Skocz do zawartości

Rozmówki developerskie o Honor 9 - foto

38 tematów w tym forum

    • 21 odpowiedzi
    • 6122 wyświetleń
  1. Honor dla dresa

    • 2 odpowiedzi
    • 9282 wyświetleń
  2. Honor 9 bokeh

    • 1 odpowiedź
    • 4531 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 4454 wyświetleń
  3. Luwr, artystka i Honor 9

    • 1 odpowiedź
    • 4469 wyświetleń
  4. Foto zalety

    • 1 odpowiedź
    • 2680 wyświetleń
  5. Czy Honor 9'tka zrobi fajne zdjątka?

    • 0 odpowiedzi
    • 6143 wyświetleń
  6. Rozmowa o Honor 9

    • 0 odpowiedzi
    • 4350 wyświetleń
  7. Honor 9 to nie cały świat!

    • 0 odpowiedzi
    • 4369 wyświetleń
  8. GURU 8848

    • 0 odpowiedzi
    • 4435 wyświetleń
  9. Gra o Honor

    • 0 odpowiedzi
    • 4340 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4100 wyświetleń
  10. "Wybór z Honorem" S01EP01

    • 0 odpowiedzi
    • 4371 wyświetleń
  11. Januszowe pogawędki

    • 0 odpowiedzi
    • 4807 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4274 wyświetleń
  12. Aparaty

    • 0 odpowiedzi
    • 2353 wyświetleń
  13. Obronić Honor

    • 0 odpowiedzi
    • 2342 wyświetleń
  14. Konkurs

    • 0 odpowiedzi
    • 4494 wyświetleń
  15. Najlepszy aparat

    • 0 odpowiedzi
    • 4481 wyświetleń
  16. Lepsze bitmapy generuje moja pralka...

    • 0 odpowiedzi
    • 4386 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2281 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2552 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2660 wyświetleń
  17. Fotosmartfonowe pogaduszki

    • 0 odpowiedzi
    • 4409 wyświetleń
  18. Tyle wygrać!

    • 0 odpowiedzi
    • 4397 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Hej! Posiadam nietypowy problem - może ktoś będzie mi w stanie pomóc. Posiadam PC do pracy w środowisku 3D - 32.0 GB RAM, i9 10900, RTX 4080, dyski SSD. Problem w tym że wydajność w grach jest bardzo słaba. Nie gram w gry ale odpaliłem ostatnio GTA IV (chciałem przejść po latach) oraz ostatnio z kolegą w Dead Island 2. Oglądająć filmiki na yt ludzie na podobnych, lub tych samych zestawach mają o wiele większą wydajność. W takim GTA IV mam 50-60 fps, ludzie mają po 200. W Di2 ok 90, ludzie mają po ok 140 (proof) Jak znaleźć rozwiązanie na taki problem? Czy ktoś może ma jakąś sugestię? Pozdrawiam
    • Cos w tym jest W pewnych miejscach w Warzone w gulagu np na LCD nie widzialem nic (dokladnie w katach jak sie przeciwnik chował), a na oledzie nagle te same miejsca rozjasnjone i widze przeciwnika lepiej.
    • @Dżony Bi Nie sądzę. Kalibrowałem go profesjonalnym spektrofotometrem. Jasności, kolory, skala szarości, kontrast - wszystko tip top.
    • Wczoraj odpaliłem demko, ten cały input lag, żeby zrobić perfekcyjny unik, to wychodzi raz na ruski rok, parowanie podobnie, ale częściej odpaliłem na poziomie normalnym, na razie jest dosyć spoko, ale te kombinacje i nauka tych dodatkowych uników, kombosów to chyba nie dla mnie, pewnie na dłuższą metę dałbym sobie na luz, bo nie szukam stresu, przy ostatnich moich wybrykach z podwyższonym ciśnieniem i kołataniem serca, pewnie pogram  w tym demku co nie co, ale chyba nie do końca dla mnie taki styl gry, zresztą twórcy napisali, że specjalnie dali ten input lag, to jest jakaś patologia, nie jestem wyjadaczem DS, ale tam unik, blok, parowanie to jakoś wchodziło, a tu raz na ruski rok, bo wciskam a tu nic, działa jakby mu się nie chciało, to jest aktualnie największy mój zarzut, bo Eve cóż, szkoda jej koleżanki, bo jakby można zmieniać postacie to byłoby jeszcze lepiej +1000 do gameplayu  
    • @Lameismyname a może Twój monitor i/lub coś z ustawieniamo, że gubią się detale w cieniach. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...