Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AX3L

myphone - nowa marka telefonow "made in poland" ;)

Rekomendowane odpowiedzi

linka do artykulu nie dam bo nie wiem czy to konkurencja ale po wpisaniu w google:

myPhone - polskie telefony ruszają na podbój Europy

 

znajdziecie artykul :E

 

 

http://www.myphone.pl/models.aspx

 

czy szajs z polski zaistnieje w innych krajach? (albo chociaz w polsce?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jakoś te telefony nie przemawiają. Gdyby miały jakiś system operacyjny Symbian czy WM to rzeczywiście można by wypróbować. Według mnie raczej nie odniosą większego sukcesu na świecie...być może nawet będą porównywane do Chińskich podróbek, czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jakoś te telefony nie przemawiają. Gdyby miały jakiś system operacyjny Symbian czy WM to rzeczywiście można by wypróbować. Według mnie raczej nie odniosą większego sukcesu na świecie...być może nawet będą porównywane do Chińskich podróbek, czy coś w tym stylu.

Bo to są chińskie wyroby (z logiem myPhone). Nazywanie ich polskim sprzętem to co najmniej przesada :D Wzornictwo przypomina mi nieco Samsunga, nazewnictwo Nokię. Nie wróżę sukcesu :D

 

PS

Właścicielem marki myPhone jest TelForceOne

Koniec wątpliwości - miałem nieprzyjemność używać ładowarki impulsowej sygnowanej tą marką. Jakość wykonania fatalna, a telefon (N6280) przechodził w Local Mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nazwa odstrasza, po drugie co to jest? Wygladają jak chinole z allegro.

Fajnie by było, gdyby Polska zajęła się czymś jakości Nokii , SE czy nawet mogliby robić smarty jak HTC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał ze 3 sloty na kartę pamięci i 5 kart sim to może bym się zastanowił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne okaże się lipny :F

Ale cóż. Fajnie, gdyby postarali się, i zrobili porządną konstrukcję.

Chociaż, jeżeli to się okaże być taką lipą jak chińskie podróbki na Allegro to chociaż będzie lepiej kupić takie coś od tych podrób dlatego, ze raczej powinien być mniejszy problem z gwarancją.

 

I ta nazwa... brzmi podobnie do iPhone. Mogli jakoś bardziej się postarać przy wymyślaniu nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby miał ze 3 sloty na kartę pamięci i 5 kart sim to może bym się zastanowił.

 

i 4 aparaty cyfrowe :E

 

Ogólne założenie - polski telefon - bardzo dobre. Ale przecież to przebranowany chiński szmelc. Imo obrali sobie zły kierunek. No i ta nazwa... szczyt oryginalności, na prawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis_01

Myphone , Iphone. Podobna wymowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 slotów na kartę sim brakuje mi w Nokii. Analogowy odbiór TV to też super pomysł którego nie mają lepsze komórki. Brakuje tylko jakiegoś systemu operacyjnego. Ciekawe ile wytrzymują godzin rozmów/ czuwania.

Może niech ktoś kupi i napisze recenzje na labie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z karty gwarancyjnej:

"8. Gwarancja nie ma zastosowania w przypadku:

(...)

8.4 Numer IMEI będzie niemożliwy do ustalenia."

 

czyli zdycha proc/komunikacja, nie można sczytać telefonu, nie można ustalić numeru IMEI, nie ma gwarancji.

 

Te "telefony" to tradycyjny chiński syf, co z tego że cena niska skoro jakość jest jeszcze niższa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możemy zrobić labową zrzute :) lub może poprosimy administracje by korzystając z niewątpliwie i niezaprzeczalnie dużej reputacji portalu PCLab wypożyczyła do testów sprzęt. skoro asus daje to czemu nie myphone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , szkoda że Polska nie ma swoich telefonów komórkowych.

POL-Phone. Telefon dla Polaka.

Dla Dziecka , Dla Młodzieńca , Dla Dorosłego , Dla Osoby w wieku podeszłym

Ceny:

200 , 500 , 300 , 100

Dałem pomysł (:E) Ma ktoś wkład? I otwieramy fabrykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie , szkoda że Polska nie ma swoich telefonów komórkowych.

POL-Phone. Telefon dla Polaka.

Dla Dziecka , Dla Młodzieńca , Dla Dorosłego , Dla Osoby w wieku podeszłym

Ceny:

200 , 500 , 300 , 100

Dałem pomysł ( :E ) Ma ktoś wkład? I otwieramy fabrykę.

na dzień dobry musielibyśmy dysponować co najmniej milionem złotych na małą kampanie reklamową... a co dopiero na produkcje... no chyba że w szopie byśmy rebrandowali jakieś nokie lub SE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie , szkoda że Polska nie ma swoich telefonów komórkowych.

POL-Phone. Telefon dla Polaka.

Dla Dziecka , Dla Młodzieńca , Dla Dorosłego , Dla Osoby w wieku podeszłym

Ceny:

200 , 500 , 300 , 100

Dałem pomysł (:E) Ma ktoś wkład? I otwieramy fabrykę.

 

Nie takie hop siup, Niemcom Siemens padł, żabole też ledwo zipią z Alcatelem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boziu, co to jest? Beznadziejne logo, beznadziejna strona główna, beznadziejne (niegramatycznie totalnie) hasło reklamowe?

 

A, to produkuje telefony? Jak te telefony reklamowane są "czymś takim", to ja podziękuję. Bo to nie sugeruje niczego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boziu, co to jest? Beznadziejne logo, beznadziejna strona główna, beznadziejne (niegramatycznie totalnie) hasło reklamowe?

 

A, to produkuje telefony? Jak te telefony reklamowane są "czymś takim", to ja podziękuję. Bo to nie sugeruje niczego dobrego.

 

sama nazwa nie wskazuje na nic oryginalnego... myphone, iphone, grajphone, copyphone(a w tle setki malutkich chińczyków lutujących elementy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manta tez chyba cos tam probowala, ale sie nie naucza, ze trzeba wydac cos porzadnego zeby na dzien dzisiejszy sie przyjelo...cholera, przeciez za te 700zl mozna kupic juz naprawde dobry telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam tego telefonu 8830TV, i wkurza mnie jak co niektórzy nie mieli w ręce a jadą po marce równo ...

Zalety:

* 2 karty SIM, działają bezproblemowo, zasięg, połączenia itd.

* Bezproblemowa obsługa karty pamięci, wgrywanie mp3 poprzez dysk wymienny

* TV po prostu bomba! ja u siebie zbieram takie kanały: TVP1, TVP2, TVN, TV4

* Bateria 2000mAh spokojnie wytrzymuje tydzień.

* Ekran dotykowy działa znakomicie, wcześniej jedynym telefonem z dotykowym ekranem jaki miałem to był SE P800 i tutaj ten ekran działa dużo lepiej.

* Co do jakości wykonania, to nie ma ona nic wspólnego z chińską tandetą, gdzie w punkcie obudowę zakłada się na zapleczu żeby klient nie widział - po ponad miesiącu używania zero jakiejkolwiek rysy czy powycieranych klawiszy.

* radio FM

* proste menu.

* sms bardzo fajnie się pisze :)

* druga bateria też 2000, choć co prawda nie korzystałem.

Wady:

* aparat! bardzo kiepski

* nietypowy układ klawiszy, ciężko się przyzwyczaić

* .......

 

Telefon na 100% nie był zrobiony w Polsce, a tak jak wcześniej było pisane kogo stać, żeby wywalić tyle kasy na swój własny telefon. kupując myPhona, wiem do kogo się zwrócić jak z telefonem będzie sie działo coś nie tak.

Może marka się rozwinie to zacznie produkować swoje własne.

Co do jechania po marce tylko dlatego że jest robiona w Chinach uważam bezzasadne, gdyż telefon jest dużo lepiej wyposażony niż Nokia i reszta śmietanki o i jakością wykonania im nie ustępuje.

A i ktoś jeszce pisał, że mu się strona nie podoba, z czym też się nie zgadzam, strona, co prawda mało treściwa ale zajefajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhhhhh cos mi pseudoreklama zajechalo ... ale BTW bateria trzyma tydzien :rotfl&roll: sam design mi przypomina blackberry + samsung + troche motoroli (modele z qwerty, nie pamietam jakie oznaczenie) chcialbym zeby cos PL sie wybilo na rynku, ale na bank telefon, ktory mozna dostac na ebay.co.uk za jakies 80-90F (wysylka HONK KONG :E ) furory nie zrobi

BTW jaka to marka? nie rozsmieszaj mnie czlowieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i fajny phone ale mi sie nie podoba wole rozsuwany w bok/dol jak Toska z klawiaturka Qwerty wygodnie sie pisze.

Jak nie bedzie WM albo symbiana chociaz to ten telefon i tak nie pozyje bo takie telefony musza wrecz miec system os.

To tak jak by do high end pc wsadzic windows 95 i polowa rzeczy by niechodzila xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...