Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lukesh

smartfon do 500zl, nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądałem się za lg lfino, lumia 535 (kupilbym bez wahania gdyby nie rozne problemy z dotykiem), oraz kilka tych modeli lg w tej cenie. Zależy mi na w miare dobrym tylnim aparacie, kamerka z przodu mile widziana no i lampa z tyłu, nagrywanie hd byłoby całkiem spoko, ale jeśli te 480p nie będzie rozmywać się w ruchu itp to też ujdzie

 

Ogólnie zastanawiam się czy warto brać cos z androidem. obecnie mam budżetowca (300zł w styczniu 14r) z tym własnie os i przez pierwsze pół roku działał spoko, ale teraz co się z nim cyrki dzieja to masakra i nic na to nie pomaga. Zastanawiam się czy z nieco szybszymi fonami z androidem też po jakimś czasie są takie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przekonaj mnie jeszcze do androida.

 

Edit:

na szybko sprawdziłem jakość aparatu i wideo, wydaje mi się że nie jest ona najlepsza, w dodatku ten e3 ma tylko 4gb ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sapphire_avatar

To przekonaj mnie jeszcze do androida.

 

Edit:

na szybko sprawdziłem jakość aparatu i wideo, wydaje mi się że nie jest ona najlepsza, w dodatku ten e3 ma tylko 4gb ram.

 

VIDEO FHD jest, ale bez większych szczegółów, LTE ma, czego więcej chcesz za 570zł? W dniu premiery po 700.. opłaca się... SAM GO WEZMĘ NIEDŁUGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Tak jak w tej cenie jest LG G2 mini :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E3 mi się nie podoba Ma za duze ramki. A g2 mini miałem w rękach i jest b.spoko tylko troche przy drogi jakies 600 conajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sapphire_avatar

E3 mi się nie podoba Ma za duze ramki. A g2 mini miałem w rękach i jest b.spoko tylko troche przy drogi jakies 600 conajmniej

 

G2 mini jest spoko, ale za drogi i go nie kupię.

Zostaje E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten f60 jest spoko też ale wydaje mi się że trochę ciężej go znaleźć,a ten l90 jest w komputroniku więc jakby gwarancja czy coś to byłoby blisko, tylko też bym wolał do 500zł no ale chyba bd musiał dopłacić trochę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie naczytalem o dotyku w L 535, siostra go wziela z plusa jakis czas temu i zero problemow do dzisiaj,uzywa do fb itd i jest zadowolona.aparat naprawde spoko (mialem porownanie z lg l70 i niebo a ziemia). masz obawy co do dotyku to bierz g2 mini albo dorzuc cos $ i szukaj s3 lte (sprawdz olx,wyrwiesz ta s3lte do 6 stowek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...