odbierac, a nie jak w pl czekac na tragedie.
 31. 6 punktów
  Zakładam że opinia OBWE będzie wpływała na legitymizację późniejszego mandatu i tym samym siłę w negocjacjach międzynarodowych. Nikt nie chce specjalnie dogadywać ważnych umów z marionetką wybraną w niedemokratycznych wyborach. U nas w kraju ciemnolud tego nawet nie widzi, a lud prosty zaciska zęby i liczy na to, że "jeszcze będzie przepięknie jeszcze będzie normalnie". To m.in. dlatego zachęcano tak mocno do bycia mężami zaufania. W każdym razie, jako że jesteśmy tu i teraz, a zaraz będzie cisza wyborcza, to powiem tak: niech każdy idzie głosować, a jeśli pójdzie, niech odda głos zgodny ze swoim sumieniem. Żeby potem mógł spojrzeć ludziom w oczy i sobie w lustro. Sam od kandydata żądam, podkreślam ŻĄDAM, uczciwości, prawdomówności i wreszcie skończenia z tą wszechogarniającą szczujnią. Od rana nic nie słyszę tylko epitety i wycieczki w stronę RT o wszystko. Ileż można. To jest owszem śmieszne, ale od pewnego momentu robi się już podłe i żenujące. I niech nikt się nie łudzi, że po wyborach szczujnia ustanie. Od 5 lat słyszę tylko "a za peło". Za 30 lat też będziemy słyszeć "a za peło"? Ludzie, litości.
 32. 6 punktów
  Spokojnie - we wtorek zrobię na firmie myk. Jak jakimś cudem duda przejdzie to Głosujący na dudę alkoholicy wylecą z roboty. Będzie godzina przed końcem przerwa i wódeczka. A przy wyjściu będzie alkomat i policja.
 33. 6 punktów
  @TheMr.Naprawdę szacunek za merytoryczne posty. Niestety większość ludzi ma problemy z pojmowaniem ekonomii. Nie oszukujmy się... Trzaskowski nie jest najlepszym wyborem, ale jedynym słusznym na ten moment. Niestety obawiam się, że jego zwycięstwo jest niemożliwe. Statystyki są bezlitosne i dają 0% szans.
 34. 6 punktów
  Ten kraj czy ten świat? Bo obecnie w USA też nie jest z tym lepiej. Ogólnie ludziom od kilku lat nieźle odwala. I paradoksalnie zaczęło się to po minięciu kryzysu.
 35. 6 punktów
  Przed chwilą tłumaczyłem ci dlaczego nie powinniśmy porównywać się do Niemiec, ale jak widać ignorujesz połowę jak nie większość części moich wypowiedzi, więc dalsza dyskusja to dla mnie strata czasu. Danymi które wrzuciłeś udowodniłeś że się mylisz. W dodatku twoje wypowiedzi są nacechowane sporymi emocjami i używasz pojęć takich jak "kawaler" jako pojęć pejoratywnych sugerując że jestem człowiekiem gorszego sortu, bo np. nie mam dzieci. Widać w tobie wpływ propagandy partii rządzącej, czyli próbę ośmieszenia osoby z innymi poglądami, żeby przeforsować poglądy które są "jedynymi słusznymi".
 36. 6 punktów
  No w tym cały ambaras, że dla PiS i jego przedłużenia Dudy wstawanie z kolan to jest pokazywanie fakolca każdemu kto ma swoje zdanie. I tak, Polska jest obecnie pokłócona ze wszystkimi z którymi prowadzi się dobre relacje dyplomatyczne. Bo taka jest racja stanu i interes Polaków. Obóz skupiony wokół Kaczyńskiego, w tym Duda, konsekwentnie praktykuje linię oblężonej twierdzy. Wszyscy chcą pogryźć, zniszczyć, oszukać. A tak się nie da, bo czy Duda to rozumie czy nie żyjemy w globalnej wiosce. Trzeba zawierać sojusze a nie grozić palcem. Obrona interesów Polaków może być tylko skuteczna jeżeli będziemy mieli wsparcie innych państw i grup interesów. Niemcy są tam gdzie są nie bez powodu - bardzo szybko pojednali się z Francuzami i resztą Europy, z Rosją robią dobre interesy. Bo potrafią z nimi rozmawiać. Za każdym razem jak jedziesz po gładkiej dwupasmówce czy autostradzie albo kupujesz tańszą żywność albo zwracasz zepsuty towar albo korzystasz z atrakcji typu park krajobrazowy albo basen albo patrzysz na całe odnowione starówki i zabytki pomyśl o tej zbrodniczej Unii Europejskiej i co pomogła osiągnąć Polsce. Rozwój którego nasz kraj nie widział od czasów unii z Litwą. Unia jest obecnie też a może przede wszystkim ostatnią instancją, która broni Ciebie maluczkiego przed tym żebyś nie był zwykłą dziwką Jarosława Kaczyńskiego Pana Lepszego Sortu. Bezdennie głupie bzdury o tym jak ostatni niezależny Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego poddaje nas UE pokazują tylko jak małe pojęcie masz o tym czym jest prawo i jakie uprawnienia ma UE względem SN.
 37. 6 punktów
  Znajomy wczoraj skomentowal im ten test a dzis zamiast zobaczyc odp na komentarz to zoabczyl skasowany komentarz
 38. 6 punktów
  Jestem nie Polakiem hurrra. Jak się czyta takie wpisy to aż przypomina się język posłów pisu i tuby propagandowej w tv.
 39. 6 punktów
  Wybacz, ale dramatyzujesz, i to bardzo ostro. Forum (portal) pclab.pl to był biznes rozkręcony przez Piłę. W czasach świetności osiągnął jakiś tam sukces popularności. W okolicach tych czasów świetności został sprzedany. Zapewne za uczciwą kasiorę, którą był wart wtedy. Do tego, jak wiemy, redakcja miała dalej zachowane miejsca pracy, swoją mikrostrukturę, przez co wygląda, że ogólnie deal to wtedy był w porządku. Teraz ten biznes nie zarabia najprawdopodobniej na swój prąd i jest ucinany przez władców tabelek, dlatego osobiście uważam, że zarówno wybranie momentu, jak i sama sprzedaż, to były dobre decyzje właściciela. Biznes to nie córka, pies, ręka i co tam jeszcze melodramatycznie się tu wypłacze. Biznes to biznes. Jeżeli ciężko jest zrozumieć ten prosty fakt, to proszę, napisz mi, ile laików i wspomnień kosztuje każdy m2 mieszkania. Co, prawdziwy entuzjasta mieszka z rodzicami w M2 do 40-tki, co? Po biznesie przychodzą następne biznesy. Jeżeli Piła był łebski, to dalej sobie tworzył i budował to, co chciał. Nie znam jego hystoryi żywota.
 40. 6 punktów
  Same plusy jeszcze mogą zostać, jak ktoś chce to da. Ale z minusowaniem to będzie trolownia.
 41. 6 punktów
 42. 6 punktów
  No i do wyścigu o fotel pacynki pozostało dwoje słupów,jeden to SługoPIS wycieraczka episkopatu obrońca gejów i pedofilów w koloratkach oraz marionetka Kim Dzong Kwaka,a drugi to znowu ściera Tuska i sługus dawnych służb czyli SB,UB,WSI i reszty komunistycznych śmieci,z racji że przejadłem się Przekrętami I Sutenerstwem ( PIS ) i dla równowagi kościelnych ociemniałych debili zagłosuje z bólem serca na tego wała z PO.
 43. 6 punktów
  Dokładnie. Tak, można było i forum zamknąć jednym cięciem. Ale to forum to wciąż bardzo silna społeczność, to jest Wasze forum, to Wasze miejsce, szkoda by była jeszcze większa, gdyby zniknęło. I udało się. Forum ocalało. A aktualizacja to był jeden wielki koszmar, kolejne podejście do jego upgradu, miesiąc przygotowań, a w ostatni weekend @mseweryn i @DhanOS pracowali non stop bez snu ponad 40 godzin walcząc by o 9 rano w TEN poniedziałek, kiedy kończy działalność PCLab forum dostało nowe życie, nowy silnik, nieaktualizowany przez ostatnie lata. Liczba problemów była przytłaczająca, ja nabawiłam się kolejnych siwych włosów, ale mamy to! Udało się i z czasem będzie tylko lepiej.
 44. 6 punktów
  Ale polexit wcale potrzebny nie jest. Wystarczy wypowiedzieć kilka umów i traktatów, ignorować dyrektywy i nie wpłacać nic do EU. Dogadywać się z poszczególnymi państwami w poszczególnych sprawach ale samą unię ignorować. Będzie wrzask ale nie odważą się wyrzucić Polski czy ruszyć samych obywateli Polski. W międzyczasie należy się skupić na budowie międzymorza, to jest jakaś perspektywa która może się udać i przynieść jakieś korzyści. Potencjalnie podział uni na starą unię i międzymorze z protektoratem od USA ma sens i może się udać.
 45. 6 punktów
  No nie ma racji. Co innego finansować 500+ z nadwyżki budżetowej, co innego wziąć kredyt i finansować głosy z kredytu. Raich stać na turystów w pontonach, jakoś nie słyszałem żeby nie mieliby roku bez nadwyżki budżetowej, bo są 4 gospodarką świata. "Mołdawia to najbiedniejszy kraj w Europie – jej PKB per capita to 3254 dolary (Polska – 15 431). Wyobrażacie sobie, że nagle ktoś pod kątem wydatków socjalnych każe jej gonić „zachód”? Prawdopodobnie musiałoby przestać funkcjonować całe państwo." "Nasz kraj znajduje się na szczycie zestawienia wydatków socjalnych w relacji do PKB" I to co jest wiadome już teraz, żadna partia polityczna nie da sobie rady jeśli wygra przeciwko PiSowi, długi będą się ciągnęły jak za Gierka, a PiS będzie grał na emocjach - "Za naszych czasów dawaliśmy kasę i było dobrze, głosuj ponownie".
 46. 6 punktów
  Tak naprawdę ciężko znaleźć w Internecie jakieś inne medium społecznościowe, które sprzyjałoby zdrowej dyskusji tak jak fora internetowe. Na FB każdy może prowadzić własny fanpage i usuwać niewygodne dla siebie treści, ludzie zwykle nie piszą tam złożonych wypowiedzi, a całe społeczności są pofragmentowane i zamknięte. Na Discordzie to samo, na Reddicie to samo. Na forach internetowych cenzura nie jest mile widziana, choć i tu oczywiście są wyjątki np. Resetera. Na forum jak będziesz pisał głupoty i offtop to zwykle dostaniesz za to karę. Dyskusja tutaj też zwykle jest na większym poziomie, wypowiedzi są bardziej czytelne i łatwiej odnieść się do ich poszczególnych fragmentów (poprzez cytaty). Mimo że są różne działy, to wszystko to jest w pewnym sensie spójne, czuć że społeczność jest jedna, a nie porozdzielana na różne podfora tak jak jest to np. na Reddicie. Szkoda że fora internetowe upadają, niedługo ciężko będzie o sensowne miejsce do dyskusji. Pozostaje mieć nadzieję, że potrzeba na takie miejsca zostanie.
 47. 5 punktów
 48. 5 punktów
  Dupa boi się i unika TVNu bo doskonale wie, że nie jest w stanie odpowiedzieć na nie przygotowane wcześniej pytania.
 49. 5 punktów
  FrazPC zamknęli to frazowicze stworzyli sobie nowe forum by zachować klimat i ma się ono całkiem nieźle. Jakby ktoś szukał nowego miejsca to polecam zajrzeć BoardPC.pl może wam się spodoba 😉
 50. 5 punktów
  Myślę że to było do przewidzenia już rok temu, jak wprowadzili nową stronę, wszystko nagle zaczęło się kierować w stronę równej pochyłej... Tandetna niedokończona strona główna, bez ani krzty grafiki, w wiecznej becie. Znikający newsmani i tragicznie spadająca jakość testów i publikacji. Newsy w dużej mierze nastawione na plotki i "click bait", żeby tylko siłą podnieść oglądalność przez wojenki. Strona została powierzona ludziom który nie mieli żadnego pojęcia, jak tym zarządzać... Za komputer świat podziękuje, jakość publikacji tamtejszego portalu to dno, sama strona to też żywcem wycięty kawałek Onetu na którym bez adblocka nawet monitor 5120x2880 nie wystarczy żeby opanować reklamy. Nie ma żadnego normalnego systemu komentarzy, a za fejsbusia podziękuje, zresztą mało kto tam pisze. Mam nadzieję że użytkownicy PCL nie są sprzedajni i zrobią mały bojkot przeciwko KŚ, ja przynajmniej mam zamiar utrzymać się w tym postanowieniu. Publikacje trzeba będzie czytać gdzieś indziej...
 • Biuletyn

  Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
  Zapisz się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...