Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 20.09.2021 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Ładnie wymagania wzrosły za możliwość oglądania 5 palców u dłoni w cutscenkach 🤣
 2. 6 punktów
 3. 5 punktów
 4. 5 punktów
  nie mam nic przeciwko - w szczególności że przesyłka pobraniowa
 5. 4 punkty
  Zamiast dobrego Crysisa to mamy, ale Crysis w branży gier 🤣
 6. 4 punkty
  Zaraz zaraz...Jak to szło... Maximum Ray Tracing
 7. 4 punkty
  Bo to są błędy logiczne. Ja nie wiem, po jaką cholerę w ogóle porównywać w takich dysputach pensje, ceny, czynsze, itd. TO NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA przy ocenie finansowej "rentowności" IMO. Liczy się to... ILE MI ZOSTAJE po opłaceniu mieszkania, mediów, kablówki, ubezpieczeń i zalaniu baku auta. Co z tego, że w kraju X życie kosztuje mnie 4K euro (!), skoro z pensji zostaje mi jeszcze 1K w kieszeni vs kraj B, w którym życie kosztuje śmieszne 1K euro i nie zostaje nawet 5 euro w kieszeni (bilans się nie spina). I koniec porównań.
 8. 4 punkty
  Heheszki, ale - o ile w przypadku pobraninówki pan policzy co do gorsza i dopilnuje przesyłki, o tyle w przypadku opłaconych dostarczeń, można często poczytać, jak to kurier "zostawia" paczkę gdzie popadnie (na wycieraczce, u sąsiada, itd.). To karygodne. Przy sprzęcie za kilka K, albo paczkomat, albo pobranie. W innym wypadku, to jakiś kabaret!
 9. 4 punkty
 10. 4 punkty
  Pokaż mi w takim razie te płyty s1151 które mają oficjalne wsparcie od intela dla 4 generacji cpu. Jak masz B450/X470 to masz pełne wsparcie dla wszystkich Ryzenów, a tak naprawdę to ludzie zapominają iż AM4 to nie tylko 4 generacje Zen ale także Excavatory. To chyba najbardziej uniwersalna i być może najbardziej długowieczna podstawka w historii architektury x86, a i tak przychodzą ludzie jebać za to AMD 😂 Gdyby nie kaprysy to do dziś mógłbym tak na prawdę do dziś siedzieć na którejś z pierwszych X370 które miałem
 11. 4 punkty
 12. 4 punkty
  Kiedyś, w przyszłości będą pisać sonety i śpiewać o tych dzielnych graczach co czekali w kolejkach na GPU w czasach ciemnych mocy i tajemnych druidów - skalperów.
 13. 3 punkty
  Na razie kończę czyszczenie obszarów 3. rangi i mam 46 godzin. Zbieram wszystkie skrzynie FND, przejmuję wszystkie bazy, punkty kontrolne i zbieram wszystkie skrzynie partyzanckie. Ty to nazywasz ociąganiem się, ja to nazywam kosztowaniem gry w pełni.
 • Biuletyn

  Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
  Zapisz się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...