Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

markus270393

Modernizacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę zmodernizować swój komputer o specyfikacji:

Asrock Z87 Extreme4

Intel i3 4130

R9 270x vapor-x

4GB Kingston

BeQuite 500w pure power

 

Myślałem nad zmianą procesora i pamięci na:

intel i5 4690k oraz CRUCIAL 8GB 1600MHz Ballistix Tactical CL8

 

Wykorzystanie w środowisku CADowskim.

 

Czy ta zmiana pasuje i jest opłacalna? Czy zasilacz pociągnie ten sprzęt?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto wziąc CRUCIAL 8GB 1600MHz Ballistix Tactical CL8 czy Team Group Vulcan Orange 2x4GB 2400MHz CL11 ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Można się śmiać ale niedługo to i dyskiem SSD będziesz mógł ćwiczyć Pamiętajcie, dyski M2 miały być małe. Serio, gdybym to zobaczył 1 kwietnia to bym był pewien, że to jakiś dowcip niskich lotów
    • Ten mod od oświetlenia wydaję się dobry, nie mam gry zainstalowanej to nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale po screenach robi w rażenie. https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/13596/
    • A przeczytałeś co napisałem w odpowiedzi do której dałem link? Będzie strategia ogólna, która będzie uaktualniana co 5 lat, jednak nie jest wiążąca. Wiążące są natomiast postanowienia dotyczące wkładów solidarnościowych. To na jaki wkład zdecyduje się dane państwo będzie zależało od planu krajowego tego państwa, no chyba że dane państwo będzie beneficjentem programu solidarnościowego, czyli zostanie uznane za państwo już obciążone problemem imigrantów, albo złoży wniosek w tej sprawie i go uzasadni, wtedy pakiet solidarnościowy takiego państwa nie dotyczy. To jest wiążące i na wprowadzenie tego wszystkiego w poszczególnych krajach jest 2 lata. Resztę masz w tamtej odpowiedzi i w linkach. Zatem dokumentów wewnętrznych póki co nie ma żadne państwo i w zasadzie wszystko będzie wiadomo w przeciągu 2-3 lat. Ty natomiast napisałeś tak jakby te dokumenty były, ale nie były dostępne publicznie i już stawiasz krzyżyk na wszystkim nie zadając sobie trudu w ogarnięciu tego co z tych "ogólnych" przepisów jest wiążące i musi się znaleźć w planie krajowym. A wypowiedź Tuska była dzień po uchwaleniu tych dokumentów. Myślisz że zapoznał się osobiście w tym czasie z 10 rozporządzeniami mającymi po kilkadziesiąt stron, czy opierał się na tym co ktoś mu przekazał i niekoniecznie dobrze to zrobił?
    • Witam. Przedmiotem sprzedaży jest nowy, zafoliowany dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo z kontrolerem DJI RC 2. Polska dystrybucja, w zestawie dowód zakupu w postaci faktury. Gwarancja producenta liczona od momentu aktywacji drona. Link do Allegro: https://allegro.pl/oferta/dron-dji-mini-4-pro-fly-more-combo-dji-rc-2-nowy-folia-15539926310
    • W biosie są obniżone względem tego co ustawia płyta fabrycznie.  Jak napisałem, przy poprzedniej grafie było to ok 65 stopni. Może aktualna więcej dusi z procesora bo wymieniłem też monitor na wqhd albo grafika generuje większe ciepło.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...