Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

duch11

R7 250 + zasilacz 400W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosze o szybka pomoc... Zakupilem omylkowo zasilacz 400W zamiast 500W (producent do tej karty poleca wlasnie 500W zasilke). Czy ow zasilacz (Chieftec 400W) uciagnie taki zestaw: I3 2100 + Sapphire Radeon R7 250 1GB DDR5 128BIT. Komputer bedzie wykorzystywany praktycznie tylko do csgo, ale nie wiem czy kiedys w przyszlosci nie odpale jakies bardziej wymagajacej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie pociągnie

Niech jeszcze z cztery osoby napiszą, że "spokojnie pociągnie", bo może autor nie zauważy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ztn

 

Domyslam sie ;) ale komp byl skladany praktycznie pod csgo na low detalach ;)

 

Po prostu przestraszylem sie jak zobaczylem na stronie producenta, ze zalecany minimalny zasilacz to 500W. Nie wiedzialem czy wymieniac ten czy bedzie git na 400. Czlowiek od wieeeelu lat nie jest na bierzaca, ale za moich czasow zeby miec akcelerator graficzny to sie kupowalo Voodoo :D

 

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie ukrywam szukam czegoś do max 5 tyś
    • @Spl97 Trzeba się nieco postarać, ale do 100K wystarczy przyzwoity Sandał i zwykła 8800 GT: A do 140K potrzebowałem Haswell'a oraz GTX Titan'a Kepler: Wszystko to odbyło się jakieś 10 lat temu ... Przy okazji podrzucę więcej Titan'a w starszych 3DMark'ach. Każdy kolejny leci na innym systemie operacyjnym W '06 wszystkie inne systemy operacyjne zaniżają CPU Score. Powyższe nastawy pod Win XP dałyby okolice 13K pkt.
    • Wolski wspomina o ubytku w armii rosyjskiej według najnowszych danych brytyjskich: - 450k zabitych lub rannych - 'dziesiątki' tysięcy dezerterów - wagner itp. ponad 40k Czyli łącznie grubo ponad pół miliona.    Z kolei UA ponoć dobija do strat 300k, ale nie powiedział jakie źródło. 
    • Gra przyjemna ale ja lubię takie klimaty. Ogólnie na + ale spodziewałem się więcej zawartości jak na 7 lat gdzie przecież sporo robił outsourcingiem, nie mniej nie żałuję zakupu - ratuję to też fakt że na czas zakupu poczułem się ukraińcem więc tylko 45zł 
    • To nie o to chodzi. Sprzęt pobierał ogólnie mniej energii elektrycznej, której mniej oddawał następnie w postaci ciepła do otoczenia. Jak duże chłodzenia musiały być 10 - 20 lat temu, a jakie są teraz? To ile ma stopni dany podzespół jest nieważne. Masz dwie karty graficzne o identycznej specyfikacji, różniące się wyłącznie chłodzeniem, jedno gorsze, a drugie lepsze. W jednym i drugim przypadku karta pobierze tyle samo energii i tyle samo następnie jej odda w postaci ciepła. Różnica polega na tym, że na egzemplarzu z lepszym chłodzeniem czyt. większym radiatorem, to ciepło wpierw rozchodzi się na większej powierzchni przez co układ ma niższą temperaturę. Z kolei wersja z gorszym chłodzeniem mniejszym radiatorem nagrzewa się mocniej (jak i układ), ale na mniejszej powierzchni. Ostatecznie jedna i druga karta tyle samo ciepła oddaje, tylko jedna o niższej temp. z większej powierzchni, a druga o wyższej temp. z mniejszej powierzchni. Dlatego to, że ktoś ma wydajny sprzęt i niskie temp, to wcale nie znaczy, że jego komputer nie jest farelką. @sideband większość komputerów to gotowce do biur i dla całej masy użytkowników, których wiedza kończy się na odpaleniu przeglądarki internetowej, Worda i gier. Nie zapominaj o tym. "Grzebiący" nie stanowią pewnie nawet jednego procenta, a tylko jakiś promil. To nie te czasy już.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...