Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Madmx

Powrót do starszej wersji sterowników.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako, że ze mnie jest laik to mam pewne pytanie.

Jak powrócić do starszej wersji sterownika?

Nie dawno nabyłem gtx 660ti i ostatnio jeszcze miałem stare sterowniki ale zainstalowałem nowe 385.28 i wydaje mi się ale w wiedźmin 3 którego ogrywam zauważyłem spadek coś o około 3-5 fps w niektórych lokacjach.

Dla mnie nie był by to problem ale że gram na średnich w full hd a mam słaby procesor q6600 nie podkrecony to trochę to czuć.

Np w Novigradzie miałem zawsze średnio 30fps ze spadkami do 25 teraz prawie cały czas mam te 25.

Po za miastem miałem prawie cały czas 50 a teraz 45. Jaka wersja sterowników była wcześniej czy muszę te odinstalować a potem stare zainstalować czy wystarczy, że zacznę te instalować a automatycznie się tamte odinstaluja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W sterownikach od jakiegoś czasu masz do wyboru "czysta instalacja", więc można z tego skorzystać. A jak nie to użyć DDU np z guru3d.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpal DDU, odinstaluj nowe, zainstaluj stare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ten program odinstaluje mi sterowniki i zainstaluje starsze? Czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

program sam za ciebie nie zainstaluje sterownikow.

DDU sie uzywa do usuwania obecnych sterow jesli ktos np. wymienia karte albo chce zainstalowac inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd pobrać wcześniejszą wersję sterownika? Albo inaczej jaki wersja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...