Skocz do zawartości
alfi

Mikrofon przechwytuje dźwięki ze słychawek

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony gdyby był problem z kablem to chyba by inni zgłaszali problem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu przerobiłem dla ludzi kilka sztuk HyperX Cloud na gniazdko i odpinany kabel, właśnie w takim standardzie jak jest w Twoich słuchawkach. Kabel jaki był oryginalnie miał ekranowaną żyłę mikrofonu, ale ja z braku takowego zrobiłem  kabel ze zwykłego 4-ro żyłowca Canare L4E5c. Przynajmniej jedna osoba zgłaszała mi potem, że w mikrofonie są przesłuchy ze słuchawek. Owszem słuchawki na tym kablu grały lepiej, ale mikrofon zbierał zakłócenia. Podejrzewam, że nawet nieekranowany, ale zaplatany kabel byłby lepszy, bo nie ma "równoległych" żył na których najłatwiej indukuje się sygnał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam te same słuchawki co autor i nie mam żadnego przebicia przebicie mam tylko wtedy jak włączę boosta w systemie lub sofcie asusa (też mam xonara tylko inny model) więc to nie jest wina ich budowy ;) druga sprawa że zawsze miałem przebicie na każdej karcie dźwiękowej i każdych innych słuchawkach jak miałem włączony micro boost.

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest dlaczego wywala opcję micro boost. Przeszukałem internet cały i nigdzie nic nie ma w tym temacie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj ta kartę i kup coś innego za tą kasę jak masz sie z tym męczyć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, Send1N napisał:

Sprzedaj ta kartę i kup coś innego za tą kasę jak masz sie z tym męczyć ;) 

Już jasne dlaczego nie ma opcji boost. Jak system wykryje kartę dźwiękową na USB to opcja znika. 

Więc na tej karcie nie ogarnę tego problemu. Można próbować jakimś programem do dźwięku ogarnąć. Swoją drogą ciekawe czemu nikt nie zgłasza tego problemu i nic z tym microsoft nie robi. 

Edytowane przez alfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pewnie nikt kto używa jakiegoś komunikatora do gier typu team speak czy discord nie ma tego modelu xonara  :szczerbaty: 

Edytowane przez Send1N
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Send1N napisał:

Pewnie nikt kto używa jakiegoś komunikatora do gier typu team speak czy discord nie ma tego modelu xonara  :szczerbaty: 

Zainstalowałem program Peace oraz Equalizer APO. Jest taka opcja, działa. Ale znajomi dopiero będą w piątek :szczerbaty: więc zobaczę czy działa. Tzn działa jest ciszej/głośniej. Ale niech potwierdzą że przebija.

sdf.png.0a0ebf74189cb5def3317f15edd57e8e.png

Edytowane przez alfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...