Skocz do zawartości

LeBomB

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    4384
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

5 obserwujących

O LeBomB

Ostatnie wizyty

18143 wyświetleń profilu
  1. A to nie wiem, sprzedał Ci tą dziesiątkę? Nie rozumiem jak coś co się nazywa serwisem może instalować klientowi oprogramowanie, którego klient nie chce, a tym bardziej które jest wątpliwe jeśli chodzi o legalność jego posiadania przez klienta? Jak ten laptop miał wbudowanego windowsa 7 to może masz jeszcze partycję odzyskiwania na dysku i zainstaluj win7, jak nie to idź do tego "serwisu" i zażądaj przywrócenia oryginalnej wersji systemu, na którą posiadasz licencję.
  2. Jeżeli te laptopy były kupione z systemem i został on na nich preinstalowany (klucz jest przypisany do nich w BIOS w momencie kupna) to przeniesienie takiej licencji zadziała, ale będzie warta tyle samo co instalacja pirackiego windowsa.
  3. No właśnie problem polega na tym, że nie musi. Widywałem już przypadki, gdzie monitor nie miał ani wbudowanych głośników, ani innych złącz audio, a sterownik na siłę uruchamiał kanał audio w złączu HDMI karty graficznej. Wystarczy zmienić domyślne urządzenie odtwarzające dźwięk na właściwe w ustawieniach dźwięku. Jeżeli te słuchawki są podłączone jackami to należy wybrać kartę realtek, jeżeli na USB to wymusić szukanie sterowników jeżeli nie znajduje, albo ściągnąć aktualne. Jeśli nie ma pod win10 to te od win8.1 też powinny działać jeśli są dostępne. No chyba że to USB to tylko do podświetlenia i wibracji jest i sterownika nie potrzebuje, to wtedy domyślnym urządzeniem odtwarzającym powinna być karta zintegrowana na płycie i do niej sterownik w win10 na 100% jest.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...