Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Spookie

Wzór rezygnacji z usług firmy "x"

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie chce zrezygnować z uslug mojego dostawcy internetowego.

 

Tylko musze im przynieść rezygnację na piśmie ma ktoś może "pod ręką wzór takiego pisma"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

google tam napewno jest full pism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
google tam napewno jest full pism

 

"no nie" aleś mi super poradził... :rotfl:

 

na razie mam coś takiego:

 

Uprzejmie rezygnuje z usług firmy X z dniem 28 lipca z powodu niezadowolenia jakości świadczonej usługi.

 

 

+ formalności.

 

"Styknie" czy pasowało by rozbudować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to powinno sie nazywac wypowiedznienie umowy

powinna byc tam oznaczona jedna i druga strona,

powinienes wymienic jaką umowe wypowiadasz

terminy musisz podac i to by bylo na tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dać w nagłówku wypowiedzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dać w nagłówku wypowiedzenie ?

 

w lewym gornym rogu twoje dane

w prawym gornym miejscowosc i data

 

po prawej stronie troche ponizej ostatniej lini z twoimi danymi dane firmy do kotej sie zwracasz

 

ponizej posrodku WYPOWIEDZIENIE UMOWY

 

ponizej mniejszymi juz literkami dot:..............(w skrócie)

 

ponizej wszysto ze ty wypowiadasz takiej fiormie umowe to taka a taka z powodu i z dniem tym a tym

 

pod spodm z powazaniem i podpis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może "Z dniem xxx rezygnuję z usług Państwa firmy z powodu xxx". To słowo "Uprzejmie" jakoś mi tu nie pasuje - możesz zwracać się z uprzejmą prośbą bądź uprzejmie donosić :E , ale uprzejmie rezygnować... Jakoś mi to nie pasi ani do tej rezygnacji, ani do treści uzasadnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może "Z dniem xxx rezygnuję z usług Państwa firmy z powodu xxx". To słowo "Uprzejmie" jakoś mi tu nie pasuje - możesz zwracać się z uprzejmą prośbą bądź uprzejmie donosić  :E , ale uprzejmie rezygnować... Jakoś mi to nie pasi ani do tej rezygnacji, ani do treści uzasadnienia.

moze i slowo "uprzejmie" nie nalezy do essentialia negotii jednostronnej czynnosci prawnej wypowiadającej umowe, ale jest mile widziane, ot taka odrobinka kultury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale "uprzejmie rezygnuję" za bardzo nie brzmi...

 

Może na przykład "uprzejmie informuję, że z dn. ... rezygnuję" etc, etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale "uprzejmie rezygnuję" za bardzo nie brzmi...

 

Może na przykład "uprzejmie informuję, że z dn. ... rezygnuję" etc, etc...

w zasadzie to nie ma byc oswiadczenie o rezygnacji a nie pionformowanie o niej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to pieprzyć te uprzejmości! :E

- uprzejmie oswiadczam rezygnuje bo wasza firma jest ***jowa

- rezygnuje z was szmaty (szmaty to nazwa firmu)

- było miło, ale juz nie jest tak wiec pa

 

to przykladowe scenariusz :)

 

pamietaj o sposobie wypowiedzenia umowy zawartym w tresci tejże, tam powinna byc wpisanma wymagana forma i terminy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a po co piszesz powód rezygnujesz i koniec :

 

Napisz coś takiego

 

Z dniem [data] rezygnuje z państwa usług .

i koniec oni nie powinni się interesować nawet czemu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Send1N Jak swój kupowałem, to w tej cenie był bezkonkurencyjny i miał te 75Hz (reszta miała po 60Hz).                     27 cali 1440p miałem wcześniej, jakiegoś Samsunga na VA - nie jestem fanem VA.                     Po otwarciu z pudełka 32" 2560x1440 wydawało mi się, że przesadziłem, jednak po paru dniach przywykłem.                     A 240Hz nie byłoby lepsze?: https://www.morele.net/monitor-lg-ultragear-32gq850-b-11482812/
    • A czemu zaraz mówisz wyłącznie o skrajnościach? Ponadto wychodzi jak bardzo nie wiesz na czym polega UE. Co więcej znów wychodzi że trafiłem w punkt. 
    • Cześć. Szukam porady, bo troszkę się zgubiłem i nie mam pomysłu jak z tego wybrnąć. Posiadam jedno publiczne IP, gdzie brzegowym urządzeniem jest mikrotik dostawcy. Mam do niego niepełny dostęp ale firewalla mogę ustawiać. W firmie stoi serwer na którym jest kilka VMek na Hyper V, z czego jedna to publiczna strona, na którą fajnie przekierowuje mikrotik firewallem. Pojawia się teraz problem, ponieważ został dołożony kolejny serwer, dedykowany do poczty email. I tu pojawia się problem, ponieważ muszę wyrzucić na zewnątrz roundcuba, który jest odpalony na nginx'ie na właśnie tej nowej maszynie. Dostęp ma być przez subdomenę, gdzie główna domena wskazuje na wyżej wymienioną pierwszą stronę.  Pytanie teraz, jak sobie z tym poradzić? Czy przekierować cały ruch na serwer i tam jakieś proxy zrobić czy da się jakoś rozróżnić przez jaką domenę wchodzi odbiorca bezpośrednio na mikrotiku?
    • 165+ bym brał jak już kupujesz tym bardziej że grasz w csa a co do rozmiaru i rodzielczości to sam żałuję że nie brałem od razu w tamtym okresie 32" 1440p zamiast 27  po mojemu 31,5/32 2560x1440 to taki sweet spot  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...