Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

N@rcyzzz

Dyskusja o Lidze Typerów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Push-up3k

Nie jestem grafikiem i do środy 11:30 nie mam czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja forma dno praktycznie a fazie pucharowej wygrywali wszyscy Ci co nie chciałem :E Plus zabrakło mi neta żeby obstawić finał w którym miałem dać 4:0 dla Hiszpy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a się pytam do kur*y nędzy czemu jestem lukas100, a nie lukaso100?! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Nie wiem.

Nie zwróciłem w sumie nigdy na to uwagi :E

Zawsze czytałem lukas, a to 3 lata na forum jesteś :E

Zaraz...

To dokładnie na tym polega dysleksja. Nie przypuszczałem, że po tylu latach, takie coś może mi się przydarzyć. Zaraz poprawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w STS wszystkie pieniadze przeje***** :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Mam w planach na przyszły sezon zrobić LT dla 3 lub 4 lig. Anglia, Włochy, Hiszpania i pewnie też Niemcy. Dodatkowo będzie pewnie też widniał Ranking Mistrzów Typera. Będą tam trafiać trzy (albo 5?) najlepsze wyniki z każdej kolejki wszystkich 'Podlig Typera'.

 

Ja się zajmę Rankingiem oraz Włochami. Szukam kandydatów na prowadzenia pozostałych lig. Pytanie od razu czy Cantona77 chciałby wejść w spółkę i poprowadzić całe 38 kolejek PS? Oczywiście zgodnie z tymi zasadami co były (punkt za rozstrzygnięcie, 3 za dokładny wynik + bonusy za trafienie 6 rozstrzygnięć 30% i za trafienie 4 wyników 50% - dokładne stawki jeszcze do ustalenia).

 

Jak nie będzie chętnych do sierpnia to stawiam LT Serie A oraz LM. Sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie La Ligę poprowadzić bym mógł, bo i tak śledzę każdy wynik. Tylko prościej punktacje ktoś musiałby mi objaśnić :E Albo w excelu tabelkę do uzupełniania najlepiej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Spoko mamy czas. Zastanów się czy będzie ci się chciało prowadzić 38 kolejek.

Jeśli idzie o PD to się pewnie zjawi jeszcze misieq i solid. Wtedy zrobimy przetarg, po dwóch kolejkach wypłacimy sobie duże odprawy, a Liga Typerów zbankrutuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie rozpisać przetarg :E Co do prowadzenia, jeśli chciało mi się oglądać w sezonie wszystkie mecz Barcy i kilka Realu i Valencii, to myślę, że cotygodniowa aktualizacja rankingu problemem nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.

Nie zwróciłem w sumie nigdy na to uwagi :E

Zawsze czytałem lukas, a to 3 lata na forum jesteś :E

Zaraz...

To dokładnie na tym polega dysleksja. Nie przypuszczałem, że po tylu latach, takie coś może mi się przydarzyć. Zaraz poprawię.

 

 

 

 

przecież żartuje tylko :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłby ktoś do pomocy przy typerze PD, to hmm.. muszę się zastanowić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też Hiszpanię mogę robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ok, a kto by chciał poprowadzić PS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

PL, jak wolisz z właściwą nazwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja mam propozycję, która mogłaby ułatwić trochę życie liczaczom :E punktów - pytanie jak cała reszta to widzi, a mianowicie:

- przy odrobinie samozaparcia uda mi się zrobić arkusz w excelu, który po wpisaniu wyników danej kolejki oraz wpisaniu typów każdego z graczy sam policzy wszystkie punkty łącznie z bonusami

- ludź, który typuje daną kolejkę ściąga arkusz excela do którego wpisuje swoje typy oraz wrzuca arkusz na jakiś darmowy serwer typu przeklej; do tego typy normalnie wrzuca do tematu z typerem

- każdy następny ściąga już wcześniej częściowo uzupełniony arkusz i robi dokładnie to samo co w punkcie wyżej

- wpisywanie typów do normalnego tematu zapobiegnie próbom oszustwa pod tytułem ktoś zmieni czyjeś typy, które już są w arkuszu

- po wszystkich meczach danej kolejki ludź prowadzący typera wrzuci pliki z excela prosto do swojego arkusza z formułami, które liczą punkty i wrzuci na forum

 

warunek, że cały pomysł zadziała - większość osób aktywnie biorących udział będzie wrzucała swoje typy do tego arkusza, każdemu zajmie to chwilę a prowadzący zaoszczędzi dużo czasu na ręcznym liczeniu punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

W historii LT już kilku próbowało cyrków z arkuszami i różne rzeczy kombinowano.

Uwierz mi - nie warto. Ręczne liczenie typów dla 10 osób to kwestia 5 minut, a wpisywanie wszystkiego w temacie jest najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie miałbym zamiaru się bawić w Excelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL, jak wolisz z właściwą nazwą.

 

 

 

mogę wziąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Excel to nie jest dobry pomysł a jeszcze jak frekwencja będzie taka jak w zeszłym sezonie pod koniec to już w ogóle.

ps. może ktoś zrobi Polską Ekstraklapę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Excel to nie jest dobry pomysł a jeszcze jak frekwencja będzie taka jak w zeszłym sezonie pod koniec to już w ogóle.

ps. może ktoś zrobi Polską Ekstraklapę?

Bardzo chętnie. Planowałem popytać na forum czy byłoby zainteresowanie. Byłaby to 3 edycja typera Ekstraklasy.

P.S. Panowie ghostdog i zolthar, wypatrujcie listonosza. Udało mi się wreszcie wysłać nagrody za sezon 10/11 :E:Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ok, ja za niedługo ułożę zasady i plan LT. Na razie rozkład jest taki, że ja poprowadzę Serie A oraz Ranking Mistrzów Typera. PL poprowadzi lukaso100, Fennek PD, a solid i misieq jako pomocnicy/rezerwy.

 

Pytanie tylko do was czy wolicie by wszystkie typery były przyklejone czy jeden główny był przyklejony z linkami do podlig?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...