Skocz do zawartości

Minciu

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  31450
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Minciu w dniu 23 Stycznia

Użytkownicy przyznają Minciu punkty reputacji!

Reputacja

5017 Excellent

O Minciu

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

30540 wyświetleń profilu
 1. lepiej sam to odstaw.. przywilej dla zero emisyjnego, to będzie brak podatku, który zostanie nałożony na resztę w takiej wysokości, przez rok na podatek nie uzbiera. Ale tak to przywilej.. Że dojadą Cię na końcu jak już skończą się inni XD
 2. Segregować ludzi na tych co mogą i nie mogą, zamykać firmy, pozwalać grzebać w dokumentach medycznych, gdzie nawet para homo tego nie może. Nie takie rzeczy ostatnio już oglądałem. Milion sposobów znaleźli na zachęcenie, do brania preparatu w żyłę. Znajdą i kolejny milion na tych domków.. Ci źli niedobrzy w starych ruderach marnujący energię i trujący innych co są w eko zero emisyjnych chatkach... tak tak już masz temat do TVP i JAZDA IM PO BERETACH!
 3. Proste, jak nie będziemy produkować energię z paliwa kopalnego, to będzie można stwierdzić że jest zielona.. bo do póki produkcja prądu leci z węgla, to to dokładnie tam jest ona produkowana aby uzupełnić niedobory energii dla pomp ciepła, elektryków i wszystkiego innego. Nie ma czegoś takiego, że jest zielono bo tak se umowę podpisałem z dostawcą, i się umówiliśmy że jestem zielony. Przecież to bzdura totalna. Jeśli do naładowania elektryka potrzeba więcej prądu niż mamy z odnawialnych zródel i niedobory uzupełniamy węglem, to elektryka lądujemy węglem, bo gdyby go nie było, to nie byłoby potrzeby nadrabiania mocy węglem.
 4. Ponoć energia użyta do wyprodukowania syntetyka na 100km wystarczyłaby elektrykowi na przejechanie 800km. Czyli można spalić paliwo kopalne, które stykloby na ponad 1000km w spalinowym, żeby wyprodukować prąd. Prąd, na którym elektryk przejechały 800km, żeby wyprodukować syntetyka dla spalinowego, który przejedzie ostatecznie 100km. Jakby policzyć ślad węglowy dla syntetyka to lekko 10x gorszy niż standardowe auto. Ma to sens.. A skąd energia na przerobienie tego w paliwo? Z paneli? XD
 5. A kontroler sensownej konstrukcji wywaliłby zabezpieczenie Teraz możesz być jedynie pewien, że jak zacznie się coś znowu kaszanić z innym fluctusem (itp), to się w końcu serio zapali.
 6. Bo walczy po stronie Putina. Z tej perspektywy tylko jest lepszy Nie byłbym taki pewien.. czy po kilkudziesięciu latach te złomy palą mniej czy wiecej XD o ile zapala.
 7. A to chyba kabel się pali od wentyla. Więc co ma kontroler do tego kabla? Prócz tego że mógłby się spalić zamiast kabla, a najlepiej jakby w kontrolerze działało zabezpiczenie przecie prądowe. Pewno niema więc kabel się jara, bo wentyl ciągnik waty jak głupi albo kabel żyłek ma za mało.
 8. Jedna z manometrem może stać chyba bez legalizacji czy czego tam. Bo widać na niej ciśnienie. Tak czy siak. Ile sposób ma gaśnice w domu?
 9. Jest na rynku coś takiego? Jak podpiąć serwer NAS komputerem stacjonarnym który dzisiaj ma 2,5g port a za chwile może będzie 5 i więcej?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...