Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karla

WALL.E - Wysypiskowy Automat Likwidująco Lewarujący

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam przyjemność obejrzeć ten film w słowackim kinie, było super :)

Z czeskim dubbingiem to sie nie dziwie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę zawiodłem :E Naczytałem się za wiele pozytywnych opinii a film aż tak bardzo mnie nie urzekł. Ale i tak to chyba jeden z lepszych filmów animowanych jaki wyszedł w tym roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja się trochę zawiodłem :E Naczytałem się za wiele pozytywnych opinii a film aż tak bardzo mnie nie urzekł. Ale i tak to chyba jeden z lepszych filmów animowanych jaki wyszedł w tym roku :P

Dokładnie. Obejrzałem do połowy. Potem wyłączyłem bo nudny. Bardziej podobała mi się Kung Fu Panda, którą obejrzałem przez Wall.E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z czeskim dubbingiem to sie nie dziwie :E

Niestety, nie mogliśmy znaleźć słowackiego kina z czeskim dubbingiem, musieliśmy zadowolić się dubbingiem słowackim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kop kop... Dopiero co obejrzałem ten film i bardzo żałuję, że nie oglądałem go wcześniej. Jest po prostu genialny :notworthy: Oglądam prawie wszystkie "bajki", jakie wychodzą (mam jeszcze sporo do nadrobienia wśród "nowości"), ale WALL-E przebija wszystko. Kto jeszcze nie oglądał to szybko po DVD, ewentualnie można poczekać do maja na HBO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazję obejrzeć go kilka dni temu. Pomysł, oryginalność, sympatia- te 3 słowa przyszły mi na myśl po obejrzeniu tego filmu animowanego. Rewelka, kto nie widział serdecznie polecam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham to:

- Wall-eeeeeeeee...

- Evaaaaaaa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem - to bardzo ciepły film. I polecam go każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto jeszcze nie oglądał to szybko po DVD, ewentualnie można poczekać do maja na HBO ;)

Szkoda czasu na dvd - genialność szczegółów można dostrzec dopiero w hd, najlepiej jeszcze na wielkim ekranie. Po prostu opad szczęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam HD i wersje angielska, coś niesamowitego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda czasu na dvd - genialność szczegółów można dostrzec dopiero w hd, najlepiej jeszcze na wielkim ekranie. Po prostu opad szczęki.

 

O rany... sam oglądałem w HD, ale chciałem być politycznie poprawny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampire.

Byłem w kinie na tym filmie :P

Nie przypadł mi do gustu, zresztą nie wiem czego się spodziewałem.

 

Od biedy można iść z dziewczyną :P

W każdym razie mogłem te pieniądze na coś innego wydać a nie na bilet :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez ogladalem w 1080p. Pierwsza polowa animacji genialna! Druga niestety znacznie obniza loty jednak dalej jest to film na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny filmik przypadł mi do gustu.

 

Ocena: 7/10

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Do tego adaptera.  
    • Dziś PC to taki świecący w RGB mocno drogi piecyk grzewczy. Jakby mi ktoś powiedział 20 lat temu ze PC w 2020 nawet dyski twarde będą mogły się przegrzewać i będą potrzebować radiatorów to bym chyba padł ze śmiechu. A dziś... 🤣🤣🤣 GPU na granicy poboru mocy żelazek, CPU które są tak wyżyłowane, że umierają na stockowych ustawieniach (tak to o tobie Intelu i twoich zdychających i9/i7 13 i 14 serii) i wszytko plonie jak ogień w wigilijny wieczór
    • Do tego dysku, czy do tego adaptera? Czego dokładnie oczekujesz?
    • U NV przez lata wygląda to mniej więcej tak: - segment niski to wszystko do x4xx, - segment średni od x5xx do x6xx, - segment wyższy od x7xx do x8xx, - dla entuzjastów od x8xx Ultra/GTX/Ti wzwyż. Pomijam oznaczenie "SUPER", bo to tylko nowsze wersje. Zrobiłem małe zestawienie od 2004 r., czyli praktycznie z ostatnich 20 lat dla segmentu średniego i wyższego. Ceny premierowe. 2004 r. - 6800 GT PCIe - 399$              2004 r. - 6600 GT PCIe - 199$ 2005 r. - 7800 GT PCIe - 449$              2006 r. - 7600 GT PCIe - 199$ 2006 r. - 8800 GTS 640MB - 449$        2007 r. - 8600 GT - 159$ 2008 r. - 9800 GT - 159$                      2008 r. - 9600 GT - 179$ 2008 r. - GTX 280 - 649$                      2008 r. - GTX 260 - 449$ 2010 r. - GTX 480 - 499$                      2010 r. - GTX 460 1GB - 229$ 2010 r. - GTX 580 - 499$                      2011 r. - GTX 560 - 199$ 2012 r. - GTX 680 - 499$                      2012 r. - GTX 660 - 229$ 2013 r. - GTX 780 - 649$                      2013 r. - GTX 760 - 249$ 2014 r. - GTX 980 - 549$                      2015 r. - GTX 960 - 199$ 2016 r. - GTX 1080 - 599$                    2016 r. - GTX 1060 6GB - 299$ 2018 r. - RTX 2080 - 699$                    2019 r. - RTX 2060 - 349$ 2020 r. - RTX 3080 - 699$                    2021 r. - RTX 3060 12GB - 329$ 2022 r. - RTX 4080 - 1199$                  2023 r. - RTX 4060 - 299$ Zaznaczyłem najniższe i najwyższe kwoty. 9800 GT w sumie chyba należałoby pominąć, to był głupi okres w wykonaniu NV, która pudrowała ile tylko się dało wtedy układ G92. Najszybszy 9800 GTX wcale nie błyszczał na tle 8800 GTX/Ultra, więc ceny były niskie. Za to wycenę RTX-a 4080 przemilczę. A teraz średnie kwoty po podliczeniu. Segment średni x6xx ~ 255$, segment wyższy x8xx ~ 571$. I jeszcze średnie bez skrajnych (tych kolorowych) wartości; segment średni ~ 247$, segment wyższy ~ 553$. Interpretację pozostawię już wam.
    • W zasadzi to wydawca zrobił to Tyle, że my już od lat mamy ceny bardzo zbliżone w przeliczeniu na PLN do cen w EU euro. Gra w EU kosztuje 40euro czyli ~170pln. Na Polskę dali 150pln.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...