Skocz do zawartości

Minciu

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  23145
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Minciu w dniu 1 Czerwca

Użytkownicy przyznają Minciu punkty reputacji!

Reputacja

1702 Excellent

O Minciu

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

13958 wyświetleń profilu
 1. Dzisiaj okolice 250USD. Jutro pewnie 200USD max wyjdzie.. leci bez hamulców. Network Space aż przyhamował, ale może mieć to związek z hpool Ktoś ma w planie przejście tutaj? Wygląda na pool odporny na dual mining? :
 2. Ok dzięki. Jak co Mediaexpert wysłało TV na sklep. Ciągle do przejęcia to zamówienie. Z początku miałem 2 chętnych na OLX i jakieś paczki i post. Ale chyba wałek nowy a nie chętni XD. Że kurier ma przyjechać po paczkę i przy odbiorze kasa na kartę.. nie wiem. Nie znam się ale walkonie na pewno coś wykombinowali z jakimś zwrotem XD
 3. Każdy, kto nie uznaje gwarancji przy Chia staje się nie wiarygodnym producentem. Bo skoro dyski mają nie wytrzymywać TBW przy kopaniu, to nie poradzą sobie też z innymi operacjami. Trochę w stylu nasze dyski wytrzymują nieraz ledwo 100TBW konkurencja ma 6 razy tyle, co robimy? A dajmy gwarancję na na 600TBW i tak nikt tyle w domu nie zapisze. A na serwery kupią serie PRO. A jak ktoś zużyje dysk to się wymieni. Na ksiezycu jest zimno? Wiesz. Ciepłą wodą lepiej schodzisz elektronikę jak zimniejszym powietrzem. A teraz wyobraź sobie, że nie ma wody i powietrza, a chlodzisz się jedynie przez promieniowanie podczerwieni. Pomijam zapotrzebowanie na energię.
 4. Ja i tak zwróciłem go. Jakoś mi nie wpasował ten mały piekarniczek. Teraz przynajmniej w StarCrafta można też zagrać z płynnym obrazem.
 5. Na 4 ławki ale cl16 16 16. Krok niżej już 14 siadało spokojnie albo 13. Mniejsza. W każdym razie granicą kontrolera była tak na styk wylizana, że timingi już lekko podbite musiały być.
 6. Ale na 4:2:2 wygląda to zupełnie inaczej, gorzej Jak powoli sunę oknem, to co druga kreska łączy się z inną kreską i z każdym mini ruchem grubości przeskakują w inne miejsca. A sprawdź sam co CI wyjdzie. Na PC panel Nvidia jest rozmazany, jakby miał kompresję JPEG, ale kolory testowe tego obrazka znacznie się poprawiają. Za to na zwykłym HDMI czcionki są lepsze, ale kolory wyblakłe i skleja niektóre kreski. W obu przypadkach jak wrzucam na Chroma 4:2:2 to obraz ulega znacznej degradacji. Zostawie ten PC, do panelu NV za często nie zaglądam Chociaż czuję, że to nie to 😜 Pewnie coś jeszcze trzeba rozgrzebać.
 7. Tu i tu są czytelne, ale w trybie PC kolorki są żywsze z góry na dół. I kreski się nie sklejają/ nie pogrubiają, te między napisami. Bez trybu PC lekko nieraz się pogrubiają. Kolory są jak z TNki na tej planszy. Mocno sprane. Ale czcionka dopiero po wybraniu OSTROŚĆ 0 jako tako traci ten efekt kompresji, który jest normalnie dość mocno widoczny. Może miałem na HDMI 4 wybrany jakiś wyższy poziom OSTROŚĆ ?
 8. U mnie ta plansza była jednak brzydka bez zmiany na PC. Ale po zmianie na PC psuła się czcionka i pojawiała się na niej jakaś kompresja jak z JPG. Wszystko na porcie HDMI 4. Przepiąłem TV na port HDMI 3 i wskoczyło normalnie na teście bez kompresji i czcionki już nie rozmazuje. WTF? HDMI4 jest jakiś okrojony czy co? Zaraz przepnę ponownie na HDMI 4 i zobaczę czy zaskoczy jak należy. Chociaż w panelu serowania NV widzę że dalej jest coś nie teges z czcionką..
 9. Spokojnie, ja jeszcze u siebie nie zacząłem walki Jak będzie fart jak z Intelem, to może się uda, skoro tam 3866 Gear1 weszło
 10. Kilka dni było stabilizacji na poziomie 400USD i znowu się rozpędza w dół.
 11. Bono zgadza się. A jak sąsiedzi nad nami mają parkiet klejony do podłogi albo płytki, to już tragedia na maxa XD. W nowy budownictwie na strop wykładany jest styropian i na niego wylewka podłogi kolejnego piętra.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...