Skocz do zawartości

jagular

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  35454
 • Rejestracja

Reputacja

297 Excellent

O jagular

 • Tytuł
  Sex, drugs and Photoshop

Ostatnie wizyty

71636 wyświetleń profilu
 1. Wspaniale! Postawi się w rzędzie obok polskich samochodów elektrycznych, albo obok polskiego czołgu przyszłości. Ba, skoro już o uzbrojeniu - w razie konfliktu zawsze będzie można użyć tych lokomotyw w trybie "hindenburg"
 2. Wszystkie opisane oczekiwania są z puli niejednoznacznych: dla każdego będzie to oznaczać coś innego. W internetach jest pierdziliard zdjęć przykładowych. Pokazanie na takim przykładzie tego, co chciałoby się osiągnąć, może być dobrym pomysłem.
 3. jagular

  Jakie macie rowery?

  Geo górala będzie inne, nie? Inny mostek oraz inna kierownica (=mniejszy potrzebny zasięg w stosunku do baranka) zmienią odczucia. Emonda i wysokość (niskość?) główki (?) ramy - jeżeli to była wersja H1, do tego z mostkiem na pozycji najniższej, to rzeczywiście mogło być nisko, zwłaszcza na pierwszej, krótkiej jeździe, która na pewno nie odbywała się na zasadzie "jadę na limitach roweru i swoich", bo kto tak jeździ wypożyczonym rowerem Ta geo była już radykalna nawet w świecie szosowym i "działa" w zasadzie głównie przy agresywnej jeździe. Wersja H2 była bliższa rowerom endurance i powinna nie dawać takiego wrażenia, chociaż można oczywiście też ją "uekstremić" (mam H2 i tak zrobiłem: podkładka pod mostkiem wymieniona na płaską+zero dystansów+mostek o 2cm dłuższy i na kącie -17st.). Obecnie Trek zdecydował się na postawienie na jedną geo dla całości oferty wyższych modeli: H1.5 - coś pomiędzy dwoma wyżej. Ze względu na sloping, zawsze patrz na efektywną/wirtualną górną rurę. Inny wskaźnik geo, może nawet lepszy to proporcje stack/reach. Może kierownica wyżej doda przestrzeni nogom? Może dłuższy mostek by zrobił to samo? Ot takie dywagacje.
 4. Myślę że lepiej sobie darować wszelkie pierdoźródła od gierek i za to spróbować dojść do czegoś bliżej oryginalnego. Proszę Cytat spod tytułu: The federal agencies haven’t accused Binance of wrongdoing Generalnie sprawa wygląda na powiązaną z fochami na linii USA vs krypto oraz niedawnym atakiem na jedną z firm paliwowych, w którym to przypadku okup miał być zrealizowany w krypto. Oczywiście, nie oznacza to na razie totalnej kryształowej uczciwości Binance. Nie oznacza to też wielu innych rzeczy. W końcu rząd+instytucje rządowe+agencje wykonawcze USA dążą wyłącznie do maksymalizacji zysku i zabezpieczenia interesów USA. Reszta świata może spłonąć, umrzeć z głodu...no chyba że coś innego będzie w interesie USA. Wtedy to nie. Sprawa chyba też jest taką małą przypominajką, że jak ktoś przewala dużo dukatów na giełdach, to może jednak warto zainwestować w jakiegoś cold walleta, czy cóóóśśś.
 5. Drodzy forumowicze, od tej chwili, wszelkie tematy z cyklu: "Jaki aparat kupić?" będą kierowane tutaj, do wątku zbiorczego1. Co powinno zawierać pytanie? - zakres cenowy - oczekiwania wobec sprzętu, możliwie dokładnie opisane2 - jego zastosowania, możliwie dokładnie opisane3 1.Jak wie przynajmniej część odwiedzających dział, przez jakiś czas wisiała w temacie dyskusyjnym ankieta w sprawie utworzenia takiego działu. Jej wyniki możecie obejrzeć na dołączonym screenshocie. 2.Wypowiedzi typu: żeby robił super fotki, żeby super działał itd nie mają żadnego sensu. Starajcie się nie używać słów, które dla każdego znaczą coś innego - czyli używajcie konkretnych, jednoznacznych określeń. 3.Jak wyżej, im bardziej konkretnie opisane zastosowania, tym łatwiej będzie dopasować do nich konkretny sprzęt. Pierwszy post starałem się utrzymać w zwięzłej formie, żeby nie było tłumaczenia, że się nie chciało przeczytać ogromu tekstu Jeżeli będzie potrzeba dołączenia np. krótkiej klasyfikacji aparatów, pomyślimy, pogadamy i dołączymy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...