Skocz do zawartości
Boro666

TEMATY O PŁYTACH ZAKŁADAMY W ODPOWIEDNICH SUBFORACH INTEL/AMD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Podlinkujesz konkretny model tego golda?
    • W momencie jak juz dyski przeniosly sie na polprzewodniki bylo to juz tylko kwestia czasu. Tyle ze wtedy to nawet chlodzenie GPU bylo 6x mniejsze niz obecnie.
    • Nawet zasilacz klasy Seasonic w brązie będzie bił na głowę obecnego OCZ-ta u Ciebie, ale okazja z promki na 750W gold jest nie do przeskoczenia https://proline.pl/?n=promocja-seasonic-kwiecien-2024
    • 8GB Vram, uruchomisz nową grę i spadek fps do 10 Wiem o piszę, bo mam 3060ti 8GB i szlag mnie trafia Tak, że wybór karty stanowczo z minimum 12GB Vram lub wyżej. p.s.. nawet zejście z suwakami w lewo nic nie daje, bo Vram zapycha się po prostu dłużej co i tak skutkuje spadkiem fps i brakiem możliwości dalszego grania bez ponownego uruchomienia gry. Czyli pozostaje z najtańszej alternatywy 4060ti 16GB lub coś od czerwonych.
    • @lokiju jedyne czego dorobiłem się w tym antyludzkim państwie oprócz garba to mieszkanie z garażem i piwnicą z kredytu od lichwiarskeigo banku , którego spłacałem pracując na dwa etaty bez wolnego dnia w miesiącu , w mieszkaniu mam piec gazowy który Unia stwierdziła że jest trujący i trzeba go zlikwidować, działki rod na której uprawiam sobie warzywa i unii europejskiej to przeszkadza bo moje warzywka nie są pryskane bezpośrednio żadnym syfem , i samochodu spalinowego którego też się będę musiał pozbyć bo Unia Europejska zwariowała i stwierdziła że jest trujący , chociaż całą Unia wytwarza 7% globalnego CO2 , ja mam szczęście że w ogóle coś mam ale większość ludzi nie ma nic to o co oni mają walczyć? Kiedyś król walczył razem z wojskiem w pierwszym szeregu , wojewodowie to samo , nawet księża nie bezpośrednio mieczem ale byli na polu walki i ginęli razem z wojskiem , Dziś politycy wyłączeni z wszystkich obowiązków maja tylko przywileje , księża to samo , wszyscy mają wszystko w dupie , normalny człowiek jest okradany i tłamszony na każdym kroku i ma jeszcze życie tracić za interesy polskich oligarchów? , jeszcze ta sytuacja kobiet z Ukrainy które uciekły i sobie ułożyły życie za granicą, przecież to niszczy morale obrońców bardziej niż widok urwanej nogi czy ręki   Ukraina nam pokazała co tam się dzieje jaka korupcja sprzedajność i głupota nawet w obliczu wojny i możliwej likwidacji skorumpowanego państwa  @kanon7 zarzucasz mi nierealne pomysły a sam takie promujesz , alternatywa dla podniesienia wieku emerytalnego jest przymus pracy jak z PRL ale przecież nie można bo Unia Europejska zakazuje
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...