Skocz do zawartości

EvilKillaruna

Moderatorzy
 • Liczba zawartości

  3483
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana EvilKillaruna w dniu 22 Marca

Użytkownicy przyznają EvilKillaruna punkty reputacji!

Reputacja

2525 Excellent

O EvilKillaruna

 • Tytuł
  sudo passwd root

Ostatnie wizyty

10498 wyświetleń profilu
 1. Nie jestem Warszawiakiem, ale już jest mi wszystko jedno . O tym nuklearnym ataku to już słyszę brzęczenie drugi rok. I też pamiętam jak się ludzie żegnali na discordach, modlili, bo już jado spod Mockby wyrzutnie które bedo wyrzucać w nas atomówkie i będziemy musieli walczyć o chleb, konserwy i kiełbasę, popijać wódkę przy ognisku oraz rzucać przed siebie śruby co kilka metrów .
 2. @Szambo Kiedyś natrafiłem na aukcję allegro w której wystawiający wykorzystał sobie moje zdjęcia bez wiedzy i zgody. Zwróciłem mu uwagę i zażądałem zaprzestania naruszania. Wiesz jak się tłumaczył? On nie wiedział że to moje, on nie zdawał sobie sprawy, on bardzo przeprasza, a tak w ogóle to jemu też kilka razy zdjęcia wykorzystali. Czyli jak ktoś mu zarysuje na parkingu zderzak, to bierze cegłę i szoruje boki wszystkim autom na osiedlu... 🙃 Też i taką mamy w tym kraju mentalność czasami.
 3. Oj tam oj tam. Ważne że kolejny klient złowiony .
 4. Gorzej jeśli jedno i drugie. Podobno - podkreślam: podobno - są zamysły coś o stanie wyjątkowym. Powód: "bo wojna". Ale sfałszowanie na pewno będzie mniej spektakularne i łatwiejsze do przepchnięcia. No, chyba że i tu zrobią sobie reasumpcję .
 5. Ano. a karty do głosowania np. w UK znajdowano na śmietniku. Zupełnym przypadkiem z głosami na RT.
 6. Raczej to wygląda na ukrycie tymczasowo najbardziej barwnych członków swojej formacji .
 7. Zrób prosty test. Wejdź sobie na Twittera i przeklikaj pod profilami członków PL2050 albo nawet wpisów które publikują jakieś informacje na ich temat. W 90% masz tam szczujnię z KO, w 10% szczujnię z PiS. Na Fejsie podobnie. Nawet tzw. "wolne media" robią na nich wrzutki w stylu przecież w ogóle nie przypominającym TVP . Tak to my tej Polski nie zbudujemy. Tak, na PiS i Konfę nie zagłosuję. To mogę zdradzić publicznie. Po prostu bo nie. Natomiast jak tu słusznie zauważono, nikt nie uczy się na tym co robi teraz Konfa. W myśl tego starego i słusznego powiedzenia: "gdzie dwóch się bije, tam trzeci elo" .
 8. Jeżeli co uważam? No i co z tego że nurkuje? To ma zmienić moje nastawienie? Platformie też spada. Rośnie Konfie. Mam głosować na Konfę bo jej nie spada? Nie rozumiem o co pretensje do mnie . Ale masz na to dowody, czy to tylko Twoje luźne przeczucie graniczące z pewnością?
 9. Ale jak o tym powiesz głośno, to jesteś V-kolumną PiS, destruktorem opozycji, agentem, zdrajcą itd.
 10. Widzę, a na co też uczulałem. Dowiadywałem się w zamian że jestem taki, śmaki, owaki, zdrajca, przeze mnie PiS znów wygra itd. . N-te już, ale to że widzę co 4 lata te same obrazki, nie znaczy że muszę się na to godzić.
 11. @Szambo Bo tak właśnie miało być. Na tym ma polegać duopol. Dwa zwalczające się wzajemnie obozy i nic pomiędzy, żadnej innej opcji. Propaganda, populizm, chwytliwe hasła i tona nienawiści na wszystkie "ale" lub "nie".
 12. Dobrze że nie żądałeś żeby wysłali Ci czekoladę w ramach przeprosin . Jeszcze by przyszła nie ta co lubisz i byłby przypał .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...