Skocz do zawartości

LeBomB

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  4347
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

5 obserwujących

O LeBomB

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

18010 wyświetleń profilu
 1. Wpis zmieniłem, sprawdzę jutro, bo dziś już mi się nie chce brać znów za kopiowanie tego wszystkiego Jak przetestuję dam znać.
 2. Właśnie tak jak napisał @Isharoth to miało być zniesione, a okazuje się że tworzy niemały problem. Niestety na kompie, na którym chcę to zrobić jest wersja home.
 3. Tak, to może być po zainstalowaniu sterowników przez DB. Na początek odłącz wszystko z portów USB, zostaw tylko mysz i klawiaturę i sprawdź.
 4. Chyba jedyna opcja to założyć kolejne konto administratora i z jego poziomu usunąć konto MS. Tylko wtedy tapeta, ustawienia systemu i kilka innych rzeczy będziesz musiał ustawić po swojemu. Zainstalowane programy zostaną. Nie wiem czy jest inny sposób. Nie wiem tylko jak zachowa się licencja, czy zostanie przypisana z powrotem do sprzętu, czy pozostanie przypięta do konta MS siostrzeńca. Żeby na przyszłość uniknąć takich sytuacji to trzeba mieć swoje konto MS jako podstawowe i wtedy logowanie do konta MS innych użytkowników zawsze będzie podrzędne.
 5. No nie wiem, bo autor tematu nie raczył podzielić się rozwiązaniem, a szkoda, bo jak widać przydałoby się. No chyba że pomogło ręczne wskazanie pliku *.inf ze sterownikiem, bo autor wcześniej dawał na wyszukiwanie automatyczne.
 6. Wreszcie znalazłem jakiś błąd, na tyle poważny, że utrudnia korzystanie z systemu, a który nie powinien mieć miejsca Wiadomo że ścieżka dostępu do pliku nie może być za długa, bo system jej nie zaakceptuje. Nie, system obecnie zaakceptuje i wciśnie plik, ale będzie wywalał błąd że go tam nie ma, mimo iż fizycznie będzie się tam znajdował. Mówiąc prościej. Skopiujemy plik z długą ścieżką dostępu, ale jeszcze akceptowalną do nowego katalogu, czym przekroczymy limit ilości znaków w ścieżce. System wywali jeden z dwóch komunikatów, albo że nie można skopiować bo nazwa/ścieżka za długa, albo że takiego pliku nie ma w miejscu docelowym (edit: teraz częściej wywala że nie ma takiego pliku w katalogu źródłowym) Nawet jak damy pomiń, to i tak skopiuje ten plik do za długiej ścieżki. Czym to skutkuje? Prócz tym że nie można takiego pliku otworzyć, to nie można go również usunąć, bo wywala błąd, że takiego pliku nie ma Shift+del też odpada, bo nic nie usunie. Dopiero ręczne przeniesienie do kosza i opróżnienie z kosza, który kończy się błędem, mówiącym że nie można usunąć systemowego katalogu recycle daje rezultat usunięcia plików I jeszcze jeden, znany co prawda już od dawna, ale był już rozwiązany i znów się pojawił. System dostaje głupawki przy katalogach zakończonych spacją, bo twierdzi że go nie ma i nie da się go usunąć.
 7. Najprościej to nagrać np. telefonem cały proces uruchamiania i potem sprawdzić na odpowiedniej klatce co się wyświetla w tych oknach CMD, które tak szybko znikają.
 8. Nowy wygląd na stronie PCLab też zrobili, zainwestowali i co? Nic. Forum Benchmarka chyba trzeba ogarnąć na wszelki wypadek i tyle. Z resztą tam już jest artykuł że marka PCLab znika z rynku, więc wyraźnie dają do zrozumienia że forum dla nich też już się nie liczy
 9. Tak, białe ramki na białym tle. Tragedia...
 10. Zobaczymy. Kiepsko widzę w takim układzie też forum, szczególnie jak przejdzie pod szyld KŚ. CDAction, CDP, PCLAB i kilka innych w ostatnich miesiącach. Wychodzi na to, że branża się zaczyna zwijać bo przestaje być potrzebna, albo przestaje spełniać oczekiwania użytkowników. Jeszcze ten śmieszny komunikat na stronie KŚ, że teraz z eksperckimi artykułami z PCLaba. Czyli wychodzi na to że KŚ wcześniej nic eksperckiego nie miał i przyznaje się do tego otwarcie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...