Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DCloud

Zmiana Karty Graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam aktualnie poniższe podzespoły

Procesor: AMD Phenom II x4 850 3300Mhz Socket AM3

Grafika: Nvidia GeForce 520 GT 1GB DDR3

Pamic RAM: 8Gb 666.7 MHz

Pł.Główna: ASUS M5A78L-M LX Chipset: SB750/SB710

HDD: 1T

Karta sieciowa:zintegrowana

Zasilanie: GEMBIRD CCC PSU5X-12 450W

 

Chciałbym wymienić tą kartę graficzną na mocniejszą z tym że w cenie używki albo nowa do 600zł.Trochę czasu mineło odkąd byłem w temacie podzespołów dlatego proszę was o pomoc.

Komputer służy mi do grania,filmów etc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

zasilacz do wymiany od ręki

 

możesz w to włożyć gtx 650ti , gtx 750 , ale nie wkładał bym nic mocniejszego jak HD 7770 masz 4 rdzenie i nie powinno być problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zorientuje się w tych 3 modelach kart graficznych :) co do zasilacza jeśli ma iśc do wymiany to na jaki ?

 

aha i czy 1 gb pamięci na karcie wystarczy czy raczej szukać czegoś z większą pojemnością ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ~650-670 zł kupisz gtx 750 ti i corsaira 450W. Ten Phenom nie jest taki zły, w większości nowych gierek te 30 + fps wyciągnie, zapewne znacznie więcej.

Właściwie to można go nawet lekko podkręcić, sam mam athlona II x4 620 , z 2,6ghz zrobiłem 3,15 z małym podniesieniem napięcia (chłodzenie boxowe, głośne jak cholera, ale ważne że temp. poniżej 60C).

 

Proponuję coś takiego, jeżeli nie możesz wydać takiej forsy to poszukaj używanej grafiki.

http://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-vero-l1-500w-vl1-500-622218/

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-750ti-2-gb-gddr5-128-bit-2xhdmi-2xdvi-box-gv-n75toc2-2gi-768812/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za odpowiedzi zakupie Gtx-a 750Ti oraz nowy zasilacz 500W. Wkońcu święta idą to sobie zrobię prezencik :)

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...