Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FilipEcki

malowanie radiatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy pomalowanie radiatora (np na proca) w jakiś sposób zakłóca oddawanie ciepła? Chciałem HR-02 psiknąć szprejem na biało, coby pasował do workloga :E Nada się do tego najtańszy spray? Ze względów wizualnych chciał bym też kupić radiatory na RAM, ma ktoś jakieś tanie do sprzedania? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem kiedys ze malowanie obniza oddawanie ciepla jednak w znikomy sposób, jakis user kiedys malował i fajnie mu to wyszło, poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj ten RAM albo tak po prostu dokup G.Skille - niska cena, napięcie i czarne PCB. Nie będą kolidować z chłodzeniem, a i będą ładniej wyglądać niż ta zieleń nawet jeśli miałaby być częściowo przykryta radiatorem.

 

W kwestii malowania też widziałem u kogoś i o dziwo chyba nawet temp niewzrosły specjalnie, ale proponowałbym to psiuknąć gdzieś profesjonalnie za kilka zł. Szprejem ładnie nie będzie i grubość warstwy będzie różna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja malowałem tacens gelus II lite zwykłym sprayem i temperatury się nie zmieniły. Tylko trzeba bardzo dobrze wyczyścić chłodzenie i potem odtłuścić benzyną ekstrakcyjną albo acetonem, żeby lakier dobrze pokrywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...