Skocz do zawartości
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie ma w tym nic złego, są dobrze wycenione, a Ryzeny lubią dual ranki.
    • Drukarka z wifi. Zainstalowane sterowniki, wszystko co możliwe - windows 10 wyszukuje drukarkę , sterowniki instaluje dla całej serii hp 3700 Ale po kliknięciu drukuj - pojawia się problem- wymagana interwencja. Problem z kolejką wydruku.   Próbowałam już zatrzymywać bufor druku, wyłączać komputer , drukarkę. Zaznaczam, że na innym komputerze mam ten sam problem.   Doktor HP też nie pomaga. Co jest?   Z telefonu drukuje.  
    • Witam, mam problem z maksymalną prędkością internetu w moim TV. Posiadam Phillipsa 55OLED706 i mam do niego podłączony internet po kablu. Internet to światłowód, prędkość 300 mb/s. Natomiast na każdym speedtescie robionym na tv prędkość to maksymalnie około 100 mb/s. Dodam tylko, że gdy sprawdzam prędkość "po kablu" np na laptopie to pokazuje ponad 300 mb/s. Czy ktoś wie czym to może byc spowodowane i co ewentualnie mogę zrobić aby korzystać w pełni z prędkości internetu? 
    • Mnie nawet by to jakoś niespecjalnie przeszkadzało, bo i tak grałbym na tej przystawce głównie w domu. Jak pisałem, na papierze super, wibracje, czujniki ruchu, nawet analogi z efektem Halla się tam znalazły. No bajka. Tylko ta nieszczęsna prawa gałka... Podobał mi się ten Deck w kolorach pada od GameCube'a albo jakiś wariant transparentny niczym elektronika z lat 90., ale te warianty latają już prawie za 400 zł na Allegro, a to już niemało. No nic, już się z tego wyleczyłem. Widziałem też, że już jest zapowiedziany Nitro Deck+, który gałki ma umieszczone symetrycznie, więc są świadomi tego, że można jeszcze trochę w tej konstrukcji poprawić.
    • Ten Pan to nie wiem jakie ma poglądy biorąc pod uwagę co zrobił bo to mniej więcej tak jakby komuś zrobić dobrze a potem wbić nóż w plecy do połowy  Albo w stylu bardziej zrozumiałym dla pisowskich fanatyków: 1. Zgrzeszył 2. Nawrócił się 3. Stwierdził, że jednak nie do końca 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...