Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

enhunter

Nasłuchiwanie portów TP-LINK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Ja mam następujący problem. Otóż ostatnio zakupiłem sobie router TP-LINK TD-W8910G pod interent z Tele2.

Wszystko ładnie pięknie, dopóki nie BitComet i zablokowane porty nasłuchu i prędkość zamiast 300kb/s jest 20.

 

Posiadam windows XP, Bitcomet jest dodany w zaporze systemu windows, ale nie potrafię poradzić sobie z konfiguracją routera. Czy ktoś z Was mógłby mi jakoś pomóc?

 

Żeby Wam uprościć mniej więcej tak u mnie to wygląda. o ile o to chodzi.

257483.jpeg

 

Z góry wam dziękuję! :}

Pozdrawiam! Adam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Zamiast tam , otworz port dla torrenta na Virtual Server (funkcja o 1 wyzej), i przypisz do konkretnego IP twojej karty sieciowej. Ten sam port w e wszystkich kratkach.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam nie chce mi dodać, ponieważ mam do wyboru jakiś serwis. I tam rozpoznaje nazwy aplikacji a nawet gier. Tyle, że BitCometa niestety nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko tam nie chce mi dodać, ponieważ mam do wyboru jakiś serwis. I tam rozpoznaje nazwy aplikacji a nawet gier. Tyle, że BitCometa niestety nie ma.

 

 

Wybierasz Custom Server, wpisujesz obojętnie jaka nazwę. W Server Ip address ,podajesz ip swojej karty sieciowej, nie może być przydzielania przez DHCP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło hoho czasu, a ja nadal mam problem. Już nie tyle z tym, bo dzieki Krwawemu Lolo sobie poradziłem, dzięki. Teraz mianowicie chciałbym włączyć opcję UPnP (Universal Plug and Play), a nie mogę jej znaleźć. Ktoś może ma ten router?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zachował pudełko... to napewno bym to zrobił.

Mój błąd, wiem. I dzięki za pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszne :D

Dobrze, że ruzgi nie przyniosłeś mikołaju.

To może inaczej zapytam. Czy w ogóle się da, bo jak się da, to to znajdę a jak nie da to będę to czytał do jutra jak idiota *<:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się ;) (w instrukcji tak pisze)

Mam kolejny prezent dla Ciebie - nie musisz szukać, wciśnij tylko CTRL + F a następnie wpisz szukaną frazę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się ;) (w instrukcji tak pisze)

Mam kolejny prezent dla Ciebie - nie musisz szukać, wciśnij tylko CTRL + F a następnie wpisz szukaną frazę ;)

 

Ja za to nie mam prezentu... ale...

Jak w instrukcji, to "jest napisane" a nie pisze :D

 

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie masz. Ale nie o to mi chodziło.

Chodzi mi o j.polski.

 

pisze - to jest czasownik, który określa czynność. Nasza instrukcja nam tego nie napisze.

Lecz w instrukcji jest napisane. O to mi chodziło, a nie o to czy owy problem tam rozwiążę.

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie masz. Ale nie o to mi chodziło.

Chodzi mi o j.polski.

 

pisze - to jest czasownik, który określa czynność. Nasza instrukcja nam tego nie napisze.

Lecz w instrukcji jest napisane. O to mi chodziło, a nie o to czy owy problem tam rozwiążę.

 

Dzięki za pomoc.

No trochę późno już było i najwyraźniej zmęczenie dawało się we znaki więc nie zrozumiałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...