Skocz do zawartości

*** ChOpLaCz ***

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  2702
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana *** ChOpLaCz *** w dniu 8 Stycznia

Użytkownicy przyznają *** ChOpLaCz *** punkty reputacji!

Reputacja

2084 Excellent

O *** ChOpLaCz ***

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

1495 wyświetleń profilu
 1. *** ChOpLaCz ***

  NVIDIA RTX 40x0

  Mam tak samo. Pal licho już te + fps, ale jakość wygładzania jest świetna i teraz, gdy odpalam gierkę bez DLSS, to KAŻDA dotychczas stosowana technika AA jest dla mnie nieakceptowalna i rażąco słaba.
 2. *** ChOpLaCz ***

  NVIDIA RTX 40x0

  Temat chyba nieaktualny. Install najnowszego ReShade chyba załatwia temat. Testuję...
 3. *** ChOpLaCz ***

  NVIDIA RTX 40x0

  Chyba typ od ReShade o tym już wie: https://reshade.me/forum/search?query=frame generation&searchdate=all&childforums=1
 4. *** ChOpLaCz ***

  NVIDIA RTX 40x0

  Nic innego nie pozostaje.
 5. *** ChOpLaCz ***

  NVIDIA RTX 40x0

  Niestety - pojawiło się FG w CP2077 i DL2 i... wraz z nim crashe (jak i w W3 NG), gdy ktoś używa ReShade.
 6. *** ChOpLaCz ***

  NVIDIA RTX 40x0

  Ale gram w 4K. Tu raczej nie da się czegoś "źle ustawić" - on / off = działa / nie działa. U mnie nie mam 1 fps więcej z FG. Sprawdzałem wszystko, configi sterów pod dany tytuł, reinstalowałem DL2 / instalowałem ponownie = bez zmian. Ciekawe dlaczego?
 7. *** ChOpLaCz ***

  NVIDIA RTX 40x0

  Dziwne. Ja w 4K z FG w DL2 nie widzę choćby fps zysku (!?!),. Za to CP2077 miazga - full fulla i 110 - 120 fps z RT 4K (tu jest przyrost fps znaczny).
 8. *** ChOpLaCz ***

  Dead Space Remake

  Nie pisz do mnie w ten sposób, bo jestem masturbatorem graficznym i widzę każdy niuans nowej wersji. Mówię u człowieku "z ulicy", i to, co on widzi. Nie. Realista. Odnieś się wyłącznie do tego, co napisałem.? Włącz obie wersje komuś (kto nie wie tego wszystkiego, co wiesz Ty) i każ mu wskazać różnice. Nawet ich nie dostrzeże. I tu jest pies pogrzebany. Póki ktoś w to nie zagra (i nie przekona się o tym, co piszesz) nie będzie widział sensu zakupu (jeżeli nie jest FANEM tej gry).
 9. *** ChOpLaCz ***

  Dead Space Remake

  Czym się różni? Dymkiem? Wolumtryką światła wentylatorka? Włącz obie wersje żonie, niekumatemu kumplowi albo sąsiadowi - niech wskaże różnice. Pewnie uzna, że to "ta sama" gra. To są niuanse dla zboków i fanów. Ja też, ale na mnie i na Tobie wyniku finansowego i frekwencyjnego nie zrobią.
 10. *** ChOpLaCz ***

  Dead Space Remake

  Sprzęt idzie do przodu. Możliwości graficzne idą do przodu, i fajnie, że ktoś chce to wykorzystywać. Ale póki co, najbardziej wykorzystywać to chcą "głupich" userów. Nowa wersja gry - jak piszesz - która różni się śladowo jest: a) zaledwie fanaberią garstki graczy z dobrym sprzętem na zasadzie - fajnie byłoby zobaczyć dokokszoną wersję gry X, b) ilu jest graczy z dokokszonym sprzętem (?) c) babole optymalizacyjne, które frustrują ludzi nawet z gpu najnowszej generacji, ale to wszystko... nie za kwotę rzędu 350 -250 pln! To jest tylko bajer, który niewiele wnosi, i za który można zapłacić z 50 zł. Chyba, że mówimy o prawdziwym rewolucyjnym odgrzaniu gry typu RE 2, 3... W przeciwnym razie remake gry, która ciągle nieźle wygląda a w wersji nowej, tylko "trochę" lepiej - remake musi okazać się porażką ilościową / finansową. IMO dramat. 😮
 11. *** ChOpLaCz ***

  NVIDIA RTX 40x0

  Ale FG bez DLSS mogę włączyć? To co wtedy mam? DLSS 2,5? Jakie to tytuły?
 12. *** ChOpLaCz ***

  NVIDIA RTX 40x0

  Ciekawe czy 3.0 +FG (to byłoby coś!), czy tylko jakieś same popierdy 3.0?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...