Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gar123

Nie działa mi Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę włączyć windowsa 7 na moim pc. Opowiem co się działo. Włączyłem kompa zaczełem grać w cs. Miałem włączone pobieranie na Steam i miałem przez to duży ping. Kliknęłem na klawiaturze klawisz windows i wyłączyłem pobieranie. Jak odrazu włączyłem cs z powrotem pojawiły się odrazu czarno szare poziome kreski. Przez około 30 sek sytuacja się pogarszała aż w końcu tak się zaciął że nawet menadżera zadań nie szło uruchomić. Grałem dosłownie 3 minuty max. Zrobiłem restart wybrałem windowsa 7 (mam jeszcze windows xp ale on tak samo nie działa) i nie chciał mi się włączyć windows w trybie normalnym. Ale w awaryjnym działał tak samo na xp do momentu kiedy postanowiłem żeby bios wrócił do swoich ustawień fabrycznych. Teraz nic nie mogę włączyć. Wziąłem drugi dysk z działającego kompa i tak samo nie mógł się windows uruchomić. Uważam że mógł jakiś podzespół paść.

 

Specyfikacja mojego pc:

 

procesor - Intel Core i5-4590 3.3 GHz BOX

 

płyta główna - Gigabyte GA-B85M-D3H

 

karta graficzna - MSI Radeon R9 270 Gaming OC 2GB DDR5 PCI-E BOX

 

ram - dwie kości RAM po 4 gb

 

zasilacz - SilentiumPC Deus M1 80Plus Bronze

0

 

Cytuj Edytuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Kelam komuna pełną gębą. Nie mamy Pana płaszcza. Rynek GPU się nieodwracalnie zepsuł i taką rzeczywistość widzimy dzisiaj.
    • Mam takiego co robi 5.2 na 1.32V, kupiłem go kiedyś na tym forum. Dalej siedzi w kompie syna.
    • Witam, nie będę zakładał nowego tematu bo mam podobny dylemat czyli co kupić   Obecnie mam podobnie jak Autor GTXa 1060 6GB który po zmianie monitora na 3440 x 1440 przestał sobie radzić w grach które mnie interesują na wysokich/max detalach (m.in RDR2, Kingdom Come, w dalszej perspektywie chciałbym zakupić CP2077 i pograć z RT, do tego PUBG).  Początkowo myślałem o 4070 ale jednak wydawanie 2.5k zł na kartę graf to lekka przesada więc stonowałem wymagania. Pytanie: czy lepiej kupić nową 4060, używkę 3070 czy może pogrzebać jeszcze dalej w historii i szukać 2080 Super czy czegoś podobnego?  Co do 3070 i 2080 i pochodnych to zastanawiam się czy zasilacz by uciągnął? Jest to be quiet! Pure Power 11 600W. CPU To Ryzen 3900X więc o bottleneck bym się nie martwił, ale o wymagania względem zasilacza jak najbardziej  PC używam głównie do pracy w programach które lepiej radzą sobie z Nvidią stąd AMD odrzucam acz bardzo miło wspominam ich Radka 9000 Pro lata temu  
    • Mogę również wymienić nową ASUS Prime B450M-A II na płytę itx w dobrym stanie.  Byle jaką, byle niezbyt zużytą  W sumie pewnie taniej będzie kupić inną obudowę. Na oko myślałem że H310M-HDV to itx ze względu na kwadratowy kształt, a to jednak 19.1 cm x 18.8 cm i nie wejdzie do metis plus. Zasilacz SFX może być byle jaki, byle z zabezpieczeniami i tani, a adapter ma robić dystans od strony wentylatora, aby oddalić zasilacz od płyty głównej. Mogę przyjąć taki adapter z drukarki 3D, a znam sprawdzone zasilacze do 45 zł, więc mogę kupić sam adapter, Pewnie aktualne do poniedziałku, gdy zdecyduję się kupić inną obudowę lub coś  
    • Na razie misje poboczne to same fetch questy, idź po coś, znajdź kogoś, a jeszcze gorsze są te tablicy ogłoszeń np. ze znalezieniem kogoś. Biegnie się do lokalizacji 500m, aby znaleźć ciało i koniec zadania. Dużo takich śmieciowych questów.  Plus tylko taki, że szybko się to robi i można zarobić trochę kasy. Mam już 12k.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...