Skocz do zawartości

Vulc

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  24780
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Vulc

 1. Vulc

  The Callisto Protocol

  Odpaliłem przedwczoraj Death's Door z tzw. kupki wstydu i gra jest naprawdę świetna.
 2. Vulc

  The Callisto Protocol

  Nie odbieram. Jak pisałem, to tylko słowa. Nie dorabiaj sobie do nich ideologii. Wytłumaczysz mi gdzie znajdujesz logikę w twierdzeniu, że jeśli narzeka się na jakieś elementy, to gra równocześnie nie może dostarczać zabawy? W mniejszej czy większej ilości? Absurdalne założenie. Callisto Protocol to gra w założeniach skrojona pode mnie. Uwielbiam takie klimaty, ten setting. Co nie znaczy, że będę przymykał oko na rzeczy, które mi się nie podobają. Bawi mnie jak bardzo jest to dla Ciebie niezrozumiałe.
 3. Vulc

  The Callisto Protocol

  Jeśli ekwipunek później nie ulega powiększeniu, to nie wiem jak to nawet skomentować. Dead Space nie było od strony mechaniki jakoś specjalnie rozbudowane, ale oferowało fajny, "mięsny" gameplay. Tutaj nie jest źle, ale - tak jak wiele innych elementów - krok w tył. Nawet już po dostępie do nieco większego arsenału. Przed premierą pojawiały się często opinie, że "The Callisto Protocol Isn't Just Another Dead Space". Otóż tym właśnie jest. Tylko nieco biedniejszym. Co zdają się potwierdzać, o dziwo, pierwsze recenzje. Problemy natury technicznej, które były spodziewane, to tutaj najmniejszy problem.
 4. Vulc

  The Callisto Protocol

  To znaczy w jakich? W tym na wyraźne (w moich oczach) niedoróbki i w temacie o GoW, gdzie równocześnie nazwałem grę solidną kontynuacją? Rozumiem, że swoją głęboką psychoanalizę opierasz na tych dwóch wątkach? Tak, często piszę o wadach danych gier, bo takie osoby jak Ty, ze swoim kompletnie bezkrytycznym podejściem, z pewnością nie dają właściwego ich obrazu. Nie wspominając o recenzjach, gdzie pewne kwestie się w ogóle pomija. Zabawne jak Ci to staje ością w gardle, że aż musisz się zniżać do tak prymitywnych zaczepek.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...