Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PiZzA666

Nowa zabawa :E

Rekomendowane odpowiedzi

Myśląc nieustannie przez kilka dni i nocy wkońcu wymyśliłem nową zabawe :E

Polega ona na ocenianiu.... sygnatury(podpisu) :E

Oceniamy:

-wygląd

-treść

w skali 1-10

A jak ktoś nie ma sygnatury to już jego problem :E

Oczywiście oceniamy sygnaturke(podpis) osoby wypowiadającej się "nad nami" :P

No to dom dzieła! :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5/10 :E Lubie takie zabawy, chociaż nie mam czym się chwalić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/10 dla kacu. Kiepska zabawa, bo niektórzy mają tylko specyfikację kompa w sigu-i co wtedy robić? Oceniasz wnętrze kompa? Wow, daje ci 10/10 bo masz Radka 9800! O, masz 6/10 bo masz dobry procek. Troche bezsensu, no ale darowanemu konowi nie zagląda się w zęby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy można ocenić to jak ktoś to przedstawił czy tylko zwykły text i już czy może troche ładniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za 1, w końcu nic z tym nie robiłem chyba od roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za głupia zabawa :kwasny: Niedługo będziemy oceniać nick osoby powyżej :hmm:

Niech wam będzie. Alpha - 10/10 bo lubie firefoxa :E I proszę nie oceniać mojego siga :cool: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super sig 10/10...tylko on nie ma siga :hmm::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8/10 jak na coś "mangowatergo" to spX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spookie ma mistrzowski avatar- lubie minimalistyczne formy 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spookie ma mistrzowski avatar- lubie minimalistyczne formy 10/10

to chodzilo o sigi (podpisy) a nie avatary :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek02 10/10

Strzelam ze to "Naruto"

Czytalem troche o tym, ale nie mialem szansy obejrzec ani jednego odcinka niestety. Ale sig fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5/10 "+" za ciekawe anegdotki, "-" za ogolne wrazenia estetyczne

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelard

pcland 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzybiarz 9/10 super samochodzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Można się śmiać ale niedługo to i dyskiem SSD będziesz mógł ćwiczyć Pamiętajcie, dyski M2 miały być małe. Serio, gdybym to zobaczył 1 kwietnia to bym był pewien, że to jakiś dowcip niskich lotów
    • Ten mod od oświetlenia wydaję się dobry, nie mam gry zainstalowanej to nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale po screenach robi w rażenie. https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/13596/
    • A przeczytałeś co napisałem w odpowiedzi do której dałem link? Będzie strategia ogólna, która będzie uaktualniana co 5 lat, jednak nie jest wiążąca. Wiążące są natomiast postanowienia dotyczące wkładów solidarnościowych. To na jaki wkład zdecyduje się dane państwo będzie zależało od planu krajowego tego państwa, no chyba że dane państwo będzie beneficjentem programu solidarnościowego, czyli zostanie uznane za państwo już obciążone problemem imigrantów, albo złoży wniosek w tej sprawie i go uzasadni, wtedy pakiet solidarnościowy takiego państwa nie dotyczy. To jest wiążące i na wprowadzenie tego wszystkiego w poszczególnych krajach jest 2 lata. Resztę masz w tamtej odpowiedzi i w linkach. Zatem dokumentów wewnętrznych póki co nie ma żadne państwo i w zasadzie wszystko będzie wiadomo w przeciągu 2-3 lat. Ty natomiast napisałeś tak jakby te dokumenty były, ale nie były dostępne publicznie i już stawiasz krzyżyk na wszystkim nie zadając sobie trudu w ogarnięciu tego co z tych "ogólnych" przepisów jest wiążące i musi się znaleźć w planie krajowym. A wypowiedź Tuska była dzień po uchwaleniu tych dokumentów. Myślisz że zapoznał się osobiście w tym czasie z 10 rozporządzeniami mającymi po kilkadziesiąt stron, czy opierał się na tym co ktoś mu przekazał i niekoniecznie dobrze to zrobił?
    • Witam. Przedmiotem sprzedaży jest nowy, zafoliowany dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo z kontrolerem DJI RC 2. Polska dystrybucja, w zestawie dowód zakupu w postaci faktury. Gwarancja producenta liczona od momentu aktywacji drona. Link do Allegro: https://allegro.pl/oferta/dron-dji-mini-4-pro-fly-more-combo-dji-rc-2-nowy-folia-15539926310
    • W biosie są obniżone względem tego co ustawia płyta fabrycznie.  Jak napisałem, przy poprzedniej grafie było to ok 65 stopni. Może aktualna więcej dusi z procesora bo wymieniłem też monitor na wqhd albo grafika generuje większe ciepło.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...