Skocz do zawartości

jagular

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  36266
 • Rejestracja

Reputacja

633 Excellent

O jagular

 • Tytuł
  Sex, drugs and Photoshop

Ostatnie wizyty

73191 wyświetleń profilu
 1. Ważny jest progres, wzrost. Więcej, niż rok temu, mniej niż za rok. Więcej, więcej, więcej! Ymperjuuuuuuummmm!!!! Zresztą, to te same idee, które wyznaje Zachód. Do tego Putin musi: a) być niepokonanym supermanem na białym rumaku. Cały czas, a nie tylko pińć lat temu. Żeby przetrwać, musi wygrywać na okrągło. b) grać w grę "my tu w tej Rosiji sobie siedzim cichutko, no może odrobinę powalczim, ale to o swoje, a ten zachód nas osacza ze wszystkich stron, towarzysze! Do broni! Oni chcą nas ograbić! One kco ubić Matkie Rosjije! Aaaaa!!!!" Nim Rosja padnie na kolana, Zachód zemrze.
 2. Jeżeli to Eizo ma być w dużym rozmiarze (czyt. 27"), to może sobie z takim budżetem się nie rozpędzać. No chyba że nie chodziło o graficzne Coloredge, tylko o linię biurową?
 3. A to pan Putin ma w ogóle jakieś wyjście? On ma jedną ścieżkę przed sobą. Jego kariera jest oparta na narracji "odbudowujemy imperium" i on musi dostarczyć wyniki, inaczej przestaną go lofciać i uważać za czarodzieja wyciągającego (wiecznie) Rosję z mroków post-ZSRR. Sytuacja jest na tyle trudna, że na Zachodzie to niektórzy Ukrainę (część Ukrainy?) odpuścili. Że tereny, których chce Putin, to w zasadzie tereny rosyjskie.
 4. Wygląda to na flary. Mogą być wprowadzane przez filtr, który sam w sobie jest kolejnym elementem w torze optycznym, na którym może coś takiego się dziać. Jeżeli są produkowane przez obiektyw, to tak, to jest wada obiektywu, ale nie konkretnego egzemplarza: wada danej konstrukcji ogólnie. I, znowu, ogólnie, czasami taka wada jest trudna do eliminacji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...