Skocz do zawartości

Konsole

Fora

 1. Sony Playstation, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV

  Dział dla miłośników konsol Sony

  243190
  odpowiedzi
 2. Microsoft Xbox, Xbox 360 i Xbox One

  Dział dla miłośników konsol Xbox

  148033
  odpowiedzi
 3. Nintendo 64, GameCube, GameBoy, DS, Wii

  Dział dla miłośników konsol Nintendo

  9679
  odpowiedzi
 4. Inne konsole

  Dział dla konsol starszych i egzotycznych

  4019
  odpowiedzi
 • Popularne aktualnie

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • Facet chce za moją 3070 od MSI 2X dać ASrock Radeon RX 6800 Challenger Pro OC. Niby dał za nią 4k. Ciekawe
  • Sytuacja się tak szybko zmienia, że jedyna opcja to last minute. Do tego przedłużający się kryzys może oznaczać, że firma/instytucja/linia lotnicza które istnieją obecnie, mogą być tylko wspomnieniem w czerwcu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że obowiązek okazania szczepienia będzie wręcz powszechny, to jest w tej chwili jedyna opcja gwarantująca w jakiejś tam przyszłości w miarę bezproblemowe poruszanie się. Co do samego terminu, taka przykładowa sugestia: nawet w UK, kraju, w którym się szczepi 10x szybciej, niż w Polsce, rząd stara się nieco tonować zapędy obywateli do kupowania wycieczek zagranicznych twierdząc, że najbliższe wakacje mogą nie być jeszcze dostępne dla masowego turysty. ....chyba że masz dużo czasu i stosunkowo dużo pieniędzy. Wtedy się da dużo, już teraz.
  • @seba84_2005 kurde masz racje, poczytałem trochę i całe moje 2h przeglądania internetu zamknąłeś w tym jednym poście https://www.dobreprogramy.pl/Nvidia-znow-kombinuje-z-oznaczeniami-kart-graficznych.-Slowem-uwazaj-kupujac-laptopa,News,112926.html https://www.purepc.pl/xmg-neo-1517-oraz-xmg-pro-1517-laptopy-do-gier-z-amd-cezanne-h-intel-comet-lake-h-i-nvidia-geforce-rtx-3000 Wielki plus dla Ciebie za pomoc. Jedyne czego się obawiam, to to, że skoro xmg neo 17 będzie miało taką moc, to jak z temperaturami? Wiadomo, większy pobór prądu, więcej ciepła, a te z koeli zbija zegary. Tak jak piszesz, rozsądnie jest poczekać na testy. Szkoda tylko, że ten xmg neo 17 dopiero pod koniec marca wychodzi...  Jeszcze tylko pytanie, orientujesz się może czy będzie można go zakupić tutaj w Polsce? czy tylko zagraniczna sprzedaż wchodzi w gre? Raczej za dużo o xmg się nie słyszy, o wiele mniej popularna firma jak lenovo, asus, msi etc
  • Gra wygląda dobrze i działa płynnie ale chyba wersje konsolowe powinny radzić sobie lepiej w stosunku do PC. Czy oznacza to, że optymalizacja na pecety jest świetna?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...