Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Said

Jakie buciki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje sobie kupic buciki do gry w siatke. Poszukuje czegos mocnego do 200zl, moze byc ciut wiecej. Rozmiar 28,5cm, jestli to istotne to waze niecale 90kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Link: ) znajdziesz coś tam w swojej cenie, jednak jakbyś dołożyła :cool:

 

http://www.sport-studio.pl/sklep/index.php...d=1&kid1=72

no fajnie tylko te wszystkieb buty to wersja damska :E (ciekawe jakby wygladala kobieta wazaca tyle co ja - 90kg :E)

 

mysle ze kupie http://allegro.pl/item812118814_asics_buty..._kajasport.html ASICS GEL ROCKET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałeś tego posta w ten sposób, no jak dziewczyna "planuje kupić sobie buciki" :E dlatego takie modele podałem :cool: hehe i kierowałem się 28,5 jako rozmiar, sorry za nie dopatrzenie :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisałeś tego posta w ten sposób, no jak dziewczyna "planuje kupić sobie buciki" :E dlatego takie modele podałem :cool: hehe i kierowałem się 28,5 jako rozmiar, sorry za nie dopatrzenie :thumbup:

28,5 to chyba nawet jak na dziewczynę by zbyt mało było, a jeszcze biorąc pod uwagę 90kg wagi... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te asicsy juz od polowy tygodnia, przetestowane podczas 4h gry :)

Bardzo fajne buty, swietna wentylacja, kleja sie do podloza jak trzeba, sa lekkie, wygodne, wykonanie bardzo dobre. Dobrze trzymaja noge no i +2-3cm do wzrostu ;) Dobrze wydane pieniadze na te buty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się podepnę pod temat, bo właściwie wagowo i budżetowo mam podobnie.

 

Właściwie już byłem zdecydowany na Rockety, ale przeczytałem, że dla atakujących lepiej buty za kostkę, aby zapobiec ewentualnym kontuzją.

Miałem właściwie 1x skręconą kostkę właśnie przy grze, no i ostatnio sobie oba stawy skokowe trochę nadwyrężyłem. Czy w związku z tym lepiej wziąć jakieś buty koszykarskie?

 

 

już nvm jakieś kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dla tego są stosowane różne sztuczki, aby dostosować materiał do niższej rozpiętości tonalnej. Ogólnie i tak dobry materiał w HDR ma znacznie więcej detali niż SDR który tak naprawdę jest już reliktem gdzie jest robiony dla zakresu 0-120cd. Obecnie materiały video są bodaj masterowane na wyświetlaczach 4000 nit. I następnie to jest konwertowane dla niższych zakresów w wyświetlaczach w zależności od systemów, nie jest idealnie, ale jak dobrze zrobione to daje radę i dalej mamy tych detali znacznie więcej niż w SDR, który na tym mega niskim zakresie lata. No, ale jak HDR jest skopany w jakimś materiale, grze czy przez jakieś dynamiczne tryby które się co chwilę totalnie gubią to wiadomo lepiej używać SDR.
    • A MJ w SM2 widziałeś?  O to mi właśnie chodzi.
    • Według mojej oceny monitory qd-oled są celowo ograniczane aby wydłużyć ich żywotność do zastosowań jako monitor komputerowy. W TV qd-oled na spokojnie wyciągają 2x/3x więcej jasności ale tam content jest zazwyczaj dynamiczny do filmów czy gier (nie mówię o paskach informacyjnych) Może również sama konstrukcja mniejszych i bardziej blisko upakowanych pikseli ma na to wpływ oraz wydzielone ciepło na mniejszej powierzchni do rozprowadzenia. Przez to mamy poprawny tryb TB400 który idzie po PQ, EOTF oraz kolory gdzie ten HDR jest poprawnie wyświetlony ale w zakresie do ~400 nitów w tym przypadku. Ale nie ma co wyć ponieważ oledy nadal przodują jeżeli chodzi Kontrast, Czerń, Głębokie kolory czy brak smużenia nie wspominając o Perfekcyjnych kątach widzenia i jako wisienka na torcie jest HDR który działa ale mógł by być jaśniejszy. I tyle. Spróbowałem oleda i dla mnie nie ma powrotu do lcd.
    • Albo nie wiesz o czym piszesz, albo nie potrafisz o tym pisać. W wypadku 1, nie baw się w aktualizacje biosu i OC, bo uwalisz proc/płytę/ram i będzie płacz. W wypadku 2 napisz dokładnie, bez kozaczenia co zrobiłeś i co nie działa - to może znajdzie się ktoś kto pomoże. Włączanie profilu XMP w UEFI to dosłownie 2-3 kliknięcia i zapisanie zmian. I nie ma to absolutnie żadnego wpływu na OC procesora, to są dwie zupełnie inne kwestie. Jeżeli ustawiasz taktowanie ramu na sztywno na 3000mhz ale nie ruszasz timingów, napięcia - nie dziw się że komp nie wstaje. To są naczynia połączone, po to masz profile XMP żeby się tym nie przejmować i każdy laik potrafił to zrobić. Na pierwszym ekranie UEFI masz na górze takie kółeczko z oznaczeniem XMP, tam wskazujesz profil 1 lub 2. Zapisujesz zmiany i tyle. W windowsie będzie pokazywać połowę tej wartości czyli 1500mhz. Domyślnie pokazuje Ci dobrze, 1066 bo masz ramy domyślnie 2133. 
    • A jak za 2-3 lata ten model może co wybrałem stanieje o połowę, to zapłacę mniej za nową matrycę do tego modelu co mam?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...