Skocz do zawartości
J0RG3N

Huawei P9 Lite - bateria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

bateria w telefonie mojej dziewczyny zaczęła zdychać. Szukam na Allegro nowej, ale tam same "oryginały", które tylko je udają i szybko padają. Czy w tej sytuacji kupić zamiennik np. z GreenCella? Kiedyś kupiłem niby oryginalną baterię do Xiaomi Redmi 3s, ale po jakichś 3 miesiącach do wyrzucenia. Zupełnie nie wiem co z tym fantem zrobić i będę wdzięczny za porady.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ciężki temat bo też mam w domu p9lite i tel wyłącza się poniżej 30%.

Nie wiem jak w dziedzinie komórkowej ale laptopowe green cell wytrzymują 7 miesięcy. Strasznie słabe ogniwa ale czasami nie ma wyjścia bo nikt inny nie posiada takich.

Jeżeli chodzi o lipo do telefonów może się okazać, że GreenCell, Maxximus czy Blue Star pochodzą z jednej tej samej fabryki co "oryginały".

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że cokolwiek się kupi to na chybił trafił. No nic, mam nadzieję, że pociągnie ze 3-4 miesiące aż do kupna nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cześć, chciałem się upewnić przed rozbrajaniem pół pokoju  czy ten kabel się nada i czy przy takim necie wystarczy czy można coś lepszego co za lepszy efekt? Będzie to dobry kabel do podłączenia routera z pc do neostrady vdsl? będzie trochę zginania i puszczania pod listwami, kabel kupiłem za śmieszne 15zł  4RP 26AWG CAT6 CCA Patch Cord FTP https://imgur.com/a/DlsMGAG Pozdro    
    • Otóż to, dlatego jak zniknie qd-oled z TV to będzie porażka świata tech.
    • To lipa, bo WOLED jest zasadniczo gorszy z tego co widziałem - te matryce od LG to porażka trochę pod względem równomierności, normalką jest potworny pionowy banding na szarym tle.
    • Podobno 1 mln pękł w 24h:   Coś czuję, że sprzeda się lepiej niż Rebith.
    • Cześć, Rozglądam się za updatem obecnego PC - specka poniżej. Komputer używany do pracy biurowej oraz gier wszelakich. Nice-to-have byłoby w miarę efektywna pod kątem prądożerności, ponieważ komputer bywa włączony przez kilkanaście godzin na dobę. Zależy mi również, aby nie był głośny w codziennej pracy. Zakładam, że do wymiany w pierwszej kolejności byłby procesor, mobo + RAM - natomiast nie jestem zdecydowany odnośnie Intel vs AMD, więc tutaj prośba o rekomendację. Budżet to ok 3 000pln, natomiast jeśli byłby duży przeskok mogę go naciągnąć (w granicach rozsądku :)) CPU: i5-12400f MOBO: MSI MAG MORTAR B660M MORTAR DDR4 GPU: AMD Radeon RX 6800 XT RAM: 4x8GB 3000Mhz PSU: Seasonic Focus GX 1000W 80 Plus Gold Monitor: 1440px, 165hz Widziałem obecnie promocje na x-kom na połączenie CPU+MOBO, czy coś z tego jest sensowne https://www.pepper.pl/promocje/procesor-intel-core-i7-12700kf-za-839-zl-lub-i9-12900kf-za-1229-zl-przy-zakupie-z-plyta-z790-intel-power-up-at-x-kom-827821?  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...