Skocz do zawartości

jagular

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  35912
 • Rejestracja

Reputacja

468 Excellent

O jagular

 • Tytuł
  Sex, drugs and Photoshop

Ostatnie wizyty

72793 wyświetleń profilu
 1. Jejku, ja chyba już występuję w twoich sennych koszmarach, musiałem naprawdę ci wielką krzywdę zrobić Ale dobrze że boli Zabito człowieka, to już zresztą kolejny* MP zamordowany w ciągu ostatnich kilku lat, co może pokazuje skalę napięć w polityce na Wyspach. Nawet ultra-anty-rządowe źródła nie zeszły do twojego poziomu. *Skoro próbujesz prowokacji łącząc tę sytuację z partią polityczną, to tak na obniżenie samooceny: poprzednie morderstwo to było mordestwo Jo Cox dokonane przed referendum brexitowym przez 'far right' pojeba, na ulicy miasteczka w północnej Anglii. I co? Będziesz się teraz ścigał na kolory skóry morderców?
 2. Gdzieś pomiędzy RTX serią 7 i 10 będziesz miał pierwszy zawał.
 3. Historia żony kolegi z pracy: narty; wypadek; rozpiździone wiązadła w kolanie Opinia NFZ: damy pani nuszke w stabilizator i zrobimy łoperację gdzieś tak....za rok może być? Opinia w prywatnej klinice specjalizującej się w temacie: nie wkładamy nuszki w stabilizator! - gdyż właśnie spowoduje to nieprawidłowe zrastanie się rozpiździonych elementów kolana i potem będzie pani inwalidką. Ma pani maks. 3 dni do operacji, która z tego powodu musi być zrobiona ASAP. Odinie, wybacz, a jakie jest twoje BMI łobuzie?
 4. AD2021: "średnio co 2 tygodnie noga mi wysiada" AD2031: "średnio co tydzień noga mi wysiada" AD2041: "Siri, gdzie kupię protezę kolana na jutro?" Pójdź do jakiegoś dobrego doradcy finansowego, weź kredyt, zrób to teraz, na cacy, pókiś lekki, młody, piękny!
 5. Sri Lanka. Rząd Tajlandii mataczy, nie jedyny zresztą. Czasi nastali takie, że nie ma jednoznacznych rozwiązań politycznych.
 6. Nie wszystkie Sandboks na Phuket? W porównaniu do sytuacji ogólnej, nie jest drogi (czy też raczej: droższy). Prawie wszystko jest teraz droższe/drogie. Powiedzmy, że można zakładać wzrost cen pomiędzy ~+20% a +100% w stosunku do przeszłości - może dlatego, że to restart międzynarodowej ekonomii. Tak przy okazji tajskich sandboksów: Phuket to nie jest jedyny, zasady się też zmieniają, ale nie zawsze w kierunku 'wolności'. Według planów (premier popełnił błąd deklarując publiczną obietnicą konkretną datę) obecnie nawet Bangkok miał być otwarty, to się jednak chyba tak szybko nie wydarzy. Tajowie ostro dostają od Delty - a że na początku szczepili szczepionką z Chin (która nie jest skuteczna przy Delcie), to mają problem. Rząd tajski próbuje cudownych zasłon dymnych do ukrycia problemu, ludzie wyszli na ulice już ładnych parę tygodni temu, więc i przez to Bangkok może nie być idealnym miejscem na wyjazd (zresztą: wygląda beznadziejnie przygnębiająco teraz, taki ewentualny wyjazd byłby mocno depresyjny). Skoro już się rozpisałem o tym: rząd również próbuje zasugerować, że jest bardzo otwarty na 'bogatych' turystów i ściągnięcie takich chcieliby uznać za prioryter. Słowo 'bogaty' oznacza kierunek resorty premium oraz takie drobiazgi, jak chęć inwestycji min. 0.5M USD w kraj. Najprawdopodobniej tam covid ma dodatkowe efekty uboczne w kategorii "psychiatria"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...