Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kriomag

Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Krótko, bo nie ma się co rozpisywać - w końcu to tylko gamepad ;)

 

Zalety:

- jakość wykonania na najwyższym poziomie!

- plastik "antypoślizgowy" więc gamepad dobrze leży w dłoniach (ale zaznaczam: to nie jest takie napylone gumo-podobne-coś które po pewnym czasie się zdziera - tutaj sam plastik jest taki lekko 'gumowaty' :D).

- bardzo wygodny! dłonie nie męczą się nawet po kilku godzinach grania.

- 10 przycisków (11 jesli używamy alternatywnych sterowników i ustawimy "X" jako kolejny przycisk, lub 13 jeśli ustawić trigger-y w tryb 'button' :D ).

- dwa analogowe spusty (trigger-y) z przodu (można używać jako gaz + hamulec - oś Z - jak w grach na x360).

- bezprzewodowy! super sprawa (zero opóźnień i długi czas pracy na aku - nie wiem jak na bateriach).

 

Wady:

tylko jedna, na domyślnych sterownikach microsoft-u nie ma w ogóle "martwej strefy" (deadzone), czym to się objawia chyba nie muszę tłumaczyć? no dobra, np.: jedziesz samochodem, puszczasz joy-a i chcesz jechać prosto ale samochód sam lekko skręca w którąś ze stron... Czasami gra ma opcję ustawiania deadzone wiec nie ma problemu - niestety nowsze gry raczej jej nie posiadają, Nfs-y, Project Torque itp. (jedyne wyjscie to zaawansowane sterowniki).

 

Na szczęście są zdolni programiści którzy piszą alternatywne, posiadające dużo zaawansowanych opcji sterowniki :D

http://x360wc.tripod.com/index.html

 

 

 

Podsumowując: Gamepad jest wykonany na najwyższym poziomie, wygodnie leży w dłoniach (jest wbrew pozorom dosyć mały - na zdjęciach wydawał się dużo większy - aż byłem zdziwiony :D). Na jednym forum ktoś pisał, że ten pojemnik na aku będzie przeszkadzał - mi nie przeszkadza :) (a palce mam raczej długie ;)).

 

Foto (W810i):01kc8.jpg02cn1.jpg04md4.jpg05pk1.jpg06jg7.jpg07un6.jpg08lz3.jpg09uq8.jpg12th4.jpg11bf6.jpg10on2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem to juz gdzies na forum. Spotkalem sie z problemem w grze FIFA Gra widziala pad jako 2. I tak po rozpoczeciu meczu gralem 2 zawodnikami w jednej druzynie ktorzy wykonywali te same ruchy.

Na bateriach ktore byly w komplecie pad dzialal bardzo krotko natomiast nie ma problemu z akumulatorkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to właściwie zwykły pad od xboxa 360? Tylko z tym odbiornikiem do komputera :P W jakiej cenie to kupiłeś?

 

 

Edit: Chciałem sobie sprawić sam odbiornik do PC ale w Polsce jest on drogi więc sobie chyba narazie go nie sprawie a szkoda bo fajna sprawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to właściwie zwykły pad od xboxa 360? Tylko z tym odbiornikiem do komputera :P W jakiej cenie to kupiłeś?

Edit: Chciałem sobie sprawić sam odbiornik do PC ale w Polsce jest on drogi więc sobie chyba narazie go nie sprawie a szkoda bo fajna sprawa :P

Tak, normalny pad od x-a + odbiornik + płytka ze sterami, każdy inny pad od x-a teraz u mnie pójdzie na tym odbiorniczku :) (a widzialem ostatnio czarne w sklepie :D).

Pada kupiłem za 160zł bo sklep byl w moim miescie (nie lubie czekac na przesyłki), a na allegro chodzą po ~130zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, normalny pad od x-a + odbiornik + płytka ze sterami, każdy inny pad od x-a teraz u mnie pójdzie na tym odbiorniczku :) (a widzialem ostatnio czarne w sklepie :D).

Pada kupiłem za 160zł bo sklep byl w moim miescie (nie lubie czekac na przesyłki), a na allegro chodzą po ~130zł

 

 

ale z tym odbiornikiem w takiej cenie kupiłeś? bo pada bez przewodowego mam od swojego xboxa 360 chciałem dokupić sobie sam odbiornik ale widziałem go w cenie 90zł :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale z tym odbiornikiem w takiej cenie kupiłeś? bo pada bez przewodowego mam od swojego xboxa 360 chciałem dokupić sobie sam odbiornik ale widziałem go w cenie 90zł :kwasny:

tak - właśnie o to chodzi, że w zestawie dają go "gratis" + płytka ze sterownikami (wersja 'for Windows'), osobno jest w śmiesznie wysokiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiązany - znalazłem alternatywne sterowniki - działają idealnie :D (link zamieściłem na górze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za link do sterownikow :) Dzis jak sie wyrobie to wyprobuje Ciekawe moze zniknie moj problem w fifie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy gears of war pc dobrze ci chodzi ?bo glownie do tej gierki obecnie chcialbym kupic pada, mam saiteka przewodowego,ktory za cholere nie chce dzialac poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy gears of war pc dobrze ci chodzi ?bo glownie do tej gierki obecnie chcialbym kupic pada, mam saiteka przewodowego,ktory za cholere nie chce dzialac poprawnie.

na prawdę nie wiem, nie widzialem tej gry na oczy - ostatni miesiac gram tylko w Project Torque :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego pada trzeci dzień, zainstalowałem sterowniki i gram...Pad oczywiście jest super, zresztą nieraz u kumpla grałem na xboxie.Za te pieniadze to mogło by być chociaż słowo po polsku czy to na opakowaniu czy w instrukcji , darujmy im te sterowniki.Wlogitechu rumblepad2 którego też mam już ze 2 lata też po polsku niema sterów ale przynajmniej coś sie da ustawić , jest cała tabelka a tu jakieś wszystkie 2 obrazki z pokazaniem czy bateryjka działa:kwasny: MAM PYTANIE SKORO PADA WŁĄCZAM XEM TO JAK GO MAM WYŁĄCZYĆ :question: na razie to wyciągam baterie żeby go zgasić...

Może czegoś nie doczytałem po angielsku? Całe życie mnie ruskiego uczono... POMÓŻCIE :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JAK GO MAM WYŁĄCZYĆ :question: na razie to wyciągam baterie żeby go zgasić...

Może czegoś nie doczytałem po angielsku? Całe życie mnie ruskiego uczono... POMÓŻCIE :hmm:

Pad automatycznie sie wylacza po ok 15 minutach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z instalacja tych alternatywnych sterowników (Vista x64) Pad nie dziala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problemy z instalacja tych alternatywnych sterowników (Vista x64) Pad nie dziala :(

niestety nie mam jak potestować bo wiernie trzymam się XP-ka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko od siebie,ze wlasnie zakupilem pada i gears of war dziala pieknie, az milo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie cacko w Xboxiku :P Czarniutkie :P Szkoda tylko, że gier do konsoli nie mam :E Ale cóż :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało sie komuś z was zainstalować alternatywne sterowniki na Viscie 32bit

u mnie plik x360wcsai w ogóle nie reaguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie zainstalować sterowniki ale nie jestem zadowolony.. :-/ Czy to normalne ze przyciski LT i RT straciły swoje właściwości stopniowego dociskania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora wątku:

Nie lepiej było Logitech Chillstream kupić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do autora wątku:

Nie lepiej było Logitech Chillstream kupić??

nie jestem autorem wątku ale dla mnie istotny był brak kabla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jestem autorem wątku ale dla mnie istotny był brak kabla...

 

:thumbup: i tak ma być :D, boli mnie to w Chill, że nie ma wibry, tylko chłodzenie, z resztą Microsoft-owy pad ma wszystko co potrzeba, nawet kabel można dokupić :) no i z ubikacji mi działa co najważniejsze :D, zarąbisty zasięg!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka. Mam pytanie odnośnie tych, którzy już ten pad od x'a 360 posiadają do kompa. Znalazłem takiego pada for windows: X'box 360 ale nie wiem czy w tym jest już pad+odbiornik żeby działał pod PC czy trzeba dokupić odbiornik? Nigdzie nie napisali czy jest odbiornik ani nie ma fotek. pomóżcie, bo zależy mi na tym padzie :( pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka. Mam pytanie odnośnie tych, którzy już ten pad od x'a 360 posiadają do kompa. Znalazłem takiego pada for windows: X'box 360 ale nie wiem czy w tym jest już pad+odbiornik żeby działał pod PC czy trzeba dokupić odbiornik? Nigdzie nie napisali czy jest odbiornik ani nie ma fotek. pomóżcie, bo zależy mi na tym padzie :( pzdr.

do tego co ty podales nie ma zadnego odbiornika bo to przeciez wersja przewodowa na usb... Wireless jest w tej samej takegorii nieco drozszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do tego co ty podales nie ma zadnego odbiornika bo to przeciez wersja przewodowa na usb... Wireless jest w tej samej takegorii nieco drozszy...

 

Wiem, wiem nie doczytanie moje. A czy wersja przewodowa i bezprzewodowa rozni sie czyms oprocz kabla? Czy wszystkie przyciski i opcje ma takie same? bo na zdjeciach nie widzialem przyciskow tych r1 i l1 i tych pionowych pod nimi w przewodowym a na takich samych zdjeciach w bezprzewodowych je widzialem wiec nie wiem? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...