Skocz do zawartości
X-KOM.PL

Rabaty specjalnie x-kom dla czytelników forum PCLab

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

z racji że muszę oddać świezo zakupiony laptop ze względu na usterkę prosiłbym o wiadomość czy jest możliwy dodatkowy rabat na poniższe modele:

https://www.x-kom.pl/p/731148-notebook-laptop-156-acer-nitro-5-i5-11400h-16gb-5121tb-rtx3050ti-144hz.html#Opinie

https://www.x-kom.pl/p/719490-notebook-laptop-156-lenovo-legion-5-15-i5-11400h-16gb-512-rtx3050ti-165hz.html

Edytowane przez stuiverka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, spóźniłem się na mijsja-gaming. Da się jeszcze coś z tym zrobić? 

https://www.x-kom.pl/p/711455-notebook-laptop-156-hp-victus-ryzen-5-5600h-16gb-512-win11-rtx3050.html 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Chwilowo nie mam jak tego sprawdzić ale na chłodzeniu wodnym od SPC temperatury procesora dochodziły do 80 stopni podczas grania w Cyberpunka. Na tym co mam aktualnie core temp pokazuje max 72 stopnie. Wcześniej było ok 67 ale miałem inna kartę graficzną. Teraz na RTX chyba ostatni wentylator wypycha ciepło na górę i stąd są wyższe.
    • A to peszek😅 Nocka za mną i muszę przyznać, że wkręciłem się dobrze. Gram w tym trybie balansu jest ok. Myślałem, że walka to tylko mocny/słaby cios ale jest sporo kombinacji. Sporo umiejętności do wyboru i idę za radą wyżej w parowanie i uniki. Fabularnie się rozkręca. Świetne przerywniki momentami! P.S. Drama o te stroje troche z tyłka. Macie darmowego redtuba jak ktoś spragniony. 😅
    • Wypowiadasz się pomimo tego, że nie znasz szczegółów. Chyba, że posiadasz dokładne dokumenty, do których publicznie nie ma wglądu. Obecny pakt migracyjny jest tym samym co zostało zaprezentowane przez KE w 2021r. To, że Polska teoretycznie powinna być zwolniona (argumentując że sama przyjmuje imigrantów z krajów z poza UE) z przyjmowania uchodźców na stan dzisiejszy to nie znaczy, że: 1) Będzie zwolniona - przepisy są ogólne i jak zechcą wcisnąć Polsce to i tak to zrobią. Nie ma żadnego wyjątku i takie samo prawo dotyczy tak samo Hiszpanię jak i Polskę - a jako że Polska jest wyrzutkiem unijnym to chętnie zinterpretują przepisy na niekorzyść Polski jak to już robili w innych sytuacjach 2) Zanim to zostanie przegłosowane, wprowadzone na poziomie UE oraz na poziomie polskiego prawa poprzez dyrektywę to minie minimum 4 lata - wtedy argument o ukraińcach przestanie być zupełnie istotny dla unii i dostaniemy kolorowy prezent albo kary   Sam Tusk mówił, że w obecnym kształcie Polskę ten pakt nie omija i będą prowadzone dalsze negocjacje aby zmienić / wynegocjować inne warunki przed akceptacją Radą Unii. Więc albo masz lepsze info od swojego mistrza albo zmyślasz
    • Niechcący moje słuchawki Samsung buds 2 pro, które znajdowały się w etui wylądowały na chwilę w wannie pełnej wody i niestety na ten moment etui nie chcę się ładować, tak więc profilaktycznie chciałbym się dopytać, czy jest tu ktoś kto używał słuchawek zawartych w tytule?  Posiadam samsunga s23 więc w teorii idealnym wyborem dla mnie są właśnie pchełki od samsunga, natomiast niestety wypadają mi z uszu i dopiero zakup pianek poprawiło tą sytuację. Czy ktoś kto używał tych słuchawek mógłby się wypowiedzieć na temat jakości dźwięku i to jak te słuchawki leżą u Was w uszach?
    • @Send1N Jak swój kupowałem, to w tej cenie był bezkonkurencyjny i miał te 75Hz (reszta miała po 60Hz).                     27 cali 1440p miałem wcześniej, jakiegoś Samsunga na VA - nie jestem fanem VA.                     Po otwarciu z pudełka 32" 2560x1440 wydawało mi się, że przesadziłem, jednak po paru dniach przywykłem.                     A 240Hz nie byłoby lepsze?: https://www.morele.net/monitor-lg-ultragear-32gq850-b-11482812/
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...