Skocz do zawartości

Konsole

Fora

 1. Sony Playstation, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV

  Dział dla miłośników konsol Sony

  256245
  odpowiedzi
 2. Microsoft Xbox, Xbox 360 i Xbox One

  Dział dla miłośników konsol Xbox

  154692
  odpowiedzi
 3. Nintendo 64, GameCube, GameBoy, DS, Wii

  Dział dla miłośników konsol Nintendo

  11605
  odpowiedzi
 4. Inne konsole

  Dział dla konsol starszych i egzotycznych

  4532
  odpowiedzi
 • Popularne aktualnie

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • Ten jest wyjątkowy, jeszcze nie widziałem, żeby w danym sprzęcie coś mu się nie podobało
  • Dalej nie ma sensu czytać komentarza bo jest nic nie warty. 
  • No właśnie o to chodzi. Nvidia więcej zyskała na tej zmianie, niż straciła. U AMD odwrotnie - ich jedyna przewaga poszła się kichać. Dało się, choć nie przy zasobach, którymi dysponowało AMD. Proces certyfikacji FreeSync był memem i naprawdę totalne kasztany dostawały ten znaczek. Po wprowadzeniu G-Sync Compatible AMD niby zmieniło proces, ale imho wyższa jakość wynika nie z tej zmiany, a z wymagań samej Nvidii - można powiedzieć, że G-Sync Compatible podciągnął jakość FreeSync xD Podstawowy G-Sync Compatible odpowiada często, jak w przypadku mojego monitora, AMD FreeSync Pro, a nic już wyżej AMD nie ma.  Co do wymogu 1,5x to niestety nawet tak nie było - na rynku jest wiele monitorów 60 Hz, w przypadku których FreeSync działa od 48 Hz. Dla mnie to jest totalna mina i nie widzę żadnej zalety w tym, że ta technika była taka otwarta, jeśli można było takie gówno sprzedawać. Dla porównania, nie ma żadnego z G-Sync Compatible, w którym jest podobna sytuacja - najgorsze modele, które mają certyfikat, mają zakres od 60 Hz do 144 Hz, a większość od 48 Hz do 120 - 144 Hz. Teraz AMD chwali się certyfikowaniem setek monitorów rocznie, ale czy to ma jakieś znaczenie dla rynku - wątpię. 
  • A tak ściślej mówiąc, procesor plus płyta główna. RAM może zostać, o ile to coś typu 2x8 (nie 1x16!) DDR4 tak chociaż z 3000. Wkładać 3060 do tego... no. Ale cena taka, że kupuj, będziesz zadowolony po upgrade CPU. Dobrze, że nie nadziałeś się na 8 GB wersję.
  • Tylko przestrzegam. Znam kilka przypadków (w tym swój), gdzie niepozorne "dziecinne hobby" kończyło się słabo (albo rozpadem związku, albo pacyfikacją hobbysty i gwałtem na jego hobby).   
×
×
 • Dodaj nową pozycję...