Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

StezZo

Zestaw - jaki zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, co sądzicie o tym zestawie? I jaki zasilacz do niego dokupić i czy coś jeszcze jest potrzebne. (jestem nie za bardzo obeznany w tych kwestiach)

zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu, nawet nie wsadzisz tam tego proca :D Zmnień cpu na i3-4170 (nie pacz na ilość rdzeni, to tylko liczba w przypadku AMD ;)) i dopłać do najtańszej 960'tki: http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-960-oc-2gb-ddr5-128bit-dvi-hdmi-3xdp-gtx-960-2gd5t-oc-713411/ Taki zestaw będzie o niebo wydajniejszy w grach :thumbup: Zasilacz może być np: http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-smart-se-modular-530w-sps-530mpcbeu-549804/ W jakiej budzie to ma siedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie zastosowanie tego zestawu ? YYY płyta pod intela a procesor amd :E

dokładając 50zł masz lepszą karte "gtx 960"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry, Photoshop itp.

Chciałbym tak w 2000 się zmieścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieścisz się w 2000 z gtx 960 i i3 niestety, tu masz zestaw Mój link 2234zł

Jeżeli nie da rady za tyle to trzeba będzie zejść z karty

 

tu masz drugi Mój link 2100zł z radeonem r9 270x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, jeżeli nie żałujesz sobie 10zł to wymień obudowę na Mój link Jest lepsza i warto dołożyć tą dychę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kupi, ale nadal w zaporowej cenie. Tu jest celowa zagrywka by kupić nowe. Są przypadki gdzie TV po promocji kosztuje 1400zł, a sama matryca 2300zł.  Unia zamiast zajmować się bzdurami powinni wziąć za ryj producentów elektroniki, AGD itd. By nie produkować elektrośmieci na taką skalę.
    • Ktoś  tu serio wątpi w to, że Sony coś nakazuje i cenzoruje ? Oni od czasu przeniesienia siedziby playstation do San Mateo, California zaczęli wchodzić developerom na głowę bardziej niż nintendo. Kiedyś mi wyskoczył taki materiał, gdzie "fani dawnego sony" zrobili 40minutowy materiał o tym.... Choć jest to film z perspektywy cyckowych weebów, więc kiepsko się to ogląda lub świetnie, zależy od perspektywy  
    • A powiedział byś który by pasował do tego?  
    • @wii Coś Budanov mówił, że w tym roku szykują i mają już jakiś zarys planów. Chociaż nie sądzę by cokolwiek dużego zrobili w momencie kiedy C&C nakazał obronę aż do zmęczenia przeciwnika. Z pewnością Ukraińcy dużo stracili przez błędy w rotacji koło Awdijewki, strata tej jednej wioski doprowadziła do przedwczesnego załamania się frontu, co przy okazji doprowadziło do braku zaminowania terenu i zniszczenia potencjału Rosjan między podejściem z jednej linii do drugiej linii obrony. Czekamy tak naprawdę na czerwiec i F-16, i co zmienią. Wydaje mi się, że wejście F-16 zepnie się z zwiększoną intensywnością wystrzeliwania pocisków arty ze strony UA, i szukanie ważnych celów. ATACMS też swoje może nabroić, nawet jeśli dalej będą mieć uwiązane ręce, Ukraińcy już modyfikują Neptuny i zwiększają ich produkcje, a dronami pokazali że mogą strzelać w rafinerię jak chcą, więc myślę że ich własna produkcja poradzi sobie z celami powyżej 300 km.      Plotki z AP to zawsze było memiczne źródło  
    • Też ale nie o to mi chodziło, dużo gier z konsol, mody, mnogość konfiguracji no i jak zaczynał, na sprzęcie biurowym odpalili wtedy w latach 80 gry na PC.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...