Skocz do zawartości

Radio_Tirana

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  1816
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Radio_Tirana w dniu 18 Marca

Użytkownicy przyznają Radio_Tirana punkty reputacji!

Reputacja

674 Excellent

1 obserwujący

O Radio_Tirana

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

2069 wyświetleń profilu
 1. Ale płacił przez PayU? Bo wtedy to system mu nadaje unikalny numer do wpisania w tytuł, a następnie przekazuje tobie. Nie masz dostępu do danych nadawcy.
 2. Ty dla sportu kupujesz te karty? Czy odwet na sklepach? To już chyba trzeci raz w ciągu miesiąca. Kupujesz, nie opłacasz, karta po tygodniu wraca do sprzedaży.
 3. I on poszedł w tej kurteczce skórzanej na sesję zdjęciową https://time.com/collection/100-most-influential-people-2021/6095971/jensen-huang/
 4. Jeżeli nie zgłosił uwag odnośnie stanu paczki, karta nie nosiła śladów uszkodzeń to nie ma możliwości by od tak zdechła podczas transportu. Trafiłeś na Janusza, który chce cię oszukać. Niech oddaje kartę jeżeli nie działa, z zastrzeżeniem, że ma być w dokładnie takim stanie w jakim została wysłana.
 5. Ofert na 3060Ti na Allegro przybywa, ale po cenie przekraczającej 3500 zł. Do 3500 na ten moment mamy 20 ofert skalperskich i jedną ofertę od małego sklepu (po zwrocie).
 6. Proshop i Amazon źle działają na wyobraźnię kupujących. Najlepiej jak karta ma dowód zakupu z X-KOMu, wtedy są najbardziej napaleni.
 7. Fatalna oferta, czekaj na swojego TUFa.
 8. Tym bardziej, że Gigabyte na polski rynek rzuca kart najwięcej.
 9. 10-15% wolniejsza w zależności od rozdzielczości.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...