Skocz do zawartości

kadajo

Moderatorzy
 • Liczba zawartości

  25673
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  164

Zawartość dodana przez kadajo

 1. kadajo

  The Callisto Protocol

  Zresztą... Chcesz grac dłużej ? Ustaw sobie najwyższy poziom trudności Dla mnie to bezsensu ale... będziesz grał dłużej do kina jak idziesz to tez patrzysz czy film trwa 2 czy 4 godziny ? To Avatar 2 to będzie prawdziwy deal
 2. kadajo

  The Callisto Protocol

  Dlatego właśnie patrzenie na grę pod kątem wydałem 250 zl a tu 6 godzin tylko jest bezsensu
 3. kadajo

  The Callisto Protocol

  Open world to jedno z najgorszych badziewi jakie spotkało gry w ostatnich latach.
 4. kadajo

  The Callisto Protocol

  Czemu na jeden wieczór. Kto ci każe siedzieć 6 godzin przed ekranem. Graj se po 2H i już masz co najmniej trzy wieczory.
 5. kadajo

  The Callisto Protocol

  A ja mam odwrotnie im dłuższa gra tym bardziej się nudzi bo w kolko to samo wiec ile można. Wole 6-8 lub 10-20 godzin rozgrywki konkretnej bez zbędnego łażenia, niż 100-200 jakiegoś badziewia typu idz tu zrób to i do gabloty i powtórz.
 6. Może to jednak jakiś wyciek pamięci, ciekawe w sumie.
 7. kadajo

  The Callisto Protocol

  Czy ja wiem. Analizy robią z tą samą częstotliwością, nie robią do każdej gry. Dla mnie to trochę dziwne że robi się analizę techniczną, zachwyca się warstwą artystyczną a jednocześnie cały materiał rejestruje się na złych ustawieniach gamma do których odnoszą się dopiero na końcu. Wniosek jest taki że kompletnie na to nie zwrócili uwagi albo co jeszcze gorsze ktoś im zwrócił na to uwagę. No "pro" kanał który zajmuje się analizą nie potrafi ocenić prawidłowo jakości obrazu gry przed jego zarejestrowaniem... Zwróć uwagę że wersja PC jest prawidłowo renderowana i widać diametralną różnicę w głębi czerni jak i kolorów jak tylko zaczynają rozmawiać o wersji PC.
 8. kadajo

  The Callisto Protocol

  Coraz częściej im się zdarzają wpadki i dziwne konkluzje a kiedyś nie miało to miejsce. Wnioski niech każdy wyciągnie sam.
 9. kadajo

  The Callisto Protocol

  Hello this is Kadajo form PC lab, I have the short version of PC tech analysis of Calisto Protocol: The game runs like shit on PC do not waste your time and for the love of God do not waste your money. Back to @azgan and his PS5 version. 😄
 10. kadajo

  The Callisto Protocol

  DF to tacy eksperci że przez cala analizę nie zauważyli ze gamma jest źle ustawione i się obudzili dopiero na koniec. Partacze.
 11. kadajo

  The Callisto Protocol

  Ja tam się śmieje, dziś mało dobrych komedi
 12. Problemem jest kompilacja shaderow do wszystkiego co się pojawia pierwszy raz. To dlatego za drugim razem jest już ok.
 13. kadajo

  NVIDIA RTX 40x0

  Nie ma szans aby objąć taki wielki ekran z tak malej odległości nie ruszając głową a to takie same zło jak zbyt jaskrawy obraz.
 14. kadajo

  The Callisto Protocol

  Nie dziwie się. Tyle pracy i się wyłożyli na premierę... to musi boleć.
 15. kadajo

  The Callisto Protocol

  Możesz mieć najlepszy i najszybszy sprzęt na świecie i gówno to ci da jak oprogramowanie do niego będzie skopane Pomyślcie jak by ta gra chodziła na PS5, gdyby sytuacja była odwrotna. W sumie to patrząc jak to beznadziejnie działa na PC to Xboxa nawet stawia w lepszym świetle niż PS5, to naprawdę potężna konsola że tak dobrze sobie radzi z tym gniotem. Nawet S'ka daje rade.
 16. kadajo

  The Callisto Protocol

  Ale ja to wiem, to oni narzekają na jedno robiąc dokładnie to samo w innym miejscu
 17. Czy ktoś słuchał może jakiś modli słuchawek Focala ? Szczególnie tych wyższych.
 18. kadajo

  The Callisto Protocol

  A słyszeliście że z kolejnymi patchami istnieje ryzyko ze save'y przestaną działać i będzie trzeba zaczynać grę od nowa ?
 19. kadajo

  The Callisto Protocol

  Tak sobie oglądam materiał GF i przez cala grę nie zauważył ze gamma jest źle ustawiona. Tez mi eksperci... jaki ten kanał zrobił się żenująco słaby.
 20. kadajo

  The Callisto Protocol

  Nie, tak ogólnie, jak się nabijałem z dzisiejszych gier multi typu Fortnite czy Warzone Ale granie w kółko tej samej mapy w kółko ta sama bronią ich nie nudzi...
 21. kadajo

  The Callisto Protocol

  Najbardziej to mnie bawi jak jakiś szczyl mi mówi ze się nie znam na grach bo jestem stary i nie rozumiem dzisiejszych trendów
 22. kadajo

  The Callisto Protocol

  Na PC jak dasz takie ustawienia to tez byłby teoretycznie zero problemów, ale wtedy, po co komu PC jak jest PS5
×
×
 • Dodaj nową pozycję...