Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

N@rcyzzz

Dyskusja o Lidze Typerów

Rekomendowane odpowiedzi

Powinienem miec 76 ale to i tak nic nie zmieni. Wiadomo ze drugie miejsce jest najwazniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę być na tym mniej zaszczytnym, 1 miejscu :)

 

A swoją drogą finisz był niezły. Przed półfinałami miałem 10 punktów straty do hub3r7-a ;)

A w meczu o 3 m. i finał ugrałem całe 2pkt, a hub3r 1pkt - normalnie rezultaty powalające na kolana :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy wygląd forum - jakoś nie ogarniam tej kuwety...

Aha - dziś w końcu dopnę wszystko, czekajcie na pełne wyniki.

Pewno też wysmaruję jakieś podsumowanie, ale nie wiem jeszcze w jakiej formie

 

Aha, no i dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, bo chyba zgodzicie się że nowa Liga Typerów wypaliła :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że będzie kontynuowana w sezonie 10/11 ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy wygląd forum - jakoś nie ogarniam tej kuwety...

Aha - dziś w końcu dopnę wszystko, czekajcie na pełne wyniki.

Pewno też wysmaruję jakieś podsumowanie, ale nie wiem jeszcze w jakiej formie

 

Aha, no i dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, bo chyba zgodzicie się że nowa Liga Typerów wypaliła :E

Wypaliła jak najbardziej ;) I ma być kontynuowana na sezon 10/11, nie ma przebacz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełne wyniki klasyfikacji generalnej: KLIK

 

Ostatni post naszego tematu do typowania -> pełne wyniki ostatniej kolejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełne wyniki klasyfikacji generalnej: KLIK

 

Ostatni post naszego tematu do typowania -> pełne wyniki ostatniej kolejki

No to czekamy jeszcze na ostateczną, oficjalną, generalną klasyfikację i na tym MLT można zakończyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarinho

No to czekamy jeszcze na ostateczną, oficjalną, generalną klasyfikację i na tym MLT można zakończyć ;)

Nie tak szybko :P Jeszcze jakieś wielkie podsumowanie MLT :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteście zbytni wymagający? I tak się chłopak namęczył, a wy jeszcze chcecie jakieś wielkie podsumowania. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteście zbytni wymagający? I tak się chłopak namęczył, a wy jeszcze chcecie jakieś wielkie podsumowania. :P

Przecież sam chciał, nikt go nie zmuszał ;)

Brak oficjalnej "generalki" po ponad miesiącu zabawy, w której brało udział ponad 30 osób pozostawia lekki niedosyt ;)

I nie piszę tego dlatego że prawdopodobnie wygrałem (no własnie - prawdopodobnie), uważam że jak się coś robi to trzeba to pociągnąc do samego końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to się stało że to co edytowałem się nie zapisało... nowe forum tak nawala?

i zaś cała robota od nowa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to się stało że to co edytowałem się nie zapisało... nowe forum tak nawala?

i zaś cała robota od nowa :/

Po prostu nie edytuj tylko dodaj nowego- ostatniego posta do podpiętego tematu o MLT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarinho

hehe... teraz zauważyłem, że ligę skończyłem na 20 miejscu :D bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę, moje oryginalne typowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga jak najbardziej wypaliłasmile.gif

Można byłoby pomyśleć nad jej kontynuacją , dobrą okazją jest liga mistrzów. Problem w tym, że rozgrywki te są mocno rozciągnięte w czasie, i czy znajda się chętni tak do do typowania jak i prowadzenia, bo obowiązków po wakacjach na pewno przybędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie yabba wyciąłeś :D:mad2: Gratuluję gratuluję Panom nade mną, bo musieli ładne wyniki w 2 ostatnich wynikach osiągać, mimo wszystko fajowo, że na podium się załapałem bo jakbym spadł to to by był epic fail.

 

Super pomysł, fajna zabawa, oby było to powtarzane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga jak najbardziej wypaliłasmile.gif

Można byłoby pomyśleć nad jej kontynuacją , dobrą okazją jest liga mistrzów. Problem w tym, że rozgrywki te są mocno rozciągnięte w czasie, i czy znajda się chętni tak do do typowania jak i prowadzenia, bo obowiązków po wakacjach na pewno przybędzie.

 

Poprzednie dwie edycji LT trwały cały sezon każda. Można te tematy odnaleźć na forum. Okaże się, że była sproa grupa chętnych.

Była też liga typerów ligi polskiej (Ekstraklasa + 1 Liga), którą chciałbym reaktywować. Z mała zmianą by oganiczyć się do Ekstraklasy.

Myślę że najbliższy sezon na labie będzie bogaty w typowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to ja mogę pomóc w LT. Czas zawsze znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie yabba wyciąłeś :D:mad2: Gratuluję gratuluję Panom nade mną, bo musieli ładne wyniki w 2 ostatnich wynikach osiągać, mimo wszystko fajowo, że na podium się załapałem bo jakbym spadł to to by był epic fail.

Bo wybrałeś na króla strzelców gościa który przez 3 miesiace przed MŚ nie grał w piłkę. To była ryzykowna zagrywka - która się nie opłaciła ;)

W półfinałach odrobiłem do ciebie 9 z 10 punktów (trafiłem wszystkie wyniki , w tym 2 dokładnie) a w finale ja miałem 2pkt a ty 1pkt i Villa przesądził sprawę na moja korzyść :)

Ale i tak niewiele zabrakło żeby obu nas pogodził Los_Merengues ;)

 

Nie wiem czy będę brał udział w typowaniu wyników polskiej ligi. Nie oglądam jej, nie pasjonuje się nią, czasem mnie tylko smieszy - jak leżący na trawie Trałka w meczu Polonii W. z Zagłębiem L.

Poza tym poziom jest wyrównany na tak niskim poziomie, że w większości meczów przewidywania spokojnie można losować bo wiedza nt umiejętności zawodników i klasy drużyny jest mało przydatna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym poziom jest wyrównany na tak niskim poziomie, że w większości meczów przewidywania spokojnie można losować bo wiedza nt umiejętności zawodników i klasy drużyny jest mało przydatna ;)

 

Ot smutna to prawda, moje typowanie ograniczyłoby się do meczów WKStongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie dwie edycji LT trwały cały sezon każda. Można te tematy odnaleźć na forum. Okaże się, że była sproa grupa chętnych.

Była też liga typerów ligi polskiej (Ekstraklasa + 1 Liga), którą chciałbym reaktywować. Z mała zmianą by oganiczyć się do Ekstraklasy.

Myślę że najbliższy sezon na labie będzie bogaty w typowania :)

:luxhello: wspaniały pomysł!

Poprzednia edycja Typera Ligi Polskiej prowadzona przez Krootkiego była IMO udana, choć skupiała głównie fanatycznych typerów (w tym mnie :E) no i fanów polskich klubów.

Fajnie by było jeśli udałoby ci się podziałać w tym temacie.

 

Co do edycji Ligi Typerów która ruszy we wrześniu to mogę już napisać że:

- nie będzie tak rozciągnięta w czasie jak LT Cassiusa. Będzie trwała pół roku do zimowej przerwy, zimowego okna transferowego.

- Wróci prawdopodobnie Grande Puchare ale to na wiosnę. Te elitarne rozgrywki będą przeznaczone dla czołówki edycji jesiennej

- na wiosnę lub później możliwe że będzie reaktywowana edycja drużynowa LT, ale to już odległe plany

- sprawą otwartą przed jesienią jest czy wrócimy do dawnego obstawiania meczów metodą 1x2, a może będziemy kontynuować trafianie dokładnych wyników. Skłaniałbym się ku powrotowi 1x2 przy czym jeden mecz byśmy starali się trafić dokładnie. Na decyzje jednak przyjdzie czas.

- liczę że w przyszłości będę mógł dalej korzystać z pomocy sztabu LT który dzielnie mnie wspierał podczas mistrzostw, ale oczywiście pomoc każdego będzie bezcenna

- możliwe że będą jakieś fanty do wygrania w kolejnych edycjach, popracuję nad tym ;)

 

Dziś podsumowanko, dam znać jak wysmaruję je -będzie raczej na koniec wątku do typowania

 

Pozdro for all

Pablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos wspomnial moze liga mistrzow? Byloby naprawde ciekawie ;)

 

Mysle ze znowu z tym tak duzo pracy nie ma raz na tydzien cos podliczyc a inni sie zajmą rozpisywaniem itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... i na sam koniec wypadłem z top10 :( Trudno ważne że zabawa była dobra i dzięki dla prowadzących za pracę. :)

Na inne typerki też bym się chętnie pisał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie Polska Ekstraklasa. Ogląda to w ogóle ktoś? Ja bym proponował na każdy weekend po 2-3 najciekawsze mecze z lig Angielskiej, Hiszpańskiej, Włoskiej, Niemieckiej i Francuskiej, lub więcej meczy, ale bez tych dwóch ostatnich lig. Liga mistrzów oczywiście obowiązkowo, ale albo jako oddzielny typer, lub (w końcu mecze są rozgrywane wtorek - środa) wszystko razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie Polska Ekstraklasa. Ogląda to w ogóle ktoś? Ja bym proponował na każdy weekend po 2-3 najciekawsze mecze z lig Angielskiej, Hiszpańskiej, Włoskiej, Niemieckiej i Francuskiej, lub więcej meczy, ale bez tych dwóch ostatnich lig. Liga mistrzów oczywiście obowiązkowo, ale albo jako oddzielny typer, lub (w końcu mecze są rozgrywane wtorek - środa) wszystko razem.

Wyobraź sobie że ogląda i to więcej ludzi polską ligę niź jakieś tam zachodnie. Poza tym nie wadzi chyba aby było kilka typerów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapominaj, że są tu też fani Bundesligi i ligi francuskiej. Typer ma być dla jak najwiekszej liczby chętnych.

 

Ja bym proponował tak jak było w poprzednich sezonach :

- Typer najlepszych lig zachodnich (Anglia, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Francja)

- Typer Ekstraklasy,

- ewentualnie Liga Mistrzów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...