Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

F4z1337

Ubezpieczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam telefon LG F60 i pewnego dnia rozbiłem wyświetlacz, który był ubezpieczony. Telefon działał w 100% poprawnie.

Oddałem go na to ubezpieczenie (ucare.pl). Po powrocie do mnie telefon jest chyba jeszcze w gorszym stanie. Fakt, szybka została wymieniona, ale na ekranie pojawiły się pionowe pasy, ekran miga (dołączam zdjęcia)

Napisałem, dzwoniłem do nich i powiedzieli mi, że mają 30 dni i się tym zajmą (czyli trochę wyje*ane na mnie)

Co w takim przypadku powinienem zrobić? Co się w gl stało? Da się to jakoś szybko załatwić za grosze w serwisie? Czekać na tych za przeproszeniem idiotów z ubezpieczenia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

80019312648320581860.jpg

35900182293408152349.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to uszkodzona taśma wyświetlacza, myślałem ze tego już nie ma w erze "patelni" ale czasami serwis potrafi coś spartolić. Miałem identyczny przypadek (chcesz fotkę dla porównania to priv). Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to uszkodzona taśma wyświetlacza, myślałem ze tego już nie ma w erze "patelni" ale czasami serwis potrafi coś spartolić. Miałem identyczny przypadek (chcesz fotkę dla porównania to priv). Pozdr.

Czy da się to jakoś załatwić bezpiecznie bez tego oryginalnego serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tylko zgaduje, w moim przypadku było to uszkodzenie taśmy, ale jej niestety nie naprawisz ani nie wymienisz, to ten element którym podłączasz lcd do płyty. Swoją drogą może to być problem z płytą ale i też mechaniczne uszkodzenie wyświetlacza.

 

Albo nie wiem jak w Tym telefonie ale w lg G2 jest na taśmie miejsce w którym parę układzików od lcd musi być przyklejone do odpowiedniego miejsca na drugiej taśmie inaczej takie jaja też się zdarzają. Obrazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tylko zgaduje, w moim przypadku było to uszkodzenie taśmy, ale jej niestety nie naprawisz ani nie wymienisz, to ten element którym podłączasz lcd do płyty. Swoją drogą może to być problem z płytą ale i też mechaniczne uszkodzenie wyświetlacza.

 

Albo nie wiem jak w Tym telefonie ale w lg G2 jest na taśmie miejsce w którym parę układzików od lcd musi być przyklejone do odpowiedniego miejsca na drugiej taśmie inaczej takie jaja też się zdarzają. Obrazek

Teraz telefon w ogóle zwariował. Kiedy zacząłem go używać jakieś 5 minut, to oprócz tych pasów na ekranie telefon zaczyna samoistnie naciskać przyciski wstecz, menadżer zadań i tak na zmianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...