Skocz do zawartości
lastner

LG 65UK - jaki TV kupić za 3000

Rekomendowane odpowiedzi

65UK6500MLA

65UK6400PLF

65UK6300MLB

 

Czy jest jakaś różnica między tymi modelami?

Czy warto kupić jakiś TV od konkurencji w mniej więcej tym samym budżecie np. SONY? (szczerze mówiąc tylko te 2 marki mnie interesują)

Do tej pory używam budżetowych telewizorów również LG i jestem bardzo zadowolony, po prostu potrzebuję większą przekątną stąd pomysł zakupu.

 

Z góry dziękuję za jakiekolwiek rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 65uk6470 za 2499 zł i uważam że cena jest adekwatna do jakości wyświetlanego obrazu. WebOs chodzi świetnie szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 65uk6470 za 2499 zł i uważam że cena jest adekwatna do jakości wyświetlanego obrazu. WebOs chodzi świetnie szybko.

w to nie wątpię, jak już mówiłem używam takich budżetowych telewizorów i wiem z czym mogę mieć do czynienia, natomiast pytam o coś innego zupełnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Kelam komuna pełną gębą. Nie mamy Pana płaszcza. Rynek GPU się nieodwracalnie zepsuł i taką rzeczywistość widzimy dzisiaj.
    • Mam takiego co robi 5.2 na 1.32V, kupiłem go kiedyś na tym forum. Dalej siedzi w kompie syna.
    • Witam, nie będę zakładał nowego tematu bo mam podobny dylemat czyli co kupić   Obecnie mam podobnie jak Autor GTXa 1060 6GB który po zmianie monitora na 3440 x 1440 przestał sobie radzić w grach które mnie interesują na wysokich/max detalach (m.in RDR2, Kingdom Come, w dalszej perspektywie chciałbym zakupić CP2077 i pograć z RT, do tego PUBG).  Początkowo myślałem o 4070 ale jednak wydawanie 2.5k zł na kartę graf to lekka przesada więc stonowałem wymagania. Pytanie: czy lepiej kupić nową 4060, używkę 3070 czy może pogrzebać jeszcze dalej w historii i szukać 2080 Super czy czegoś podobnego?  Co do 3070 i 2080 i pochodnych to zastanawiam się czy zasilacz by uciągnął? Jest to be quiet! Pure Power 11 600W. CPU To Ryzen 3900X więc o bottleneck bym się nie martwił, ale o wymagania względem zasilacza jak najbardziej  PC używam głównie do pracy w programach które lepiej radzą sobie z Nvidią stąd AMD odrzucam acz bardzo miło wspominam ich Radka 9000 Pro lata temu  
    • Mogę również wymienić nową ASUS Prime B450M-A II na płytę itx w dobrym stanie.  Byle jaką, byle niezbyt zużytą  W sumie pewnie taniej będzie kupić inną obudowę. Na oko myślałem że H310M-HDV to itx ze względu na kwadratowy kształt, a to jednak 19.1 cm x 18.8 cm i nie wejdzie do metis plus. Zasilacz SFX może być byle jaki, byle z zabezpieczeniami i tani, a adapter ma robić dystans od strony wentylatora, aby oddalić zasilacz od płyty głównej. Mogę przyjąć taki adapter z drukarki 3D, a znam sprawdzone zasilacze do 45 zł, więc mogę kupić sam adapter, Pewnie aktualne do poniedziałku, gdy zdecyduję się kupić inną obudowę lub coś  
    • Na razie misje poboczne to same fetch questy, idź po coś, znajdź kogoś, a jeszcze gorsze są te tablicy ogłoszeń np. ze znalezieniem kogoś. Biegnie się do lokalizacji 500m, aby znaleźć ciało i koniec zadania. Dużo takich śmieciowych questów.  Plus tylko taki, że szybko się to robi i można zarobić trochę kasy. Mam już 12k.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...