Skocz do zawartości
Paramides

Problem z wysunięciem dysku, długie nazwy plików, kiepska wydajność - prośba o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

@raven555

Cześć. Mam prośbę o sprawdzenie tych logów. Mam jakiś problem.. kupiłem sobie dysk zewnętrzny i nie mogę go bezpiecznie wysunąć. Jak na przykład przekopiuję wszystkie dane z dysku to wyświetla mi się komunikat i kilka plików ma bardzo długą ścieżkę (mam zdjęcie na telefonie z ich nazwą, natomiast w internecie nic o nich nie ma), więc wczoraj kliknąłem pomiń i niby przekopiowałem bez nich, zrobiłem format dysku (wtedy już mogłem wysunąć urządzenie), natomiast jak z powrotem wrzuciłem te dane na dysk, to ponownie jakiś proces używa dysku i nie mogę go bezpiecznie wysunąć. Już wcześniej miałem ten problem z innym dyskiem, natomiast wczoraj postanowiłem się w końcu za to wziąć. Ogólnie schemat postępowania wczoraj był mniej więcej taki:

> miałem 3 dyski w komputerze Samsung (nvme), Adata (ssd przez przejściówkę do portu USB), Kioxia (nvme)
> kupiłem obudowę na dysk nvme, w którą chciałem włożyć Kioxię
> zgrałem wszystkie pliki (archiwum, multimedia itd.) na Kioxię (podłączoną już przez USB)
> na początku transfery były ok, natomiast później spadki, wzrosty itd itp
> chciałem odłączyć Kixoię.. nie mogłem.. szukałem, różnych rozwiązań.. trudno powiedzieć co mogłoby pomóc
> Adatę podłączyłem już prze sata do płyty
> postanowiłem zrzucić z powrotem wszystko z Kioxi na Samsunga
> wtedy też pojawiły się informacje o tych kilku długich ścieżkach, więc pominąłem ich kopiowanie
> Kioxię kabelkiem usb podłączyłem do telefonu i tam sformatowałem
> wrzuciłem z powrotem wszystko na Kioxię (ogólnie po formacie już mogłem wysunąć Kioxię)
> postanowiłem zrobić cały format systemu (z zamontowaną Adatą i Samsungiem)
> po formacie podłączyłem Kioxię i nie pamiętam już co i jak, ale znowu mam problem z odłączeniem, a transfer jest tragiczny

Załączam Logi z FRST, GMER

Proszę o pomoc w tym temacie.

Addition_23-03-2024 08.35.38.txt FRST_23-03-2024 08.35.38.txt GMER.log

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W logach czysto, musisz szukać rozwiązania problemu gdzie indziej

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@raven555

Oki, dzięki wielkie! Kilka opcji jeszcze jest przeze mnie do sprawdzenia, może coś się uda.

Pytanie poza tematem. Jak dałem @ i twój nick, to wyświetliło ci się powiadomienie, że dostałeś odpowiedź na swojego posta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pojawiło się a jak teraz się zalogowałem to nie wiem dlaczego pojawiły się jeszcze 2 takie same 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...