Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RufleX

Pomoc w wyborze RAM (8GB) obudowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu obudowy i pamięci RAM, jeśli zmieścił bym się w budżecie 800zł (+/-) to z chęcią zakupił bym jeszcze dysk SSD. Spodobała mi się obudowa Fractala Arc R2 Midi z oknem ale nie potrafię jej nigdzie dorwać, więc chyba zdecyduje się za 300r z oknem. Drugim wyborem są pamięci ram 2133MHz, co sądzicie o Kingston HyperX Beast 2x4GB 2133MHz CL 11 ? W moich propozycjach nie ma już miejsca na SSD ale może wy coś ciekawego wymyślicie ? Dodam że SSD nie jest dla mnie priorytetem, za to jest nim ilość FPS w grach.

 

Reszta zestawu:

-i5 2500k

-AsRock P67 Pro3 B3

-SPC Deus 600W

-GTX 770 WindForce 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem RipjawsX 2133Mhz to jest już pewne, mam co do nich jedno pytanie, czym różni się rev.2?

Nadal mam problem z wyborem obudowy, szukam najlepszej do 400zł a Arc Midi R2 podobno wpada w rezonację przez dyski co mnie do niego zniechęciło ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad tym corsairem wyciszona obudowa za niezłe pieniądze troche zdrożał bo był za 299zł http://www.morele.net/obudowa-corsair-carbide-series-330r-quiet-mid-tower-usb3-0-black-cc-9011024-ww-603952/

 

Co do pamięci, jesli nie patzrysz na wysokośc radiatorów to te http://www.morele.net/pamiec-g-skill-tridentx-ddr3-2x4gb-2400mhz-cl10-f3-2400c10d-8gtx-478219/ bądą odrobine szybsze od 2133mhz 9cl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój AsRock obsługuje pamięci do 2133MHz ;/ Carbide 330r jest ładna i cicha jednak mało przewiewna, jeśli podkręcę w niej 2500k to może być ciężko. Nie chodzi mi o to aby obudowa była cicha Arc odpadł ze względu na to że może brzęczeć, niech szumi ale nie brzęczy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...