Skocz do zawartości

TheMr.

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  7344
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana TheMr. w dniu 25 Listopada 2022

Użytkownicy przyznają TheMr. punkty reputacji!

Reputacja

1804 Excellent

O TheMr.

Ostatnie wizyty

90081 wyświetleń profilu
 1. Tak, ale to są już Ci którzy zostali albo mają układy na granicy i podróżują. Przed wojną mieliśmy sporo Ukraińców, i też dużo znam więc nic dziwnego. Ja mówię tutaj teraz o tych którzy przyjechali PO wojnie, i jak to wygląda.
 2. Ale jaka kasa się skończyła? Ta która skończyła się już dawno w 2022 roku podczas pisania budżetu na 2023 rok? Ta która płaci odsetki po 9% zamiast niżej? Bo nie rozumiem. Uchodźców w PL jest już o wiele mniej niż na początku wojny, rozeszli się - młodzi pojechali do Europy Zachodniej, zostali u nas dziadki, matki z dziećmi którzy nie mają żadnej wartości na rynku pracy niestety. Salomon jest dawno pusty, misiu. https://streamable.com/kmot4l RUS sołdat uciekł przed granatem zrzucanym z drona poza okop. Granat nie wpadł do okopu. RUS ranny. Inny RUS go próbuje ratować. Wpada 155 mm. Dobranoc.
 3. https://twitter.com/Tatarigami_UA/status/1618664467889524736
 4. https://www.youtube.com/watch?v=NGrgq29dcjc Przestań powtarzać bzdury, bo kolejny z ciebie wychodek na poziomie Mateusza.
 5. Prawnicy z Rady Europejskiej, najwyższego organu UE, przygotowali plan przeniesienia części zamrożonych rosyjskich rezerw złota i walut na Ukrainę, informuje Bloomberg, powołując się na źródła zaznajomione z sytuacją. Według nich ramy prawne UE pozwalają na przekazanie do Kijowa około 33,8 mld euro, czyli około jednej dziesiątej aktywów Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej, który został objęty sankcjami po rozpoczęciu wojny na Ukrainie.
 6. Stany Zjednoczone planują wysłać do Kijowa czołg Abrams w bardziej zaawansowanej konfiguracji M1A2, zamiast starszej wersji A1, którą wojsko ma na stanie, donosi Politico.
 7. Nie rozumiem czemu przy każdym Krabie nie stoi schowany gdzieś koleś z MANPADSEM albo systemem do zagłuszania tych dronów... To powinna być podstawa obrony.
 8. Świadectwo energetyczne powinno być już w prawie budowlanym od dobrych 10 lat. Jak dla mnie decyzja na plus.
 9. https://streamable.com/a1fb7b - ALE ICH ZAORAŁ RUSEK
 10. DPSy to tylko jedna sprawa, było ich znacznie więcej, to tylko pokazuje że wybory od 2015 roku nie są kontrolowane należycie albo demokratyczne. Nie chodzi o to czy by przeważyły o zwycięstwie czy porażce, to tylko sygnał.
 11. To są bardzo krótkie terminy. https://aw.my.games/en/news/general/interview-my-life-leopard-2-crewman-pt3 2-3 miesiące BAZOWEGO szkolenia, całość szkolenia na te czołgi to 9-10 miesięcy. "Ex-commander of US Army Europe, General Ben Hodges, believes that experienced tankers will need 7-11 weeks to master the Leopard 2 tanks." Czyli mocno doświadczeni czołgiści z radzieckich czołgów będą potrzebowali turbo przyspieszone lekcję na poziomie 2 do 3 miesięcy. Miesiąc na bazę, miesiąc na coś więcej, miesiąc na doszlifowanie. A do tego dochodzi taktyka, użycie, poznanie limitów itd.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...