Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Izm

Zasilacz Enermax Revolution XT 530W Gold Nowy

Rekomendowane odpowiedzi


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie ukrywam szukam czegoś do max 5 tyś
    • @Spl97 Trzeba się nieco postarać, ale do 100K wystarczy przyzwoity Sandał i zwykła 8800 GT: A do 140K potrzebowałem Haswell'a oraz GTX Titan'a Kepler: Wszystko to odbyło się jakieś 10 lat temu ... Przy okazji podrzucę więcej Titan'a w starszych 3DMark'ach. Każdy kolejny leci na innym systemie operacyjnym W '06 wszystkie inne systemy operacyjne zaniżają CPU Score. Powyższe nastawy pod Win XP dałyby okolice 13K pkt.
    • Wolski wspomina o ubytku w armii rosyjskiej według najnowszych danych brytyjskich: - 450k zabitych lub rannych - 'dziesiątki' tysięcy dezerterów - wagner itp. ponad 40k Czyli łącznie grubo ponad pół miliona.    Z kolei UA ponoć dobija do strat 300k, ale nie powiedział jakie źródło. 
    • Gra przyjemna ale ja lubię takie klimaty. Ogólnie na + ale spodziewałem się więcej zawartości jak na 7 lat gdzie przecież sporo robił outsourcingiem, nie mniej nie żałuję zakupu - ratuję to też fakt że na czas zakupu poczułem się ukraińcem więc tylko 45zł 
    • To nie o to chodzi. Sprzęt pobierał ogólnie mniej energii elektrycznej, której mniej oddawał następnie w postaci ciepła do otoczenia. Jak duże chłodzenia musiały być 10 - 20 lat temu, a jakie są teraz? To ile ma stopni dany podzespół jest nieważne. Masz dwie karty graficzne o identycznej specyfikacji, różniące się wyłącznie chłodzeniem, jedno gorsze, a drugie lepsze. W jednym i drugim przypadku karta pobierze tyle samo energii i tyle samo następnie jej odda w postaci ciepła. Różnica polega na tym, że na egzemplarzu z lepszym chłodzeniem czyt. większym radiatorem, to ciepło wpierw rozchodzi się na większej powierzchni przez co układ ma niższą temperaturę. Z kolei wersja z gorszym chłodzeniem mniejszym radiatorem nagrzewa się mocniej (jak i układ), ale na mniejszej powierzchni. Ostatecznie jedna i druga karta tyle samo ciepła oddaje, tylko jedna o niższej temp. z większej powierzchni, a druga o wyższej temp. z mniejszej powierzchni. Dlatego to, że ktoś ma wydajny sprzęt i niskie temp, to wcale nie znaczy, że jego komputer nie jest farelką. @sideband większość komputerów to gotowce do biur i dla całej masy użytkowników, których wiedza kończy się na odpaleniu przeglądarki internetowej, Worda i gier. Nie zapominaj o tym. "Grzebiący" nie stanowią pewnie nawet jednego procenta, a tylko jakiś promil. To nie te czasy już.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...