Skocz do zawartości
TheSwiety

PC i7-6700K,

Rekomendowane odpowiedzi

W razie pytań/dodatkowych zdjęć zapraszam do kontaktu.

Edytowane przez TheSwiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Chodzi o to, że jak save przekroczył jakąś ilość MB to zaczynały się dziać cuda, najbardziej widocznym objawem tego były statki i osady widmo. Dla przykładu akcja wyglądała tak, że po uszkodzeniu silników statku i wykonaniu abordażu na pokładzie nie było nikogo, a po opuszczeniu statku byliśmy atakowani przez teoretycznie pusty statek kosmiczny. Zostało to naprawione. Błąd z niemożnością znalezienia świątyni z mocą na pewnym etapie rozgrywki też wyeliminowano.
    • tak tak, jedynym wyjsciem jest przyjmowanie ludzi od przemytnikow i nakladanie kar dla niechetnych alternatywa jest tylko magia XDDDDDDD
    • @Spl97 daj spokój. To są ludzie, którzy myślą, że jak dasz ludziom wolną rękę to wszystko magicznie samo się wyreguluje.
    • Hej! Posiadam nietypowy problem - może ktoś będzie mi w stanie pomóc. Posiadam PC do pracy w środowisku 3D - 32.0 GB RAM, i9 10900, RTX 4080, dyski SSD. Problem w tym że wydajność w grach jest bardzo słaba. Nie gram w gry ale odpaliłem ostatnio GTA IV (chciałem przejść po latach) oraz ostatnio z kolegą w Dead Island 2. Oglądająć filmiki na yt ludzie na podobnych, lub tych samych zestawach mają o wiele większą wydajność. W takim GTA IV mam 50-60 fps, ludzie mają po 200. W Di2 ok 90, ludzie mają po ok 140 (proof) Jak znaleźć rozwiązanie na taki problem? Czy ktoś może ma jakąś sugestię? Pozdrawiam
    • Cos w tym jest W pewnych miejscach w Warzone w gulagu np na LCD nie widzialem nic (dokladnie w katach jak sie przeciwnik chował), a na oledzie nagle te same miejsca rozjasnjone i widze przeciwnika lepiej. Wyciagnij kija z tylka bo jak widzisz moja wypowiedz byla na luzaku i ani cie nie krytykuje ani nie twierdze ze nie masz racji i tym bardziej nie pisze, ze ich technika jest perfekto
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...