Skocz do zawartości

DhanOS

Admini
 • Liczba zawartości

  25715
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Good

O DhanOS

 • Tytuł
  PCLab.pl team
 • Urodziny 25.09.1982

Contact Methods

 • Website URL
  https://pythonprogramming.net/

Ostatnie wizyty

42553 wyświetleń profilu
 1. Support akurat nie bardzo nam w tym pomoże, a do tego większość już ogarnięta. Nie mamy żadnych dodatkowych pluginów. I tak, wiem o tym. Dzięki. Nie mogliśmy na nic za bardzo poczekać. Zadania w tle wykonują się razem z innymi zadaniami, a zadania w tle które przetwarzają posty będą się wykonywać... bliżej miesiąca. Odnośnie do skinów, to jesteśmy otwarci na propozycje. Potem się je zbierze i zobaczymy co się generalnie najbardziej podoba. Jeśli chodzi o moda lokalnego - tak, wspominałem że coś gdzieś nie zadziałało widać. Ogarniemy, dzięki. A jest taki pod bieżącą wersję forum (4.4)?
 2. Mógłbyś spróbować dać nam szansę. Gdybym miał odpowiedzi, to bym je z pewnością dał. Do tego, jak zapewne zauważyłeś, mamy spore problemy ze stabilnością i one mają pierwszeństwo na razie Wspominałem o tym w pierwszym poście Słuchamy, nawet jeśli nie od razu odpisujemy. U dołu strony: "Styl" Najpierw musimy ustabilizować obecne forum i zaczekać aż zadania w tle się zakończą (te o których pisałem w pierwszym poście). Wtedy pomyślimy o dodatkach. W powiadomieniach masz możliwość wyłączenia dźwięku lub powiadomień całkowicie. No i można, jw. Zepsuliśmy stronę główną? Jak? Forum też zepsuliśmy? Gdzie te błędy i niedoróbki są? Skórka jest domyślna, na razie nie planujemy innych skórek, ale z czasem możliwe, że dodamy. Ależ to forumowicze zdecydowali jak ma wyglądać, stąd update. Dla kogo my tu jesteśmy? LOL. Przepraszam, ale dorośnij. I przeczytaj pierwszy post (na dole). W kolejności dowolnej. Jestem pewny, ze stać Cię na konstruktywną krytykę, bo poziom tego co wypisałeś niestety nie zachęca do dalszej dyskusji Cheers To zazwyczaj oznacza, ze ktoś obsadził zasób używając http zamiast https. Nie bardzo możemy coś z tym zrobić, ew. zablokować. Bliżej tym zadaniom do miesiąca niż tygodnia do zakończenia Tak, ale na razie stabilizacja i zadania w tle. Chętnie zobaczymy pomysły / propozycje. Nie obiecam że wszystkie zaimplementujemy a te które zaimplementujemy - nie obiecam że to nastąpi szybko. Podeślij nazwę skórki, proszę. Nie wiem na chwilę obecną, pomyślimy. Z tego co mi wiadomo silnik nie oferuje takiej opcji, więc była by zabawa z dodawaniem tego. Nie widziałem czegoś takiego. Zauważyłeś "<" z lewej strony? TO na pewno nie jest jakaś wtyczka w przeglądarce? Może Adblock? Przynajmniej wiadomo kogo ostrzegać Pomyślimy. Tak, PCLol dodał do silnika forum możliwośc zapisania hasła czystym tekstem, bo hashowanie jest meh Weź poprawkę na problemy ze stabilnością, proszę. Staramy się. Dziękuję za konstruktywny i wyczerpujący temat post! Być może. Propozycje? Stabilizujemy Ukłony dla programistów silnika forum. Nie bardzo wiem jak poinformować wszystkich. Może podwiesimy jakiś komunikat. Z drugiej strony teraz forum prosi o nazwę użytkownika, nie o login (tak, wiem, menedżery haseł). Napisz proszę w odpowiednim podforum co konkretnie masz na myśli.
 3. Tak jakby co, to skórka jest domyślna, nie projektowaliśmy tu nic za bardzo
 4. Dostałem wiadomość od Ciebie, ale jeszcze nie zdążyłem zobaczyć. Tak, teraz już jest tylko jedna nazwa. Awatary zostały przetworzone automatycznie przez silnik. Tak, część nie wygląda najlepiej, ale możesz zaktualizować.
 5. Takie było założenie. Rzeczywistość jak zwykle to zweryfikowała
 6. Nie ma w profilu, kliknij swój nic w prawym górnym rogu i przejdź do edycji konta.
 7. Ikona notyfikacji u góry i tam są ustawienia.
 8. A wydaje się że jesteś tak długo na forum. temat jego upgradu obrósł już nawet w mem.
 9. Przepraszam, nie czytam w myślach jeszcze, a Ty nie napisałeś co konkretnie masz na myśli Tak, wiem że wiele osób to pisało, jestem świadomy. Wspominałem też o czasowym wolniejszym działaniu w pierwszym poście. Rozumiem pretensje, kierujesz je jednak w złym kierunku. Projektanci tego silnika podjęli wiele dziwnych decyzji przez które mieliśmy szereg trudności.
 10. Specjalnie dokodowaliśmy do nowego silnika, aby było C'mon Tzn?
 11. Możliwość zmiany skórki - poprawiłem ustawienia. Widać teraz?
 12. Bo było przestarzałe zapewne, dodatkowo wielokrotnie byłyśmy proszeni o modernizację, która także kilkukrotnie miała się już odbyć wcześniej. To wydaje się być standardową wiadomością przy zmianach - najpierw wszyscy je chcą a potem.... nagle nie, bo wygląda? Nie. Przemyślane znaczy na poziomie. "Nie podoba mje sie" raczej do tej grupy bym nie zaliczył. C'mon, wiesz o co mi chodzi. Chcesz w to grać, serio?
 13. Tak, wspominałem że będzie wolniej. Jest, choćby u samego dołu: "Styl"
 14. No to chyba wszystkim nie dogodzimy. Dodatkowo, prosiłem o przemyślane komentarze.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...