Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, żęby kupić taki zestaw

https://www.x-kom.pl/p/485381-wentylator-do-komputera-silentiumpc-sigma-hp-120-corona-rgb-3pck.html

Dać 2 na góre i jeden na dół

Jednak czy jak dam na góre światło w ogóle będzie widoczne i efekt sensowny ? Może dać jakieś zwykłę 120tki ?

To zależy gdzie trzymasz komputer. Jeśli na biurku, to będziesz je widział i będą cieszyć oko, jeśli pod biurkiem to nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że piszę w Twoim temacie, ale czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak kontrolować prędkość wentylatorów w Armis AR5X TG RGB? Bo niestety strasznie są głośne (w czasie gry jest tak samo - nie zmienia się hałas). Wygląda jakby chodziły na max. Ktoś miał to samo?

Wtyczkę mam pod pin4, w biosie ustawione wszystko jako smart fan i nadal nic. W programie speedfan pokazuję mi, że prędkość wentylatorów jest cały czas 6576 (wartość nie zmienia się). I na tyle kończy się moja wiedza w tym zakresie...

 

A wszystko, że chciałem zaoszczędzić i nie kupiłem ar7 z kontrolerem na przodzie. ;/

 

edit: temperatury są według hwm - karta graficzna max 61, procek 42, płyta 38.

Edytowane przez kunbaskier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że piszę w Twoim temacie, ale czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak kontrolować prędkość wentylatorów w Armis AR5X TG RGB? Bo niestety strasznie są głośne (w czasie gry jest tak samo - nie zmienia się hałas). Wygląda jakby chodziły na max. Ktoś miał to samo?

Wtyczkę mam pod pin4, w biosie ustawione wszystko jako smart fan i nadal nic. W programie speedfan pokazuję mi, że prędkość wentylatorów jest cały czas 6576 (wartość nie zmienia się). I na tyle kończy się moja wiedza w tym zakresie...

 

A wszystko, że chciałem zaoszczędzić i nie kupiłem ar7 z kontrolerem na przodzie. ;/

 

edit: temperatury są według hwm - karta graficzna max 61, procek 42, płyta 38.

Wentylatory mają być podpięte do kontrolera, sam kontroler podpięty do płyty i płyta powininna widzieć jeden z tych wentylatorów. Jeśli jesteś pewien że podłączyłeś właściwie to ustaw w BIOSIe dla tego jednego złącza np. 50%, muszą spaść obroty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy gdzie trzymasz komputer. Jeśli na biurku, to będziesz je widział i będą cieszyć oko, jeśli pod biurkiem to nie ma sensu

Obecnie pod, ale po zmianie aranżacji w pokoju chcę postawić na biurku. Także chyba dodatkowe 3 warto zamontować?

W ogóle masz jakies prpozycje droższych modeli? Czy warto dopłacać ? Co zyskam? Nie wiem co tam można jeszcze spodziewać się w droższych obudowach. Chciałbym spróbować z RGB nigdy nie miałem wcześneij - zawsze klasyczne obudowy były do tej pory.

Edytowane przez lolz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...