Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luke997

LC Battlestar Galactica Worklog

Rekomendowane odpowiedzi

No, wszystko doszlo wiec pora podzielic sie zdjeciami :)

 

Cieplo....

R3BE_Box_800.jpg

 

Cieplej...

ROG_800.jpg

 

Goraco...

R3BE_Side_800.jpg

 

Plyta miodzio :D

R3BE_All_800.jpg

 

To sie nie przyda (mi)

 

Thunderbolt_800.jpg

 

To wyglada lepiej niz myslalem:

Koolance_Heatsink_800.jpg

 

Mocowania trzeba bedzie przemalowac - przyszly srebrne:

Supreme_HF_800.jpg

 

Thumbscrews_800.jpg

 

Alu_panel_800.jpg

 

Samsung_800.jpg

 

Tyle na razie - pora zabrac sie do roboty :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta bardzo ładna ale bardzo przypomina moją MIVE i jakoś zwykły Rampage bardziej mi się podoba.

Wiem jednak że ta bardziej pasuje to nowej rev.

Powodzenia w dalszych pracach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czerwone to plexi do cover'ów ?

 

Anodyzowane szczotkowane aluminium do napisu na boku kompa.

Jak zmiana koloru to kompleksowo :)

 

Mam tez akryl bo chce cos zrobic z mostkiem SLI, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh jak alu szczotkowane to trzeba było lunda kupić i na czerwono anodyzować :D z tego co wiem to chilledpc robi to i za nie jakieś ogromne pieniądze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kąd wziąłeś szczotkowane alu i za ile jeśli można wiedzieć??:Up_to_s:

 

Stad:

 

Specialtech UK

 

Od nich tez niebieskie bralem na obecna wersje - aczkolwiek teraz z 3mm na 1mm sie przerzucilem bo latwiej sie tnie.

 

 

heh jak alu szczotkowane to trzeba było lunda kupić i na czerwono anodyzować :D z tego co wiem to chilledpc robi to i za nie jakieś ogromne pieniądze :P

 

Zawsze to opcja - aczkolwiek nie mam juz duzego zaufania do chilledpc (z wyjatkiem proszkowania), raz wyslalem do nich blok do niklowania i porazka - musialem go tanio puscic i nowy niklowany od EK wziasc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za Tunder Bolta? Chętnie sie nim zaopiekuję :D

 

Nie mam jeszcze pojecia, musze sie zorientowac ile to jest warte, oczywiscie do tego dojdzie wysylka Signed For do PL (~ £10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seba ja luke bedzie dawal mobo na rma to chyba bedzie potrzebowal tej karty i innych akcesoriow ...kwasny.gif

 

Sent from Mike's iPhone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seba ja luke bedzie dawal mobo na rma to chyba bedzie potrzebowal tej karty i innych akcesoriow ...kwasny.gif

 

Sent from Mike's iPhone

 

Jesli plyta bedzie wadliwa na na dzien dobry - wtedy wymieniam cale pudlo na pudlo - wiec sprzedaz poczekalaby.

Jesli plyta bedzie dzialac - o czym przekonam sie nie dlugo - wtedy moge sprzedac bo pozniejszym RMA sie nie martwie.

 

Scan.co.uk jest w tym kapitalny - kupuje wiekszosc sprzetu od nich i dzieki temu jak tydzien temu odeslalem Aquaero 4 bez panelu pudelka i zadnych akcesoriow - bez pytania dostalem zwrot kosztow! (nawet nie bylo pytan czy tez propozycji wymiany albo naprawy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sexi :D swietnie wyglada to czerwone alu, a dysk to nie przypadkiem samsung hm640jj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sexi :D swietnie wyglada to czerwone alu, a dysk to nie przypadkiem samsung hm640jj?

 

No, nie sadzilem ze sie kiedys do kombinacji czarny/czerwony przekonam :)

 

Blisko - dysk to HM500JJ, wystarczajacy zeby zmiescil 1 image i kilka przyrostowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny/czerwony to moja ulubiona kombinacja, niebieski jest delikatny, a czerwony i czarny nadaja agresji , nie bez powody oceny w szkole wystawia sie czerwonym kolorem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bez powody oceny w szkole wystawia sie czerwonym kolorem :E

 

"nie rozdrapujmy starych ran" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luke jak coś to też chętnie poznam cenę thunder bolta :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luke jak coś to też chętnie poznam cenę thunder bolta :E

 

Milion pincet sto dziewincet. Dźwiękówka zaklepana dla mnie eot ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luke powiedz jaką maxymalna obciążalonśc ma kanał wentylatora w nowym aero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luke powiedz jaką maxymalna obciążalonśc ma kanał wentylatora w nowym aero?

 

Z tego co widze:

1) 3pin - 4 kanaly razem 1.65A, czyli lacznie 19.8W - 4.95W na kanal maks.

2) PWM - 2 kanaly razem 1A, czyli lacznie 12W - 6W na kanal maks.

 

Oczywiscie mozesz dorzucic poweradjustery i zwiekszyc mozliwosci.

 

Tutaj instrukcja:

 

Klik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlozylem LC i co prawda jeszcze testuje - ale musialem podzielic sie wynikami przeplywu.

 

Teraz jest:

405 l/h (1.78gpm) - 3 pompki

325 l/h (1.39gpm) - 2 pompki

210 l/h (0.92gpm) - 1 pompka

 

Najlepsze jest to ze GPU mam w serialu :)

 

Zyski z kolejnych pompek:

1 do 2 - 50%

2 do 3 - 28%

 

To wszystko przy takich zmianach:

1) Wywalenie 2x EK ASUS X58 mosfet blokow i 1 EK ASUS NB/SB X58

2) Wywalenie pozostalych 12x 45s - teraz tylko proste adaptery i weze :D

3) Zmiana Supreme HF (rev 1 mysle) na rev 3

 

Quest po rozsadny przeplyw uznaje za zakonczony :)

 

Jutro skoncze kabelki i walne sesje - ale poki co powiem jedno - wyglada niezle na czarno/czerwono.

 

 

Nizej krotka informacja jak zmiescic 2 Koolance HTS-PMP400 heatsinki do EK Dual DDC V2 - z pomoca dremelka.

 

1) Trzeba odciac po jednym boku z obu ramek:

 

HTZ-PMP400_Sidepods_800.jpg

 

HTZ-PMP400_Sidepod_800.jpg

 

2) Tutaj ramka po amputacji :)

 

HTZ-PMP400_Cut_800.jpg

 

Tutaj czesc przed i po amputacji razem :)

 

HTZ-PMP400_Cut_vs_Uncut_800.jpg

 

3) Tutaj po zamontowaniu ramek:

 

HTZ-PMP400_Mounted_800.jpg

 

4) Po dodanie heatsinka

 

HTZ-PMP400_Heatsinks_800.jpg

 

5) A tak wyglada efekt koncowy - duzo lepiej niz moje poprzednie plastikowe obudowy pociete dremelem :)

 

HTZ-PMP400_Whole_Dual_Top_800.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt końcowy wyszedł rewelacyjnie :) sam zastanawiałem się kiedyś na dodaniem takiego radiatora u siebie. Jestem ciekaw jak wygląda sytuacja z temperaturami przed i po zamontowaniu radiatorów. Jeśli dałbyś rade zrobić takie pomiary to będę wdzięczny :).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do powyższej prośby. Moje Laingi grzeją się od spodu dość mocno i też się zastanawiałem nad tymi radiatorami, tyle że Swiftech'a (trochę prostsze i tańsze rozwiązanie niż Koolance).

 

Czekam z niecierpliwością na finalne fotki - kolorystyka moja ulubiona więc na pewno jest pięknie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym slowem masz turbo loop pelna geba, pokaz fotki jak wyglada to z 3 pompkami

 

 

a mam jeszce takei pytanie, czym rozni sie powradjust od powerboostera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt końcowy wyszedł rewelacyjnie :) sam zastanawiałem się kiedyś na dodaniem takiego radiatora u siebie. Jestem ciekaw jak wygląda sytuacja z temperaturami przed i po zamontowaniu radiatorów. Jeśli dałbyś rade zrobić takie pomiary to będę wdzięczny :).

 

Przyłączam się do powyższej prośby. Moje Laingi grzeją się od spodu dość mocno i też się zastanawiałem nad tymi radiatorami, tyle że Swiftech'a (trochę prostsze i tańsze rozwiązanie niż Koolance).

 

Jestem pod wrazeniem jak dobrze te radiatory dzialaja.

 

Wczesniej przy otwartej budzie temperatury na PCB mialem 55C, przy zamknietej 60C

 

Teraz w najcieplejszym punkcie (to srodka nie da sie wsadzic czujnika) 29C - i to biorac pod uwage fakt ze przy o tyle wiekszym przeplywie pompki grzeja sie bardziej (o 3-5W na sztuke ok).

 

 

jednym slowem masz turbo loop pelna geba, pokaz fotki jak wyglada to z 3 pompkami

 

Jak pisalem - jak skoncze jutro bedzie ladna sesja i koncowe zdjecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze jesli jeszcze bardziej chcesz zwiekszyc przeplyw to zaopatrz sie w cos takiego :E

 

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jaki to model 7800xt? Uwazaj na tanie modele bo bedziesz mial piekarnik w komputerze. Jesli chodzi o radeony to lepiej dolozyc do lepszego chlodzenia bo one bardzo lubia cieplo, nie ma co katowac tego zasilacza takim GPU. Moze wytrzymac po UV a moze nie wytrzymac.
    • Cześć forumowicze Ostatnio zauważyłem, że podczas grania czy zwykłej pracy na komputerze następuje wyłączenie monitorów, wentylatory karty wchodzą na maksymalne obroty, natomiast, dźwięki z aplikacji są słyszalne, a jedynym rozwiązaniem jest restart systemu. Czasem zdarza się też, że monitory po prostu przechodzą w stan czuwania i też restartuję system. Niekiedy pomaga samo odpięcie i podpięcie kabla DP od głównego monitora i system uruchamia się jak po restarcie. Specyfikacja komputera Procesor Intel Core i5-13600K, 3.5 GHz, 24 MB, BOX (BX8071513600K) MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI LGA1700 ATX MB DDR5 2xPCI-Ex 16 7xSATA Pamięć Kingston Fury Renegade, DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL32 (KF560C32RSK2-32) Dysk SSD Kingston KC3000 2 TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (SKC3000D/2048G) Dysk SSD Kingston KC3000 512 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe Zasilacz MSI MPG A1000G PCIE5 1000W 80 Plus Gold Chłodzenie CPU Noctua NH-D15 Obudowa Lian Li LANCOOL III System operacyjny Microsoft Windows 11 Home PL 64 bit OEM (KW9-00648)   Monitory do których podpięta jest karta graficzna: G-Master G83467WQSU 165 Hz – jako główny monitor G-Master GB2560HSU 144 Hz – dodatkowy   Czy sądzicie, że powodem  tego może być wgnieciony pin na przewodzie 12Vhpwr? https://postimg.cc/KKjyPmK3 https://postimg.cc/yJGCn29Q  
    • Wyłącz rt only raster ultra
    • wyczyscilem cache ea app i wylaczylem i wlaczylem kompa potem jeszcez raz wszystko zrobilem i zalapalo
    • Cześć. Mam problem, który dotyczy OBS STUDIO. OBSa używam do nagrywania różnych prezentacji, dlatego na super jakości mi nie zależy, tyle żeby włączyć video i bez mrużenia oczu doczytać się ze slajdów. Dlatego ustawione mam CRF 25, bo zależy mi też na jak najmniejszym rozmiarze pliku. Mój problem dotyczy sytuacji w której np. wybieram przechwytywanie okna w Mozilli Firefox i nagrywam odtwarzaną prezentację, ale w międzyczasie chcę np. na Google Chrome sprawdzić pocztę, czy zrobić po prostu coś innego w innej przeglądarce, bez minimalizowania Firefox, to nagrywany obraz się zawiesza, a dźwięk nagrywa się normalnie. Dopiero po powrocie do OBS lub Firefox wszystko wraca do normy. Czy to kwestia ustawień lub jest to po prostu normalne zachowanie? Pozdrawiam
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...