Skocz do zawartości

Badalaman

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  9072
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

241 Excellent

1 obserwujący

O Badalaman

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W państwach demokratycznych opinia publiczna domaga się takich informacji. Równocześnie to ważne dla morale sił ukraińskich - żołnierze wiedzą jaki sprzęt i amunicja do nich idzie. A jakieś dodatkowe dostawy, już niejawne, pewnie też są. W tym broń i amunicja skupowana z państw Afryki czy Ameryki Płd wszelkimi dostępnymi kanałami.
 2. o_O skąd w ogóle takie głupoty? Przecież Ukraińcy odbili znacznie więcej terenu niż spodziewali się ich główni sojusznicy, jak i niż sami planowali. Nikt się nie spodziewał że Rosjanie się tak łatwo złamią i tak daleko uda się ich wyprzeć. To miały być niewielkie kontrofensywy, by pokazać że poza obroną Ukraińcy są w ogóle zdolni do kontratakowania.
 3. I to zrealizowali. I to bardziej niż się spodziewano. Tyle ze potem Rosja ogłosiła powszechna mobilizację i teraz będzie już trudniej. Edycja: Bez rosyjskiej mobilizacji mogło się zakończyć. Jednak teraz jest już pewne że wojna potrwa wiele lat. Może nie zauważyłeś, ale zaczynamy zbroić Ukrainę w "zachodnie" czołgi ciężkie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...