Skocz do zawartości

PCLab.pl

Fora

 1. 4602
  odpowiedzi
 2. PCLab.pl - uwagi odnośnie do serwisu i forum

  Komentarze nt. nowych funkcji, znalezione błędy i Wasze sugestie.

  92872
  odpowiedzi
 3. Onet Pliki

  Forum poświęcone dyskusjom dotyczącym serwisu Onet Pliki

  89
  odpowiedzi
 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • Grzechu zobacz na roborocka Q7, s5max z silnikiem i szczotkami S7. Albo s5max mam i polecam.
  • Na i5 12500 Prime 95 pokazywał mi mi 144W, Cinebench R23 - 80W. Więc Obstawiam, że 12900K w Cinebench R23 weźmie ~ 160W.
  • A mi się dobrze gra.Na ps5 jakiś dziwny bug z cieniami,ale na X chodzi malinowo. Bez problemu wbija na serwery i gra się elegancko. Preordera nie zrobię bo się tych praktyk brzydzę,ale na premierę lub krótko po łyknę.
  • No ale ja to napisałem dwa posty wcześniej. Jest ryzyko przenikania dodatkowo oczywiście np. ukrytego specnazu itp. Ale po co mam się powtarzać? Tysiąc? Mówię o początku jako postępującym procesie a nie tysiącu samym w sobie, który ma stanowić zaczyn zmian. Bo to oczywista bzdura. Może dezercje będą takim środkiem do uzyskania celu. Zełenski wzywa do uchylania się i dezerterowania w związku z ogłoszoną ogólnorosyjską mobilizacją ale co on tam wie. Stosujesz specyficzną metodę dyskusji, przypisujesz oponentowi poglądy i twierdzenia, których on sam nie wypowiada, by następnie z nimi zaciekle dyskutować. Ten akapit zakończony: "(...)To może od razu niech UE przyjmie te 25 mln to rozwiąże problem wojny? Przecież to pokojowo nastawieni, demokraci są." znalazłeś gdzieś w moich postach? Rozumiem, że Kamczatka i Ural leżą gdzieś w rejonie Hamburga? Dla mnie istotna jest sprawa samego uchylania się od poboru. Im mniej (to już trzeci raz napiszę) trafi na front w Ukrainie i im proces ten się wydłuży - tym szanse Ukrainy wrastają - choć nawet chwilowo. A jak się uchylą - to już mniej ważne.
  • Czyli może to jednak być też problem z grą a nie zaraz przez to, że jak już to pisałem mój ciulaty słuch, bo swoje kroki jak biegniemy czy się idzie to słychać bardzo wyraźnie, ale innych już nie, nawet jak stałem w miejscu i próbowałem nadsłuchiwać, nijak nie słychać, nawet jak nie było przez moment jakiś dźwięków zagłuszających. W końcu Wy macie zdrowy słuch jak mniemam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...