Skocz do zawartości

TheMr.

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  6606
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana TheMr. w dniu 4 Października

Użytkownicy przyznają TheMr. punkty reputacji!

Reputacja

1290 Excellent

O TheMr.

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

89658 wyświetleń profilu
 1. TheMr.

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Jak im nie wyszło bycie jeden projekt raz na 7 lat, to poszli w stronę Ubisoftu/EA, czyli dużo projektów, może któryś trafi. Chociaż nie wiem czy to w ogóle ma uzasadnienie, bo zrobili więcej projektów po W3 i wszystkie mają zainteresowanie na poziomie ~200 osób
 2. W nocy padły Miłowe i Czerwony Jar. Ukraińcy prą do przodu 24h na dobę. Snihurivka "brama do podejścia pod Chersoń od wschodu + pod most Antonowski albo to, co z niego zostało, jest jakoby zajęta przez Ukraińców. Informuje o tym rosyjski propagandysta Romanov__92 (Romanov Лайт ]ࣩࣩ) Snihurivka, rejon basztański, obwód mikołajowski, Ukraina. Wieś znalazła się pod kontrolą Ukraińskich Sił Zbrojnych. W miejscowości odbyło się również głosowanie w referendum w sprawie przyłączenia do Federacji Rosyjskiej.
 3. Nowy pakiet pomocy wojskowej od USA dla Ukrainy o wartości 625 mln USD będzie obejmował: - 4 x HIMARS i amunicję do nich; - 16 haubic 155-mm (M777); - 16 haubic 105-mm; - 200 pojazdów MRAP MaxxPro; - 75 tys. pocisków 155-mm; - 500 precyzyjnych pocisków 155-mm (M982 Excalibur); - 1.000 naboi 155-mm systemu RAAM; - 200 000 naboi do broni strzeleckiej; - Sprzęt do instalacji przeszkód; - Miny Claymore; - Inne wyposażenie.
 4. Typowe. Tak mniej lub więcej wygląda natarcie ukraińskie w Chersoniu. https://streamable.com/ikvsjb
 5. https://streamable.com/j3zytz Legion cudzoziemski pod ostrzałem. Data i front nieznany, ale nagranie ciekawe.
 6. Z ruskiego kanału na telegramie: "Nie tylko się wycofujemy. Poddajemy się, nie ma na to słów. To ucieczka (bieg). Kto jest winny, wiemy. Każdy z nich" „Nie ma dokąd uciekać. Most Antoniwski jest całkowicie zniszczony”
 7. Oto mapy północno-wchodniego frontu chersońskiego według prorosyjskiego kanału informacyjnego z telegramu Rybar. Jak myślicie jaki czas dzieli te mapy? Miesiąc? Dwa tygodnie? Dwa dni? Już odpowiadam: 4 godziny. Przypominam, że to prorosyjskie źródło, więc w rzeczywistości może być o wiele ciekawiej.
 8. TheMr.

  Socket AM5/Zen 4 - wątek zbiorczy

  Gigabyte i problemy z BIOSem? MSI to były hity w sprzedaży, mimo ceny. Asrock jak zaserwuje to samo co roku, to można je pomijać, zwłaszcza przy zwiększonym poborze. Asus zawsze liczył się jako premium i drożej niż MSI. Zostaje Biostar, ale mocno niepopularny u nas.
 9. Mapa od Rybara, mocno optymistyczna dla RUS. potwierdza się też wycofanie rosjan na zupełnie nowe linie obronne (zgodnie z mapą): Oprócz Brodu oddziały rosyjskie opuściły Bolszaję i Malaję Aleksandrowkę, Starosele, Trifonowkę, Nową Kamenkę, Olgino i Archangielskoje. Nie jest jeszcze do końca jasne, jak przejdzie nowa strefa kontaktu. Zakładamy, że dzisiaj Siły Zbrojne FR będą stacjonować na linii Kostromka - Borozenskoye - Mylovoe. Pozwoli to uniknąć tworzenia „kociołka” i wyrównania linii frontu.
 10. Ciekawe info od Aryo który przetłumaczył wpis rosyjskiego korespondenta wojennego pod Chersoniem: Chłopcy na miejscu masowo donoszą, że nasze insygnia taktyczne, czyli "Z" i "V", zostały naniesione na sprzęt wroga, co przyczyniło się do zamieszania w pierwszych godzinach bitwy, gdy front się załamał. Jeśli to prawda, to znaczy, że wróg dysponuje amerykańskim sieciocentrycznym systemem zarządzania bitwą, w którym wszystkie jednostki na polu walki są połączone i oznaczone na komputerach, nawet na poziomie kompanii, a co dopiero na poziomie batalionu-regimentu. Dzięki temu nawet sierżant kompanii w Humvee, BMP czy T-64 widzi na ekranie, gdzie są jego własne jednostki, a gdzie inne i nie obchodzi go, jakie znaki są na pancerzu. Jeśli tak jest, to bardzo źle, bo jest to jakościowo nowy poziom kontroli wojsk. A nasze cofanie się jest konsekwencją braku odpowiedzi (technicznej)
 11. Jedna salwa z 500 HIMARSow to cały budżet MONu Minister Obrony to po prostu debil. Czuje ze himarsy to będzie wał, bo to nie ma żadnego sensu. 100 HIMARSow jest odpowiednia ilością, logistyka byłaby nawet mniejszym problemem a koszt obsługi i tak byłby wysoki
 12. TheMr.

  NVIDIA RTX 40x0

  :< No szkoda.
 13. TheMr.

  NVIDIA RTX 40x0

  A co z 850W Platinum? Przecież 4090 na spokojnie uciągnie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...