Skocz do zawartości

TheMr.

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  4201
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

89 Excellent

O TheMr.

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

25658 wyświetleń profilu
 1. TheMr.

  Anime - temat ogólny

  Trochę zrobiłem sobie spoiler The God of High School i chyba wiem, że za każdy razem będzie mi rozwalało mózg Jeśli ktoś myślał, że Dragon Ball przesadza, God przewyższył go o kilka lig. Czekam na więcej odcinków.
 2. Strzelam że te 60-70% głosów by wpadło. No ale podzielenie się głosami w przypadku konfy praktycznie 50:50 zadecydowało o wszystkim. Fakt, z Hołowni powinno się zgarnąć więcej głosów, ale to konfa i jej wyborcy mieli ostatnie zdanie. 1.3 mln głosów Bosaka, odjąć głosy nieważne i osoby które nie mogły głosować, osoby które się nie zdecydowały, to z 300k poszło na Dudę i 300k na Trzaska, zamiast 50k na Dudę, 550k na Trzaska.
 3. 200k głosów tu, 100k głosów Konfy, 200k głosów Hołowni i cyk byłby Trzask prezydentem. Ale tak jak już mówiłem, będę bardzo surowy dla wyborców jak i samą Konfę od dnia dzisiejszego, będą błagać o pomoc opozycję żeby uchwalili ich ustawy, albo poprawki, takiego wała za brak przekazania głosów.
 4. Inwestorzy patrzą się na OBWE, jak spadniemy na poziom Białorusi to pozdro
 5. https://www.osce.org/pl/odihr/elections/457207 Dzięki, zaraz znowu będzie, że to zła opozycja wysłała ludzi do EU żeby szczekali na jaśnie przenajświętszą Polskę.
 6. Nie chłopie, ty masz problemy ze zrozumieniem jak świat działa, i podstaw matematyki.
 7. Nawet prostego zdania nie zrozumiałeś. Nie mam na myśli twojej pozycji materialnej, ale tok myślenia.
 8. Każdy człowiek ciężko pracuje. Niesamowite prawda? Dla ciebie chyba niepojęte, że każdy chce wyższy byt i status. Ale jak ktoś tam się dostaje, to wolisz go uwalić.
 9. Nono, jeszcze dodaj że każdy kto zarabia więcej niż minimalną to do partii należy, twój biedny umysł biedaka jest nie do odratowania, sorry.
 10. Pewnie pracowała na czarno, do ręki brała więcej bo nie myślała o przyszłości (jak większość Polaków którzy nie potrafią oszczędzać), i teraz ZŁE PAŃSTWO CHCE MNIE OSZUKAĆ jak się obudziła z ręką w nocniku, typowy emeryt jest typowy. Chce włożyć z podatków 10%, a dostać 100%. Takiej magii to nawet Amber Gold nie potrafiłby zrobić
 11. No i co z tego że zarobki będą wyższe jak siła nabywcza będzie kijowa? Ja nie będę zarabiał więcej niż w wieku produkcyjnym 30-45 lat, więc u mnie jest już limit. Hatfu, co ja mówię, ja emerytury nie dostanę bo jestem złym przedsiębiorcom i im się nie należy System jest bardzo łatwo uzdrowić, 5 lat 500+ by go naprawiło i jeszcze by zostało + zmiany według Mentzena. Szacunek a obliczenia to dwie różne kwestię, nauczyciele którzy mnie uczyli zostali opłaceni przez podatki moich rodziców, lekarze również, śmieciarze też. Nic nie poradzę, że socjal na emerytów w relacji do PKB jest nienormalnie wysoki. Sorry, nie sięgam aż takiego dna umysłu jak u ciebie, więc ciężko mi się wyjaśnia podstawy.
 12. Biorąc pod uwagę deflację wtedy, a obecną inflację, to twoja mama zyskała może 200 zł, brawo Ale przekupiony umysł jest, więc nie mam nic za złe, że nie ogarniasz podstaw matematyki.
 13. Kazali? Spotem? To była tylko sugestia Pracowali całe życie za 30 dolców, dzięki czemu wypracowali emerytury za 400 dolców, ma sens Będę emerytem, dzięki PiS dostane 30% swojego najwyższego wynagrodzenia, i dzięki obecnym emerytom którzy przeciążyli system per PKB. A raczej nie będę emerytem, bo za 30% prędzej zdechnę. No i nie mam mieszkania na własność tak jak większość emerytów, więc zamiast płacić niski czynsz, to będę musiał z emerytury płacić wynajem, wiadomo co bardziej się opłaca. Przestań bzdurzyć, najniższa emerytura obecnie to 1200 zł.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...